search
Підписатися

logo

Топ емуляторів Андроїд на ПК

10 Травня, 2019, 05:47 11

Дуже активно розвивається ринок розваг на одну з найпопулярніших операційних систем – Андроїд. Десятки цікавих ігор і додатків, які можна встановити на портативний гаджет. Але смартфон або планшет не для всіх повною мірою замінює комп’ютер. Незручність для користувача може полягати в управлінні грою, недостатності розміру екрану, малої потужності гаджета, обмеженості пам’яті. З метою грати і користуватися іншими додатками на комп’ютері і були розроблені емулятори Андроїд для Windows. Це спеціальні програми, які дозволяють встановлювати додатки з Google Play і повноцінно ними користуватися. Пропонуємо розглянути можливості емуляторів, які пропонуються для установки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Емулятор на Андроїд MEmu
 2. Емулятор Андроїда на Windows 7, 8, 10 – Remix OS Player
 3. XePlayer – Емулятор Андроїд для ОС Windows XP
 4. Nox App Player – програма-емулятор системи Android
 5. Емулятор операційної системи Android – Leapdroid
 6. Емулятор Андроїда BlueStacks для ПК
 7. Безкоштовний емулятор Koplayer
 8. Повнофункціональний емулятор Андроїд AMIDuOS
 9. Емулятор Android Droid4X
 10. Емулятор Андроїд для Windows – Windroy
 11. Безкоштовний YouWave емулятор Андроїд
 12. Емулятор Genymotion з широкими функціями
 13. Емулятор Андроїд Visual Studio від Майкрософт
 14. Емулятор Андроїд Andy для ігор

Емулятор на Андроїд MEmu

Емулятор операційної системи Android на Windows з російським інтерфейсом. Програма підтримує ОС Андроїд версії 4.2.2 з оперативною пам’яттю в 1 Гб. Утиліта показує стабільну роботу, високу продуктивність. Щоб програма була встановлена ​​російською, це потрібно вказати до повної інсталяції.

 Емулятор на Андроїд MEmu

Симулятор Андроїда може працювати в повноекранному режимі, що є також перевагою програми. Для завантаження програм використовується вже автоматично встановлений Google Маркет. Справа представлена ​​панель налаштувань, в якій можна призначити набір клавіш на області екрану. Всі можливості для користувача:

 • Швидка настройка розміру екрана.
 • Призначення клавіш для управління.
 • Струснути екран.
 • Зробити скріншот.
 • Розгорнути дисплей.
 • Встановити потрібну програму через APK.
 • Налаштування гучності і емулятора (розмір, розширення).
 • Записати відео з екрану.

Розібратися в налаштуваннях і функціях нескладно, при наведенні на кожну з іконок з’являється російськомовна підказка. В цілому, наголошується, що програма працює досить швидко, до того ж програму можна завантажити з офіційного сайту і абсолютно безкоштовно.

Емулятор Андроїда на Windows 7, 8, 10 – Remix OS Player

Програма Remix OS Player – це емулятор Андроїд для ПК, що працює на базі Android X86, який показує стабільну продуктивність на гаджетах з встановленими ОС Windows 7, 8, 10. Зручна програма, яка може бути використана для встановлення ігор та інших корисних додатків з Гугл Маркета . Головна відмінність симулятора телефону – це те, що працює він тільки на комп’ютера і ноутбуках з процесорами Intel.

Емулятор Андроїда на Windows 7, 8, 10 - Remix OS Player

З установкою програми, ви зможете закачувати всі наявні програми для Андроїд версії 6.1.1. Після установки утиліти, ви не побачите стандартне вікно ОС смартфона, воно більше нагадує стандартний екран Windows. Тобто дисплей адаптований під звичний для вас зовнішній вигляд інтерфейсу. Емулятор підтримує російську мову, який потрібно налаштувати після установки через панель налаштувань. Особливості Remix OS Player:

 • Включити повноекранний розмір екрану можна через клавіші Alt + Enter, за допомогою цього ж поєднання клавіш повертається віконний режим.
 • Функція Gaming Toolkit дозволяє призначати клавіші на область екрану (з сенсорного режиму управління на клавіатурний).
 • Справа є панель зі стандартними настройками: гучність, щоб згорнути вікно, зробити скріншот, змінити GPS.

Спочатку, в цілях безпеки, функції Google Market відключені. Для підключення необхідно увійти в емуляторі в пункт “Пуск” і активувати Play Activation і погодитися на підключення всіх додаткових параметрів. Завантажувати додатки ви можете не тільки за допомогою Google Market, а й через APK.

Цей симулятор Андроїда став популярним завдяки можливості установки ігор для нової версії операційної системи, до того ж завантажити його можна безкоштовно.

XePlayer – Емулятор Андроїд для ОС Windows XP

Один з небагатьох емуляторів, який нормально працює на операційній системі версій від Windows XP до Windows 10, що зустрічається нечасто. При установці обов’язково повинна бути включена віртуалізація VT-x або AMD-v в БІОС. Можливість установки на старі комп’ютери досягнута за рахунок невисоких системних вимог, але і швидкість роботи XePlayer трохи нижче. Ще одна перевага – це повністю російський інтерфейс і підтримка російської мови при введенні клавіатурою.

XePlayer - Емулятор Андроїд для ОС Windows XP

Після установки програми, з’явиться стандартне вікно, як і у інших емуляторів Андроїд на ПК: справа – панель налаштувань, на самому віртуальному дисплеї – встановлені додатки, іконки Google Market, Google Play, пошта Google, ігри. В налаштуваннях утиліти вам будуть доступні такі можливості:

 • В основних налаштуваннях вибирається мова, якщо не був включений автоматично під час установки ПО, а також можна включити root-права.
 • В розширених настройках встановлюється дозвіл екрана емулятора, системні вимоги для нього.
 • В ярликах є можливість налаштувати гарячі клавіші для зручного користування емулятором.

Завантажувати ігри можна через Google Market або зі сторонніх ресурсів через APK. При використанні ресурсу Гугл краще створити окремий акаунт, а не користуватися основним. Емулятор XePlayer може бути використаний для ігор і додатків на ПК версій ОС Андроїд не вище 4.2.2.

Nox App Player – програма-емулятор системи Android

Емулятор сумісний з операційними системами Windows 7.1, 8, 10. Програма зроблена на основі Android 4.2.2 з оболонкою Nova Launcher. Інтерфейс програми для запуску Андроїд ігор на ПК русифікований і інтуїтивно зрозумілий. Якщо російська мова не була підключена автоматично при установці, то русифікувати меню можна через настройки у відповідній панелі, як ви це робите на своєму портативному гаджеті. Спочатку, за замовчуванням, екран емулятора має стандартне планшетне розширення і системні вимоги встановлені на мінімум, все це переналаштовується по вашим вимогам. Емулятор показує непогані параметри швидкодії при повноекранному режимі, а також на пристроях з невисокими системними вимогами.

Nox App Player - програма-емулятор системи Android

Управління емулятором, а також завантаження програм ідентичний, що і на портативних пристроях (планшеті, смартфоні). У правій частині екрана користувач знайде додаткові функції:

 1. Установка файлів з APK.
 2. Створення декількох віртуальних екранів Андроїд (функція Multi-Drive).
 3. Підміна розташування – можливість вручну встановити точку для GPS.
 4. Копіювання файлів на стіл емулятора простим перетягуванням файлів.

Деякі користувачі вважають, що Nox App Player – кращий емулятор Android для ПК. Хоча інші відзначають, що не всі заявлені функції розробниками працюють в повній мірі.

Емулятор операційної системи Android – Leapdroid

Ліпдроід – це емулятор Андроїд сумісний з операційними системами Windows 7, 8, 10, Vista, XP. Підтримує роботу ігри та програми для версії Андроїд 4.4.4 і нижче, а значить більш 90% всіх додатків в Гугл Маркеті. Програма встановлюється на комп’ютер в двох варіаціях можливості роботи на комп’ютері: з виключеною віртуалізацією VT-x або AMD-v в БІОС і одним віртуальним процесором; з включеною віртуалізацією VT-x або AMD-v в БІОС і двома віртуальними процесорами.

Емулятор операційної системи Android - Leapdroid

Емулятор Андроїд для Windows встановлюється з інтерфейсом англійською мовою, змінити параметри налаштувань можна у мовній панелі. Тоді русифікується не тільки меню і настройки, програма також починає сприймати російськомовну клавіатуру. Переваги та можливості програми Leapdroid:

 • Можна відкрити декілька вікон емулятора.
 • Зробити скріншот, записати відео з екрану.
 • Вручну встановити місце розташування в GPS.
 • Утиліта працює в повноекранному і віконному режимі, є можливість налаштування розширення “під себе”.
 • Регулювання гучності
 • Формування загальних папок з комп’ютером для швидкого перенесення файлів між ПК і емулятором.
 • Тонка настройка клавіатури для ігор.

Незважаючи на велику кількість переваг програми, є у неї і недоліки:

 1. Складне управління – переобтяжене меню і установка на ПК в двох варіаціях.
 2. Програма перестала оновлюватися і не підтримує програми вище Андроїд 4.4.4.
 3. Для нормальної роботи програми потрібні високі системні характеристики, до того ж програма коректно працює не на всіх процесорах AMD, Intel.

Програма безкоштовна, але останні оновлення були зроблені ще в 2016 році. Але незважаючи на це, вона все одно залишається популярним симулятором Андроїд.

Емулятор Андроїда BlueStacks для ПК

Програма BlueStacks- емулятор Андроїд для ПК, який оновлюється донині, зараз вже можна завантажити 4 адаптивну версію для Windows XP, 7, 8, 10, MacOS. Остання версія утиліти підтримує гри версії ОС Android Nougat. Увійти в емулятор після установки не можливо, поки користувач не авторизується через Гугл аккаунт, можна через свій постійний або новий.

 Емулятор Андроїда BlueStacks для ПК

Програма більше заточена під ігри з Гугл Маркета, тому на стартовій сторінці виводяться найпопулярніші програми. Перед початком користування краще зробити настройки під свій комп’ютер: дозвіл екрана, кількість виділених ядер, системні вимоги. Інтерфейс російською мовою і інтуїтивно зрозумілий, з налагодження і юзабіліті емулятор не перевантажений і фактично складається з трьох вкладок:

 • Зворотній зв’язок.
 • Центр додатків.
 • Мої програми.

Процес завантаження ігор відбувається, як і на планшеті / смартфоні через Google Play: завантаження і установка через угоди з запропонованими дозволами доступу до даних пристрою і попередженнями про платний контент. Для поліпшення продуктивності ПО пропонує включити віртуалізацію VT-x в Біос. Робити це необов’язково, якщо швидкість роботи емулятора користувача влаштовує.

Безкоштовний емулятор Koplayer

Ще один безкоштовний емулятор, який можна використовувати для завантаження і використання ігор, програм, додатків для Андроїд на комп’ютері або ноутбуці. Утиліта сумісна з операційними системами Windows 7, 8, 10.

Безкоштовний емулятор Koplayer

Додаток підходить для установки на комп’ютерні пристрої зі слабкими системними характеристиками. Емулятор Koplaye створений китайськими розробниками і має стандартний набір налаштувань і функцій:

 • Налаштування гучності.
 • Скріншот, можливість зняти відео з екрану.
 • Налаштування розширення і кількості оперативної пам’яті.
 • Налаштування загальної папки з комп’ютером для швидкого обміну файлами між ПК і додатком.
 • Кнопка повного екрану.

Особливість програм в тонкої настройки управління для кожної гри індивідуально за допомогою клавіатури або миші. Для цього в режимі налаштувань клавіатури досить натиснути на область екрану і кнопку на клавіатурі, щоб встановити зв’язок. У разі підключення миші, для керування в грі, досить на скріншоті провести лінію мишею вгору, наприклад, і для цього свайпа буде призначено рух вгору. Всі настройки будуть відображатися в невеликому екрані справа. Після налаштувань віртуальних клавіш і жестів, обов’язково потрібно зберегти їх. Завантажити додаток можна з офіційного сайту розробника.

Повнофункціональний емулятор Андроїд AMIDuOS

Програма створена одним з найбільших розробників базової системи Биос – American Megatrends. Вже це говорить про те, що емулятор виступає в ролі повнофункціональної версії операційної системи, в даному випадку, Андроїд 4.2.2. Додаток сумісний з ПК, що працюють на ОС Windows 7, 8, 8.1. Для адекватної роботи знадобиться така конфігурація:

 • Відеокарта з підтримкою OpenGL 3.0.
 • X86 процесор від Intel.
 • 2 Гб оперативної пам’яті.
 • 2 Гб вільного місця на жорсткому диску.
 • Повинна бути активна технологія віртуалізації в BIOS.

Емулятор платний, скачати його можна в версіях Преміум і Лайт. Дається безкоштовний період на обидві версії в 30 днів, після чого потрібно внести одноразову плату близько 10 доларів.

Повнофункціональний емулятор Андроїд AMIDuOS

На відміну від безкоштовних версій емуляторів Андроїд для ПК, AMIDuOS пропонує повноцінне використання ОС Андроїд, починаючи з візуалізації і закінчуючи налаштуваннями:

 1. Відмінна підтримка управління в поєднанні “клавіатура + миша”.
 2. Повноцінне управління комп’ютером: камерою, мікрофоном, адекватно працює додаток Google Now.
 3. Налаштування загальних папок з музикою, фотографіями, відео між ПК і андроїдом, при цьому відсутній глюк, коли потім знайти перенесений файл в емуляторі неможливо.
 4. Підтримка обміну текстом між Windows і Android.

В цілому, AMIDuOS – швидкий і надійний емулятор, над яким продовжують працювати і незабаром обіцяють випустити оновлення для установки додатків, що працюють на версії Андроїд 5.0 Lollipop.

Емулятор Android Droid4X

Емулятор призначений для створення повноцінного мобільного пристрою на вашому комп’ютері. Встановивши додаток, ви зможете встановлювати програми та ігри з Google Маркет, що працюють на версії Андроїд 4.2.2 і нижче. Завантажити та встановити програму можна абсолютно безкоштовно, а для повноцінного запуску стандартно знадобитися авторизуватися через Гугл аккаунт.

Емулятор Android Droid4X

Симулятор Андроїда нормально функціонує на комп’ютерах / ноутбуках з ОС Windows. І емулює пристрій з такими технічними характеристиками: внутрішня пам’ять 16 Гб, зовнішня 32 Гб. Тому можна не хвилюватися про брак місця під гри. В останніх оновлених версіях Droid4X з’явилася можливість змінювати кількості процесорів, а також з’явилася функція зміни кількості оперативної пам’яті емулюватися пристрою: якщо в системі встановлено менше 4 Гб оперативної пам’яті, то на програму виділяється 1 Гб, якщо більше, то 2 Гб. Для роботи програми знадобиться обов’язково включити підтримку віртуалізації в Біос – Intel VT-x або AMD-V.

Переваги програми Droid4X:

 • Висока продуктивність і швидкість роботи.
 • Підтримка Multi-Touch.
 • Можливість використовувати свій мобільний пристрій для управління емулятором.

До недоліків можна віднести агнлоязичний інтерфейс. Русифікація можлива, але вона не завжди працює, часто емулятор все одно скидає налаштування до англомовної версії.

Емулятор Андроїд для Windows – Windroy

Емулятор Андроїд на ПК Windroy розроблений в Китаї і програма вважається однією з просунутих по функціоналу і можливостям. Використовувати її можуть, як прості користувачі для встановлення ігор на комп’ютер з Гугл Маркета, так і розробники додатків, щоб проводити тестування свого продукту.

Емулятор Андроїд для Windows - Windroy

Системні вимоги для емулятора такі:

 • Повинна бути активна технологія віртуалізації в BIOS.
 • Відеокарта з підтримкою OpenGL 2.0.
 • Встановлена файлова система NTFS.
 • Вільного місця на жорсткому диску не менше 2 Гб.

Програмне забезпечення нормально працює на комп’ютерних пристроях з операційною системою Windows XP, Vista, 7, 8,10. Переваги програми в тому, що вона автоматично підлаштовується під системні характеристики комп’ютера і ноутбука. Емулятор Windroy дозволяє відкривати і використовувати всі додатки для Андроїд, що працюють на ОС версії 4.2.2 і нижче.

Безкоштовний YouWave емулятор Андроїд

Додаток призначений для відтворення повнофункціональної оболонки Андроїд. Завантажити утиліту можна в двох версіях: безкоштовною, а значить полегшеної для додатків, що підтримують версії Андроїд 4.2.2 і платній, яка дозволяє використовувати ігри та програми, що працюють на основі версії Андроїд 5.1 Lollipop.

Безкоштовний YouWave емулятор Андроїд

Для установки програми і її повноцінної роботи, необхідні такі системні вимоги комп’ютерних пристроїв:

 • Операційна система Windows XP / Vista / 7/8/10.
 • ОЗУ з 1 Гб вільного місця.
 • Повинна бути активна технологія віртуалізації в BIOS.
 • Відеокарта з підтримкою OpenGL 2.0.

Андроїд в емуляторі представлений у вигляді мінімуму встановлених додатків: програвач, браузер, пошта, камера, адресна книга. У головному меню доступні настройки гучності, розширення екрану, гучності. Як і в інших емуляторах, для встановлення ігор з Google Play, знадобитися авторизуватися через Гугл аккаунт. Переваги програми для запуску Андроїд ігор на ПК:

 • Невисокі системні вимоги і невелика вага програми.
 • Програма з високою продуктивністю.
 • Налаштування прав Root.
 • Зручний інтерфейс.

Недоліки також є: не можна вручну встановити кількість ядер процесора для використання емулятором.

Емулятор Genymotion з широкими функціями

Це якісний емулятор Андроїд на Windows, Linux, Windows і Mac. Програма з розширеним функціоналом, тому підійде для установки на комп’ютер / ноутбук розробникам додатків. Підтримує основні функції пристрою Андроїда: імітація дзвінків, СМС, заряду батареї і багато іншого.

Емулятор Genymotion з широкими функціями

Утиліта пропонується в двох версіях безкоштовна і розширена платна, але для її скачування необхідно зареєструватися на сайті розробника. Переваги програмного забезпечення для створення оболонки Андроїд:

 • Ручна настройка GPS і рівня заряду батареї.
 • Можливість використовувати командний рядок для взаємодії з віртуальним пристроєм.
 • Емулятор відрізняється високим показником швидкодії.
 • Загальний буфер файлообміну між комп’ютером і віртуальною “машиною”.
 • Підтримує плагіни: Eclipse і Android Studio.
 • Є настройка режимів – Pixel Perfect, Factory Reset.
 • Можливість налаштувати кількість процесорів, ядер і оперативної пам’яті.

І багато інших функцій, які важливі для якісного тестування додатків розробниками. Для особистого користування досить безкоштовної версії Genymotion.

Емулятор Андроїд Visual Studio від Майкрософт

Додаток призначений для імітації роботи мобільного пристрою з ОС Андроїд на комп’ютері і ноутбуці. Програмне забезпечення буде корисно, як розробникам так і рядовим користувачам. Утиліта нормально працює на комп’ютерах з операційною системою Windows 8, 8.1, 10 версії PRO.

Емулятор Андроїд Visual Studio від Майкрософт

Є особливі вимоги до системних характеристик:

 • Підтримка Hyper-V.
 • Віртуалізація обладнання.
 • 6 ГБ ОЗУ.

Для розробників додатків в емуляторі є можливість протестувати свій програмний продукт на різних мобільних пристроях, виставляти всілякі технічні конфігурації, отримувати наближену інформацію про рівень продуктивності. Переваги утиліти:

 1. Підтримує мови програмування C / C ++, Java і Kotlin.
 2. Може бути використаний для емуляції роботи планшета, телефону, пристроїв Android Wear і Android TV.
 3. Наявність шаблонів, компонентів Андроїд.
 4. Інструменти для тестування додатків.

До недоліків емулятора Андроїда для ПК можна віднести високі вимоги до системних характеристик комп’ютера або ноутбука.

Емулятор Андроїд Andy для ігор

Емулятор Андроїд для ПК призначений для установки ігор, що підтримують версію Андроїд 4.2.2 і нижче. Програма має стандартний набір налаштувань. Інтерфейс англійською мовою, але інтуїтивно зрозумілий. Може бути встановлений на ПК з операційною системою Windows і слабкими системними характеристиками. Недолік програми в тому, що вона не показує нормальну роботу при установці 3D ігор. До того ж багато програм з Google Play не працюють і доводиться використовувати APK. Програма Andy має стандартний набір функцій:

 • Емуляція GPS.
 • Можливість використовувати мікрофон / камеру, підключення до комп’ютера.
 • Функція настройки клавіатури.
 • Підтримка геймпада.

Є у програми основний недолік – наявність реклами, так розробники підтримують безкоштовне завантаження програми.

77584 0 cookie-check Топ емуляторів Андроїд на ПК

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Як зав’язати шарф: ідеї та поєднання з різними видами одягу
Як зав'язати шарф: ідеї та поєднання з різними видами одягу
10 Травня, 2019, 05:37 2255 8
Різноманітні шарфи були знаковими модними аксесуарами для багатьох поколінь. При цьому вони залишаються зручними і незамінними предметами одягу, яким круглий рік знаходиться місце в гардеробі....
Смотреть результаты
35 кращих містичних серіалів за версією блогу Comfy
35 кращих містичних серіалів за версією блогу Comfy
Містичні явища завжди манили людство. Багато вчених і детективи намагалися розгадати загадки, які не піддавалися логічному поясненню. Їх спроби докопатися до суті приводили до дивних...
Смотреть результаты
4 простих способи дізнатися свою материнську плату
4 простих способи дізнатися свою материнську плату
У деяких ситуаціях буває корисно визначити, яка саме материнська плата встановлена ​​в ПК або на лептопі. Це може знадобитися для перепрошивки BIOS або після переустановлення...
Смотреть результаты