search
Підписатися

logo

Новий драйвер Nvidia застосовує RTX Video Super Resolution до YouTube

02 Березня, 2023, 03:22 0

Nvidia випустила нову версію відеодрайвера, яка дозволяє активувати функцію масштабування онлайн-відео за допомогою технології RTX Video Super Resolution. Працювати воно має з відеороликами на YouTube, Twitch, Netflix та Hulu, проте не на всіх ПК — відомо, що нова опція підтримуватиметься на пристроях із відеокартами Nvidia 30- та 40- серій. Також є обмеження і щодо браузерів, які використовуються — поки масштабування відео RTX Video Super Resolution підтримується лише останніми версіями онлайн-браузерів Google Chrome і Microsoft Edge.

Пссс! Абажаєте купити відеокарти Nvidia за найкращою ціною? У COMFY ви можете замовити будь-які актуальні моделі відеокарт цього бренду із самовивозом чи зручною доставкою. У нас завжди тільки оригінальні комп’ютерні комплектуючі із офіційною гарантією, а ще ми маємо для вас вигідні умови купівлі на виплат комп’ютерного заліза та периферії, тож обов’язково заглядайте до КОМФІ за покупками!

Як це працює? Для покращення якості відео технологія RTX Video Super Resolution використовує алгоритми штучного інтелекту та тензорні ядра RTX. Вони видаляють блокові артефакти стиснення і підвищують роздільну здатність, що дозволяє дивитися онлайн-контент у роздільній здатності аж до 4K.

Як активувати покращення якості веб-відео на відеокартах Nvidia? Спочатку користувачам потрібно завантажити та встановити нову версію відеодрайвера, що можна зробити як через вбудований інструмент оновлення драйверів у фірмовому додатку GeForce Experience, так і на сайті GeForce.com (у деяких випадках може знадобитися виконати чисте встановлення). Потім потрібно оновити свій браузер — нова фішка підтримується, як ми вже казали, лише останніми версіями Chrome та Edge. 

Щоб увімкнути VSR, потрібно перейти в панель керування Nvidia та активувати налаштування «Super Resolution» у розділі «Налаштування параметрів відео». Тут же можна вказати й бажаний рівень якості відео від 1 (найнижчий) до 4 (найвищий), водночас рівень 4 буде доступним тільки пристроям з відеокартами класу xx70 або вище.

Покращене за допомогою RTX Video Super Resolution відео буде більш детальним і «гладеньким», але, як вже коментують користувачі, не всі відеозаписи така технологія може коректно обробляти. Наприклад, користувачі вже помітили, що, наприклад, відеозаписи 90-х років та більш ранні покращуються за допомогою RTX некоректно, оскільки артефакти на них обумовлені особливостями вихідної якості зйомки і не є наслідками стиснення відеоролика. Натомість артефакти стиснення ШІ добре розпізнає та усуває, тому підсумкова якість відео виходить вельми гідною.

126320 1 cookie-check Новий драйвер Nvidia застосовує RTX Video Super Resolution до YouTube

Читайте також:

Вийшла beta 2 iOS 16.4 — розповідаємо, що в ній нового
Вийшла beta 2 iOS 16.4 — розповідаємо, що в ній нового
02 Березня, 2023, 02:23 949
Розробники Apple викотили другу бета-версію ОС iOS 16.4, і тестувальники вже активно її обкатують. Що цікавого знайшли у новій беті користувачі? Хоча якихось особливо глобальних...
Смотреть результаты
1080p Premium — YouTube покращує якість відео, але тільки для передплатників
1080p Premium — YouTube покращує якість відео, але тільки для передплатників
Останніми днями користувачі засікли появу незвичайного нововведення на сервісі — для деяких відео на YouTube стала доступна якість 1080p Premium. Але є і нюанс: ця...
Смотреть результаты
У бета-версії iOS 16.4 з’явилася підтримка Predictive text та Swipe для української мови
У бета-версії iOS 16.4 з’явилася підтримка Predictive text та Swipe для української мови
Сьогодні компанія Apple випустила першу бета-версію новенької iOS 16.4 для iPhone, і користувачі-тестувальники вже знайшли у ній дещо круте, що стосується нас, українців. Так, нарешті...
Смотреть результаты