search
Підписатися

logo

Вийшла beta 2 iOS 16.4 — розповідаємо, що в ній нового

02 Березня, 2023, 02:23 0

Розробники Apple викотили другу бета-версію ОС iOS 16.4, і тестувальники вже активно її обкатують. Що цікавого знайшли у новій беті користувачі? Хоча якихось особливо глобальних змін і нововведень цього разу не виявилося, дещо цікаве для більш комфортного використання гаджетів тут все ж таки знайшлося. Отже, розповідаємо подробиці про нову beta iOS 16.4!

Раніше ми писали: У бета-версії iOS 16.4 з’явилася підтримка Predictive text та Swipe для української мови

Анімація. Усі знають, що після виходу iOS 16 з Apple Books зникла звична користувачам анімація перегортання сторінок, і ось тепер її нарешті повертають. Друга бета-версія iOS 16.4 надає можливість увімкнення анімації перегортання сторінок, причому можна вибрати кілька різних візуальних ефектів: «Завиток», «Збоку» та «Ні».

Apple Music Classical. Також у коді нової бета-версії користувачі знайшли докази того, що компанія активно працює над програмою Apple Music Classical. Схоже, що ця опція буде доступною через стандартну програму Apple Music, котра незабаром отримає розширений функціонал. І ймовірно, що нова опція незабаром буде надаватися за передплатою. 

AppleCare. Ще має стати більш простою й ідентифікація своїх пристроїв за допомогою AppleCare+. Нова бета-версія iOS 16.4 у розділі «Покриття» — «Налаштування» — «Загальні» — «Про програму» отримала значки поряд із кожним пристроєм, на який поширюється програма AppleCare+.

Podcasts. Ті, хто користуються програмою Podcasts, теж не залишилися осторонь змін — нова ОС має отримати невелике оновлення і для цієї програми. Схоже, що це будуть покращення функції Up Next та розширення функціональності CarPlay, про що сповіщає, до речі, навіть нова заставка, яка з’явилася у Podcasts із виходом нової бети. 

Always On Display. Є невеликі зміни для покращення юзабельності й у цій опції. Наприклад, на смартфонах iPhone 14 Pro стануть трохи зрозумілішими інтуїтивно налаштування Always On Display — відтепер кнопка для активації та деактивації цієї опції перемістилася під блок кнопок для управління відображенням шпалер і повідомлень.

Ігри для Apple TV. І нарешті ще одна зміна щодо ігор на Apple TV: у коді нової бети тестувальники виявили свідчення того, що компанія Apple обкатує ідею інтеграції рекламних блоків у свою програму для Apple TV. Схоже, незабаром Apple TV пропонуватиме користувачам завантажувати безкоштовні ігри — тобто приблизно так само, як це реалізовано зараз у Netflix.

Оскільки це ще далеко не фінальна версія iOS 16.4, надалі, ймовірно, з’являться й інші цікаві зміни для нової ОС. Але тут варто нагадати, що бета-версії зазвичай працюють нестабільно, тому експериментувати з ними і встановлювати на смартфони, аби лише скоріше помацати нові функції, все ж не варто. Якщо, звісно, ви звичайний користувач, а не тестувальник. Проте до виходу фінального складання iOS 16.4 залишилося, в принципі, не так багато часу, тому можна і трішечки почекати. 😉 

126305 0 cookie-check Вийшла beta 2 iOS 16.4 — розповідаємо, що в ній нового

Читайте також:

1080p Premium — YouTube покращує якість відео, але тільки для передплатників
1080p Premium — YouTube покращує якість відео, але тільки для передплатників
24 Лютого, 2023, 04:42 913
Останніми днями користувачі засікли появу незвичайного нововведення на сервісі — для деяких відео на YouTube стала доступна якість 1080p Premium. Але є і нюанс: ця...
Смотреть результаты
У бета-версії iOS 16.4 з’явилася підтримка Predictive text та Swipe для української мови
У бета-версії iOS 16.4 з’явилася підтримка Predictive text та Swipe для української мови
Сьогодні компанія Apple випустила першу бета-версію новенької iOS 16.4 для iPhone, і користувачі-тестувальники вже знайшли у ній дещо круте, що стосується нас, українців. Так, нарешті...
Смотреть результаты
Windows 11 тепер можна буде встановлювати на Mac
Windows 11 тепер можна буде встановлювати на Mac
Компанія Microsoft нарешті зробила те, чого так жадали багато користувачів —від тепер установка Windows 11 на Mac із процесорами Apple M1 и M2 офіційно дозволена...
Смотреть результаты