search
Підписатися

logo

У Instagram скоро з’являться широкомовні чати Channels

21 Лютого, 2023, 04:24 0

Компанія Meta викотила дещо новеньке для Instagram — тепер тут з’являться канали мовлення Channels. Нова функція чату в Instagram навіть була вже успішно протестована особисто Марком Цукербергом, який запустив свій власний канал мовлення, щоби ділитися у ньому цікавими новинами про оновлення та зміни в Meta.

Що таке Channels в Instagram? Функція насамперед спрямована на авторів контенту. Тут вони можуть публікувати загальнодоступні повідомлення у форматі «від одного до багатьох», щоби безпосередньо взаємодіяти зі своїми підписниками. Опублікувати в Channels можна будь-які типи постів — реакції, текстові повідомлення, зображення та відеоролики, а також запускати опитування та багато іншого.

Пссс! Лови знижки на смартфони в COMFY — топові моделі смартфонів за найкращою ціною!

Підписники, яким будуть доступні для перегляду такі Channels, зможуть на них реагувати лайками та емодзі, а також брати участь у відкритих опитуваннях, проте самі писати повідомлення там вони не зможуть. Як вважають у Meta, нова функція дозволить авторам в Instagram краще просувати свій контент та отримувати на нього відгуки, а ще створить умови для більш прямого спілкування з їхніми підписниками.

Водночас побачити такі канали мовлення зможуть не лише безпосередньо підписники автора, а взагалі всі — контент у них буде загальнодоступним, але лише підписники, які приєдналися до каналу, матимуть можливість отримувати повідомлення про нові публікації в ньому. Отримання таких оповіщень можна налаштовувати, заглушувати та вимикати за потреби. Також підписники можуть залишити Channels за своїм бажанням будь-якої миті.

Коли канали мовлення Channels стануть доступними всім користувачам Instagram? З 16 лютого  2023 нова функція знаходиться у режимі тестування — зараз з боку авторів вона доступна лише півтора десяткам блогерів у цій соціальній мережі, тоді як звичайні користувачі можуть вільно підписуватись на канали, що вже існують. Повномасштабно запустити широкомовні чати у світ розробники планують впродовж найближчих місяців.

Як автори матимуть змогу запустити свій канал мовлення? Після надання доступу до опції Channels автор отримає відповідне повідомлення про це. А коли ним буде надіслано перше повідомлення у каналі мовлення, усі його підписники отримають одноразове сповіщення про приєднання до каналу. Після цього можна буде активувати стікер «приєднатися до каналу» у своїй історії, коли Channels активний. Також свій Channels також можна буде прикріпити до профілю в Instagram.

Надалі Meta планує розширювати функціонал широкомовного чату, додати можливість запрошення інших авторів на свій канал мовлення та активувати Channels для Messenger і Facebook. Чекати на ці оновлення, як обіцяють розробники, варто протягом найближчих декількох місяців.

126196 0 cookie-check У Instagram скоро з’являться широкомовні чати Channels

Читайте також:

Товар дня в COMFY від 30 січня — набір свічок зі знижкою!
Товар дня в COMFY від 30 січня — набір свічок зі знижкою!
30 Січня, 2023, 01:19 560
Додайте теплого світла холодним темним вечорам — кремові столові свічки Bolsius зроблять ваш будинок комфортнішим та ще більш затишним. А ще сьогодні ви можете купити...
Смотреть результаты
Розпродаж вихідного дня в COMFY — ТОП-5 моделей гаджетів та побутової техніки зі знижками
Розпродаж вихідного дня в COMFY — ТОП-5 моделей гаджетів та побутової техніки зі знижками
П’ятниця добігає кінця, а це означає, що починається розпродаж вихідного дня в COMFY — чудова нагода закупитися потрібними товарами для дому, оновити якийсь із гаджетів...
Смотреть результаты
Розпродаж уцінених товарів у COMFY — величезні знижки за дрібні подряпинки!
Розпродаж уцінених товарів у COMFY — величезні знижки за дрібні подряпинки!
Знижок у листопаді забагато не буває, тому ми запускаємо новий розпродаж із відмінними знижками! Хочете дізнатися більше і вдало пошопитися? Тоді розповідаємо докладніше! Отже, це...
Смотреть результаты