search
Підписатися

logo

Нова ОС замість Android – в Google представили Fuchsia OS

07 Травня, 2019, 07:28 9

З’явившись більше 10 років тому, операційна система Android зробила революцію в світі тільки  народжуваних тоді смартфонів і сьогодні це одна з найпопулярніших ОС, встановлена ​​на мільярдах пристроїв. Але разом з тим, вона також несе в собі ряд недоліків, які стали її фундаментальною основою і не можуть бути усунені якимись патчами або оновленнями. Схильність атакам, за рахунок великої кількості вразливостей, складність розробки нових додатків, що впливає на терміни їх появи. Заплутаність інтерфейсу – багато функцій, багато стилів, різні папки та підпапки. Над Android, за ці роки, працювали тисячі розробників різних поколінь і країн, що залишило свій незгладимий слід, навіть при такій  його популярності.

Тепер же, зробивши аналіз всього найкращого, що є в Android ОС і прибравши все зайве, Google вирішила зробити нову операційну систему, так би мовити, «з нуля». Вирішила  вона це зробити ще в 2016, а ось перша відкрита альфа-версія з’явилася в мережі тільки пару днів назад.

Новая ОС вместо Android 2

Часто, виправити якісь недоліки, які були виявлені після спорудження будівлі або створення якогось механізму, якщо вони лягли в основу цієї розробки, неможливо. Це буде означати повне руйнування і перепроектування, що абсолютно не варто витрачених ресурсів. Значно простіше врахувати помилки і створити щось нове, більш ідеальне, чим, власне, і є Fuchsia для Google. Вона легша, універсальна, матиме загальний інтерфейс на будь-яких використовуваних пристроях – від смартфона, до планшета і ноутбука.

Новая ОС вместо Android 3

Успішний «запуск» Fuchsia OS відбувся в середовищі розробки Android Studio Emulator, що може зробити, в теорії, кожен бажаючий, хто має мінімальні навички. Додатково знадобляться драйвера Vulkan, для движка рендеринга і, звичайно ж, вихідний код самої операційної системи, зі сховищ Google.

Планується, що протягом двох років ця ОС може повністю замінити Android, на всіх випущених смартфонах. Поки ж, протягом цього часу, Fuchsia буде проходити тестування, доопрацювання і лише до 2021-2022 року зможе заявити про себе в повний голос.

76949 0 cookie-check Нова ОС замість Android – в Google представили Fuchsia OS

Читайте також:

Що буде, якщо проковтнути навушник AirPods?
Що буде, якщо проковтнути навушник AirPods?
07 Травня, 2019, 07:11 1012 10
Незвичайна історія сталася в Тайвані, де власник навушників AirPods Бен Хсю, який заснув з ними, вранці виявив тільки один. Після невдалого візуального пошуку, Бен вирішив...
Смотреть результаты
Google зможе автоматично очищати історію вашої активності у смартфоні
Google зможе автоматично очищати історію вашої активності у смартфоні
У мережі ходить багато історій, як реальних, так і гіпотетичних про витік особистих даних, зловмисників, які скористалися ними і про велику кількість інформації, яка збирається...
Смотреть результаты
Грай, вчися програмувати і захищай людство – нова гра від українських розробників
Грай, вчися програмувати і захищай людство - нова гра від українських розробників
Сучасні професії в тій чи іншій сфері все ближче підбираються до IT спеціальностей. І навіть якщо це сфера продажів, то нерідко продавати доводиться саме програмний...
Смотреть результаты