search
Підписатися

logo

Стівен Кінг запропонував свій фінал «Ігри престолів»

08 Травня, 2019, 09:33 11

Король жахів Стівен Кінг розповів свій варіант кінцівки популярного серіалу «Гра престолів».

Обережно! Можливі спойлери!

На думку письменника, на престол повинна сісти «маленька людина з великим серцем». Про це він написав у себе в Twitter після виходу четвертого епізоду серіалу.

Стивен Кинг-об Игре престолов

«Припустимо – просто припустимо! – що Джон і Дані обидва померли (разом з Серсеєю, звичайно). Припустимо – просто припустимо! – що якийсь мужній чоловічок в результаті опинився на Залізному троні »

Якщо авторство ТВ-епопеї було б за Стівеном Кінгом, він «убив» би ряд головних персонажів: Дейенеріс Таргаріен, Джона Сноу, Серсею Ланністер, яка зараз сидить на Залізному троні. А Залізний трон віддав би на відкуп несподіваному герою. Можливо, брату Серсеї Тіріону Ланністеру. Його в серіалі грає харизматичний Пітер Дінклейдж.

Даний персонаж, незважаючи на виявлену на початку серіалу егоїстичність, став одним з найбільш глибоких і серйозних образів «Гри престолів».

Игра престолов 8 сезон-кадр из фильма 1

За авторською версією Стівена Кінга, в п’ятому епізоді під час битви в Королівській гавані загинуть Дейенеріс Таргаріен, Джон Сноу і Серсея Ланністер – ключові персонажі «Гри престолів». А головним претендентом на престол стане «маленька людина з великим серцем». Письменник, мабуть, має на увазі Тіріона Ланністера

Подивимося, чи виправдаються прогнози Кінга. Скоро – по закінченню ще двох епізодів – все стане відомо.

Також цікаво:

  • Вступаємо у Вінтерфелл: розбір 1 серії 8 сезону Game of Thrones Розбираємо другу серію Game of Thrones. Санса і Теона: чому так емоціонально Скажи «привіт» богу смерті в найдовшу ніч Вінтерфелла. Події 3 серії 8 сезону Game of Thrones Про владу, обов’язок і розчарування – розбір подій 4 серії 8 сезону Game of ThronesGame of Thrones: 10 подій, які повинні відбутися до закінчення серіалу «Гра престолів»

Нагадаємо  про свіженький комічний кіноляп, пов’язаний з картонною склянкою з-під кави, яка нібито випадково потрапила в кадр під час зйомок сцени бенкету, влаштованого героями на честь перемоги в битві за Вінтерфелл. Представники телеканалу HBO поставилися до ситуації з гумором, припустивши, що кава належала комусь зі знімальної групи: «Латте потрапив в кадр помилково. Насправді Дейенеріс замовляла трав’яний чай ».

HBO-появление стакана из Старбакса в Игре престолов

«Латте потрапив в кадр помилково. Насправді Дейенеріс замовляла трав’яний чай », – творці серіалу з гумором відреагували на кіноляп

До обговорення кіноляпу приєднався відомий художник-постановник Хауке Ріхтер. Він, виправдовуючи творців «Гри престолів», просить нас не забувати, що це цілком нормально, коли випадкові предмети виявляються в кадрі.

Виконавчий продюсер каналу Берні Колфілд, іронізуючи над тим, що трапилося і приносячи вибачення за те, що в кадр потрапив стаканчик з Starbucks, також зазначила, що «якщо це найгірше, що можна знайти в кадрі, то ми в хорошій формі». І додала з усмішкою: «Взагалі, знаєте, саме у Вестеросі (прим. Вигаданий світ, в якому розгортаються події в« Грі престолів ») вперше з’явився Starbucks … Це маловідомий факт».

Колфілд акцентувала увагу, що подібні помилки при зйомках серіалу – велика рідкість. Треба сказати, анахронізми були помічені в серіалі і раніше. Однак таку бурхливу реакцію в Мережі ми бачимо вперше.

До речі, серед шанувальників саги є думка, що творці залишили в кадрі стакан навмисно, щоб повеселити народ і створити яскравий інфопривід для обговорень, можливо, навіть заробити на прихованій рекламі.

Як би там не було, такий епізод в ефір вийде в ніч з 12 на 13 травня. Чекаємо з нетерпінням. А ви?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

77297 0 cookie-check Стівен Кінг запропонував свій фінал «Ігри престолів»

Читайте також:

Знаменита в колі геймерів компанія Razer випустить … тостер
Знаменита в колі геймерів компанія Razer випустить ... тостер
08 Травня, 2019, 09:11 794 11
Мало знайдеться людей, які ніколи не чули про компанію Razer. Це один з найзнаменитіших брендів з виробництва аксесуарів для кіберспортсменів будь-якого рівня. Що стала відомою...
Смотреть результаты
Розумні навушники HyperX Cloud Orbit S – просунута гарнітура для геймерів і не тільки
Розумні навушники HyperX Cloud Orbit S - просунута гарнітура для геймерів і не тільки
Уже в найближчі пару місяців в Comfy з’явиться крута новинка для геймерів – розумна гарнітура HyperX Cloud Orbit S, яка створює ефект повного занурення як...
Смотреть результаты
Наскільки швидкі нові зарядні пристрої Samsung в 25 Вт
Наскільки швидкі нові зарядні пристрої Samsung в 25 Вт
Безліч бездротових технологій, сучасний темп життя і потужні компоненти смартфонів,  що швидко розряджають акумулятори, вимагають створювати або батареї збільшеної місткості, або поліпшені способи зарядки. У...
Смотреть результаты