search
Підписатися

logo

Нова камера для конференцій Logitech Rally

10 Липня, 2018, 10:45 9

Камера має модульний дизайн, відноситься до преміум-класу і підходить для приміщень різних розмірів

Зовсім недавно компанія Logitech оповістила нас про створення абсолютно нової конференц-камери, яка отримала назву Logitech Rally. Це камера преміум-класу, а підійде вона для різних приміщень, адже вона здатна адаптуватися під їх розміри. Подібна камера має високу якість запису звуку, так наче ми проводили запис у справжній студії звукозапису. Завдяки цьому звук чистий і не буде мати сторонніх шумів. Крім цього Logitech Rally оснащена автоматичними функціями для проведення відеоконференцій, обладнана декількома аудіомодулями, здатна проводити зйомку у форматі 4К і здатна використовувати технологію Logitech Right Sense. Завдяки наявності такої технології, камера зможе самостійно упізнати учасників конференції, застосувати технології поліпшення зображення так, щоб кожен учасник зустрічі виглядав якнайкраще, а чіткість голосу була найбільш якісною і без перешкод. Камера Logitech Rally має модульний дизайн, через що вона відмінно підійде для приміщень абсолютно різноманітних розмірів і форматів.

За словами віце-президента і генерального менеджера Logitech Video Collaboration Скотта Уортона, ще кілька років тому якісна відео або аудіосистема, така як, наприклад, Logitech Rally, коштувала дуже і дуже дорого. Але, не дивлячись на те, що система Rally відноситься до категорії преміум-класу, вона надає нам високоякісні стандарти відеозапису та аудіозапису, а її вартість у кілька разів менше, ніж у аналогічних рішень конкурентів.

Новая камера для видеоконференций Logitech Rally - модульная система

Мікрофони і динаміки в системі Rally влаштовані дещо інакше, ніж у тих систем, до яких ми з вами звикли. Вони просто розділені між собою, тому ми будемо мати можливість розташувати динамік, наприклад, біля екрану, так, щоб зображення і звук були чітко синхронізовані, і звучання долинало саме з тієї частини, де ми його і очікуємо почути.

Як ми вже згадували вище, Logitech Rally підходить для приміщень будь-яких розмірів, а можливим це стало завдяки модульному дизайну. За чіткість і високу якість зображення в системі Rally відповідатиме оптика преміум-класу і можливість зйомки відео у форматі Ultra-HD, а інтелектуальна технологія PTZ дозволить створити чітке зображення абсолютно кожної людини, яка присутня на конференції. Щоб позбутися від непотрібних шумів і відлуння, в модульній системі передбачені роздільні мікрофони, а якісний і насичений звук забезпечать для нас фронтальні динаміки. Logitech Rally зовсім не порушить загальний інтер’єр приміщення, де проходить конференція. Вся справа в тому, що система виготовлена з високоякісних матеріалів, має продуману систему управління проводами, завдяки якій ми легко зможемо підключити Rally до будь-якої професійної системи.

Ми зможемо використовувати Logitech Rally спільно з будь-якою відомою і популярною платформою для відеоконференцій, наприклад Skype for Business, Hangouts, Microsoft Teams, Zoom і безліч інших.

Різноманітні рішення для проведення відеоконференцій від компанії Logitech так само присутні і в Україні. При цьому асортимент, який пропонують для нас, різноманітний, і може бути орієнтований на великі організації або невеликі компанії. Наприклад, якщо необхідно провести захід з учасниками до 20 осіб, то найбільш раціонально використовувати систему Logitech GROUP. Але от якщо конференція проводиться для малої кількості учасників, наприклад, до 4 чоловік, то можна використовувати універсальну камеру для конференцій MeetUp, яка має огляд на 120 ° і якісний звук або ж настільну камеру BCC950. Якщо ж конференцію або нараду необхідно проводити негайно і незаплановано, то спеціальна конференц-камера Connect дозволить зробити це в будь-яких умовах, навіть якщо ви перебуваєте в дорозі, на відпочинку, в ресторані тощо. Всі перераховані вище системи відмінно підійдуть для того, щоб ми могли організувати якісне спілкування в будь-яких умовах. При цьому ми будемо цілком задоволені високою якістю зображення і звучання без шумів і перешкод.

Для України техніка Logitech офіційно доступна завдяки компанії ASBIS-Україна.

Що ми знаємо про компанії Logitech?

Вже понад 30 років компанія Logitech розробляє техніку для того, щоб ми з задоволенням користувалися цифровими технологіями. На даний момент серед асортименту різноманітних пристроїв від Logitech ми можемо знайти також техніку для аудіо і відеорозваг, можемо використовувати її в іграх або просто спілкуватися з друзями в соціальних мережах.

Що ми знаємо про компанії ASBIS?

Компанія ASBIS є великим холдингом, який робить поставки комплектуючих для комп’ютерів на європейський ринок, в Африку і на Близький Схід. Завдяки компанії ASBIS ми можемо отримати якісну продукцію, ефективне сервісне обслуговування та технічну підтримку. Доступно це стало, завдяки 20-річному досвіду команди ASBIS, яка з 1997 року стала одним з найбільш значущих дистриб’юторів IT-техніки і технологій і програмного забезпечення в Україні.

55046 0 cookie-check Нова камера для конференцій Logitech Rally

Читайте також:

Lenovo YOGA або філософія про чотирьох
Lenovo YOGA або філософія про чотирьох
19 Червня, 2018, 03:53 828 9
Подібно тонкому мистецтву заняття Йогою, розуміння чогось нового для нас залишається за гранню. Фен-шуй, чайна церемонія і ще безліч різних східних тонкощів залишаються для багатьох...
Смотреть результаты
Старт продажів Galaxy S8 в новому романтичному кольорі Burgundy Red
Старт продажів Galaxy S8 в новому романтичному кольорі Burgundy Red
У той час як нас продовжують долати холоди, і зима відмовляється відступати, компанія Samsung Electronics Україна приготувала для всіх прекрасну теплу новину. Прекрасний флагманський смартфон...
Смотреть результаты
Що стало краще в Galaxy S9 і S9 +?
Що стало краще в Galaxy S9 і S9 +?
Під час представлення нових Galaxy S9 і S9 +, відвідувачі могли власноруч випробувати нові смартфони. Презентація флагманів від корейського гіганта Samsung сталася зовсім недавно, а...
Смотреть результаты