search
Підписатися

logo

Грай, вчися програмувати і захищай людство – нова гра від українських розробників

04 Травня, 2019, 10:28 10

Сучасні професії в тій чи іншій сфері все ближче підбираються до IT спеціальностей. І навіть якщо це сфера продажів, то нерідко продавати доводиться саме програмний продукт. Багато молодих людей виходять за рамки стандартних робочих процесів і намагаються створити щось нове, цікаве і популярне. Однією з таких історій може стати гра Machine Learning vs Aliens, написана групою молодих українських розробників з Ужгорода, в якій вам необхідно захищатися від нападу прибульців за допомогою машинного навчання.

Играй, учись программировать и защищай человечество 2

Гра доступна всім бажаючим в альфа-версії. Для її запуску необхідно зайти в обліковий запис або онлайн, або скачавши інсталяційний пакет на комп’ютер під Windows. Весь геймплей англійською мовою, з розрахунком що грою зацікавляться молоді розробники по всьому світу.

Играй, учись программировать и защищай человечество 3

Сама ідея гри навчити мало-мальськи знайому з програмуванням людину більш фундаментальним принципам програмування, показавши деякі тонкощі і особливості цього процесу. По ходу проходження вам необхідно буде вирішити багато завдань, при цьому граючи в каузальну RPG, а у самому кінці запрограмувати справжню армію роботів.

Играй, учись программировать и защищай человечество 4

Інопланетяни, за сюжетом, можуть впливають на мозок людини і навіть на управління технікою, тому група програмістів, в покинутому місті, над яким літають інопланетні кораблі, організовує опір. Ця група програмістів, в складі опору, взяла на себе задачу перепрограмувати всі можливі машини в місті, щоб протистояти інопланетному впливу.

Играй, учись программировать и защищай человечество 5

Гра зареєстрована на краудфандінговій платформі Indiegogo і приваблює інвесторів з різних країн світу. Відгуки про неї в основному дуже позитивні і автори сподіваються продовжити розробку зі створенням додаткових рівнів. Що ж стосується навичок гравців, які хочуть пограти в неї, то загальні поняття про програмування, хоча б в рамках «Hello World», необхідно мати, інакше вам не вдасться зрозуміти, що робити. Але підготовка такого рівня – це питання одного дня, або навіть декількох годин, тому, для всіх бажаючих, це не проблема.

76732 0 cookie-check Грай, вчися програмувати і захищай людство – нова гра від українських розробників

Читайте також:

Для тих, хто ще не оновився – Порівняльна таблиця відмінностей Windows 10 від Windows 7
Для тих, хто ще не оновився - Порівняльна таблиця відмінностей Windows 10 від Windows 7
04 Травня, 2019, 10:18 1164 10
Як ви вже мабуть чули, компанія Microsoft повністю відмовилася від подальшої підтримки Windows 7. Ця операційна система, незважаючи на свою популярність, вже не буде оновлюватися...
Смотреть результаты
Говорить за вас – новий імплант в мозку зможе читати думки
Говорить за вас - новий імплант в мозку зможе читати думки
Група вчених Каліфорнійського університету створили імплант, який здатний читати думки. Принцип його роботи після імплантації в мозок полягає у зчитуванні мозкових імпульсів і перетворення цієї...
Смотреть результаты
HyperX Predator RGB DDR4 – оперативка, яка б’є рекорди з розгону
HyperX Predator RGB DDR4 - оперативка, яка б'є рекорди з розгону
HyperX – геймерський підрозділ легендарного бренду Kingston, в якому розробляється і виробляється прекрасне ігрове обладнання. Багато кіберспортсменів давно і гаряче люблять геймерскі аксесуари HyperX, адже...
Смотреть результаты