search
Підписатися

logo

Що стало краще в Galaxy S9 і S9 +?

19 Червня, 2018, 02:35 10

Під час представлення нових Galaxy S9 і S9 +, відвідувачі могли власноруч випробувати нові смартфони.

Презентація флагманів від корейського гіганта Samsung сталася зовсім недавно, а якщо бути точніше, то 14 березня 2018 року у Києві. Захід пройшов у сучасному Samsung Innovation Centre. Саме там українські користувачі першими могли ознайомитися з новенькими Samsung Galaxy S9 і S9 +. Сам захід було доповнено роз’ясненням представників корпорації про переваги нових смартфонів.

Тренд сучасного спілкування вийшов на абсолютно новий рівень, який вказує на те, що найбільш популярним сьогодні є зовсім не вербальний, а візуальний тип спілкування. Так ми можемо віддати перевагу не звичайному типу спілкування, а  модному сьогодні селфі або просто емоджі, які замість десятків слів можуть описати всі наші емоції і переживання. Таким чином, в умовах сучасних методів спілкування ми самовиражаємося і передаємо свої емоції. Це думка керівника департаменту продуктового маркетингу «Samsung Electronics Україна» Андрія Дерюгіна.

Ведучим даного заходу виявився менеджер з продуктового маркетингу «Samsung Electronics Україна» Євген Кім, який і повідав нам про ті нововведення, які очікують нас в Galaxy S9 і S9 +. При цьому кожен з відвідувачів презентації міг власноруч доторкнутися до нових флагманів і протестувати їх.

Нова камера з подвійною апертурою

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - новая камера

Нові смартфони Galaxy S9 і S9 + отримали чудову світлочутливість, яка підтверджується показником апертури f / 1.5. Це самий що ні на є рекорд для сучасних смартфонів і цим Samsung може дійсно пишатися. Але є ще й другий показник f / 2.4, який теж стосується камер нових корейських флагманів. Вся справа в тому, що камери смартфонів Galaxy S9 і S9 + працюють подібно людському оку. Наприклад, в світлий день з яскравим світлом, камера працює з мінімальною світлочутливістю, а ввечері або в умовах недостатнього освітлення, навпаки, світлочутливість камери поліпшується.

Поліпшити остаточний результат фотографії при поганому освітленні допомагає також технологія багатокадрового зменшення шуму. Для цього, смартфон робить 12 знімків і об’єднує їх в один, що дозволяє на 30% покращити результат нашої фотографії.

Нові можливості з подвійною камерою

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - возможности двойной камеры

Galaxy S9 + обладнали камеру з подвійною лінзою. Як би дивно навесні 2018 року це не було, але S9 + став першим смартфоном цієї серії з подібним нововведенням. Одна з лінз має ширококутний об’єктив зі світлочутливістю f / 1.5, а також  графічний сенсор Super Speed ​​Dual Pixel. Друга лінза є своєрідним телеоб’єктивом зі світлочутливістю f / 2.4. Завдяки подвійній камері, ми зможемо зробити подвійний оптичний зум або 10-кратний цифровий зум. Крім цього, обидва об’єктиви обладнані системою оптичної стабілізації (OIS), яка мінімізує всі нечіткості наших знімків через зйомки без штатива.

Додаткові ефекти, вбудовані в функціонал камер Galaxy S9 і S9 +, дають нам безліч нових можливостей. Наприклад, функція Live Focus надає нам можливість змінювати різкість наших селфі не тільки під час зйомки, але й після неї. А ще у нас буде можливість змінювати фон нашої фотографії завдяки функції Background Blur. Так ми зможемо встановити на задній фон анімовані серця, зірки або щось ще.

Крім усього іншого, камери Galaxy S9 і S9 + стали розумнішими. Завдяки функції Selfie Focus, камера здатна розпізнати обличчя серед безлічі інших об’єктів і сфокусуватися саме на ньому. А на додаток до цього, функція Image Classification Solution здатна розпізнавати навколишні  предмети, під час знімка, і застосовувати відповідно до цього різноманітні фільтри. Завдяки таким алгоритмам, може здатися, що фотографії, які ми зробили на Galaxy S9 і S9 +, зроблені не нами, а справжнісіньким професійним фотографом.

Фото в потрібний момент

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - фото в нужный момент

Напевно вас неодноразово відвідувала думка про те, як багато різних моментів ви б хотіли зняти на камеру, але ці самі моменти вже давно втрачені або зняті не в тому ракурсі, який ми б хотіли застосувати. Завдяки новому режиму сповільненої зйомки в Galaxy S9 і S9 + ми зможемо вловити навіть найдрібніші жести і зберегти їх в нашому відеозапису. Для таких цілей в нових смартфонах передбачений режим камери Super Slow-mo, який здатний записувати 960 fps.

Швидше обробляти картинку дозволяє технологія Super Speed ​​Dual Pixel. Завдяки такій технології, розробникам компанії Samsung вдалося домогтися того, що ролики, зняті в режимі Slow-mo стали в 32 рази повільніше звичайних і в 4 рази повільніше аналогічних роликів від конкурентів. Таким чином, всього лише 1/5 секунди звичайної зйомки перетворюється на цілих 6 секунд уповільненого відеоролика. Вловлювати момент руху, для активації сповільненої зйомки допомагає технологія Automatic Motion Defection.

Подібні уповільнені відеоролики ми зможемо перетворювати в GIF-анімацію, доповнювати музичним супроводом, використовувати в якості заставок для робочого столу або заблокованого екрану.

Селфімоджі за допомогою технології AR Emoji

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - селфимоджи

AR Emoji дозволяє створювати анімовані смайли-емоджі у вигляді тварин або мультяшних копій нас самих. Для цього нам достатньо всього лише зробити селфі, а смартфон, завдяки своїм новітнім інтелектуальним технологіям, здатний обробити наше двомірне зображення і розпізнати нашу міміку. Результатом таких дій стає створення нашого анімованого аватара, здатного цілком дублювати наші дії, які ми виробляємо перед смартфоном.

Спочатку в Samsung Galaxy S9 і S9 + нам будуть доступні 18 стандартних персонажів. Але ми зможемо створювати власні аватари, доповнюючи їх персональними рисами, такими як колір шкіри, зачіска, аксесуари у вигляді окулярів або одягу. А ще розробники компанії Samsung обіцяють нам доповнювати набір стандартних персонажів новими незвичними аватарами.

Подібні аватарки, створені за допомогою AR Emoji, ми зможемо використовувати в будь-яких месенджерах. Так, ми зможемо відправити їх у вигляді GIF- або PNG-зображення своєму співрозмовнику, навіть в тому випадку, якщо у нього смартфон не Samsung, а будь-який інший. Подібні селфімоджі ми зможемо встановлювати на заставку робочого столу смартфона або на екран блокування.

Новий рівень звучання

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - стереодинамики

В умовах нашої сучасності, смартфони стають чи не головним інструментом для дозвілля. Погодьтеся, що сучасна людина чималу частку свого часу проводить саме в смартфоні. Саме через це розробники компанії Samsung забезпечили свої нові Galaxy S9 і S9 + не тільки безмежним дисплеєм, але й стереозвуком.

Нововведенням Galaxy S9 і S9 + стали два динаміки від компанії AKG, які забезпечують якісне і потужне звучання на будь-якому показнику гучності. Таким чином, ви зможете включати будь-які мультимедійні файли, будь то музика, фільми або самостійно зняті відеоролики, нова стереосистема забезпечить найбільш оптимальне і якісне звучання під час їх відтворення.

Основною технологічною підтримкою стереодинамиків AKG в смартфонах Galaxy S9 і S9 + стала технологія Dolby Atmos. Завдяки такій технології, нові смартфони здатні створювати об’ємне 360-градусне звучання. Така технологія сумісна не тільки з контентом, який підтримує Dolby Atmos, але й з іншими файлами, які адаптуються додатково.

Смартфон може перетворюватися в справжній десктоп

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - док станция

Смартфони Galaxy S9 і S9 + можуть виявитися не тільки смартфонами, але й справжніми персональними комп’ютерами. Реалізувати це можна за допомогою док-станції Samsung DeX Pad. Завдяки подібному пристрою, ми зможемо підключити наш смартфон до монітора або телевізора, а потім до клавіатури і мишки, щоб використовувати його як повноцінний персональний комп’ютер. Це дуже зручно, якщо ви подорожуєте, адже не завжди комфортно возити з собою навіть ноутбук, не кажучи про інші види комп’ютерів. Під час такої реінкарнації вашого Galaxy S9 і S9 +, сам смартфон може легко використовуватися, як сенсорна клавіатура або тачпад.

Дизайн став краще

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - дизайн стал лучше

Смартфон Galaxy S9 оснащений дисплеєм з діагоналлю 5,8 “, а його« плюсова »версія Galaxy S9 + має дисплеєм 6,2”. При цьому габарити корпусу самих смартфонів залишаються максимально компактними. Завдяки безрамковому дисплею гаджета емоції від проглядання контенту стають більш ефектними і незабутніми.

При цьому скло нових смартфонів захищено за технологією Corning Gorilla Glass 5, що є останньою версією найбільш популярного і надійного захисту екранів наших гаджетів. Крім того, що корпус смартфонів залишається мінімальним при максимальних розмірах екрану, за ним ховається ще й сканер райдужної оболонки ока. Корпус же смартфона стане нам доступний відразу в трьох кольорах – чорному, сірому і фіолетовому.

Безпека понад усе!

Что стало лучше в Galaxy S9 И S9+ - Безопасность превыше всего

Безпека будь-якого мобільного гаджета складає система його блокування. Найчастіше це ПІН-код або графічний ключ. Але найбільш сучасним і безпечним сьогодні є той метод, який застосовується в Galaxy S9 і S9 +. Даний метод об’єднав в собі систему розпізнавання райдужної оболонки ока і розпізнавання обличчя користувача. Завдяки подібній технології блокування і розблокування смартфона дані, які ми зберігаємо на своєму гаджеті залишаються в цілковитій безпеці і ніхто крім нас не зможе отримати до них доступ.

На відміну від попередніх моделей даної серії, в Galaxy S9 і S9 + сканер відбитків пальців розташували під основною камерою, а не збоку від неї. Це істотно зручніше і дозволяє не забруднювати об’єктив камери випадковими дотиками пальців. Крім цього, нові смартфони підтримують технологію під назвою Dedicated Fingerprint, яка дає  кількома відбитками пальців доступ до захищеної папки Secure Folder.

Інтелект нових смартфонів

Что стало лучше в Galaxy S9 и S9+ - интеллект новых смартфонов

Всі ми вже чули про інтелектуального асистента, який доступний в смартфонах Samsung (звичайно ж, не у всіх). Якщо торкатися конкретно флагманів Galaxy S9 і S9 +, то тут варто відзначити додаткову можливість використовувати технологію Bixby Vision. Вона інтегрована в камери флагманів і здатна реалізувати в наших смартфонах доповнену реальність. Так, в режимі визначення геолокації, ми можемо навести камеру вниз і визначити власне місце розташування. Крім цього, ми легко зможемо розрахувати відстань до найближчих об’єктів, які нас цікавлять.

Але доповнена реальність зовсім не обмежується цим. Наприклад, ми можемо навести камеру на цікавий для нас об’єкт і активувати функцію Bixby Vision, це дозволить нам або дізнатися більше про цей об’єкт, припустимо, якщо це історична пам’ятка, або навіть зробити переклад тексту з чужої мови, наприклад, якщо ми подорожуємо по світу.

Варто зазначити, що офіційно в Україні продажі Samsung Galaxy S9 і S9 + стартують з 23 березня 2018 року!

53917 0 cookie-check Що стало краще в Galaxy S9 і S9 +?

Читайте також:

Конференція «Завтра_2037» у Львові: телепортація в майбутнє
Конференція «Завтра_2037» у Львові: телепортація в майбутнє
22 Березня, 2018, 02:47 732 10
Якщо ви мрієте дізнатися секрети успіху 16-річного мільйонера, захопитися ідеями дітей-розробників, зрозуміти, як можна поєднувати домашнє навчання і заняття мультиплікацією – приходьте на «Завтра_2037»! «Завтра_2037»...
Смотреть результаты
Життєлюби, СуперОнуки і COMFY – яскраве свято для дивовижних людей
Життєлюби, СуперОнуки і COMFY - яскраве свято для дивовижних людей
Друзі, у нас прекрасна новина! СуперОнуки Daniel Che і Boston Lee, наші чудові київські супергерої, які роблять світ навколо трішки краще, організували ще один барвистий...
Смотреть результаты
Конференція талановитих тінейджерів «Завтра_2037» у Львові
Конференція талановитих тінейджерів «Завтра_2037» у Львові
31 березня у Львові відбулася Всеукраїнська конференція «Завтра_2037». Територія, яка повністю належить молоді: і відвідувачі, і доповідачі на заході – талановиті і унікальні підлітки, які...
Смотреть результаты