search
Підписатися

logo

Конференція «Завтра_2037» у Львові: телепортація в майбутнє

22 Березня, 2018, 02:47 10

Якщо ви мрієте дізнатися секрети успіху 16-річного мільйонера, захопитися ідеями дітей-розробників, зрозуміти, як можна поєднувати домашнє навчання і заняття мультиплікацією – приходьте на «Завтра_2037»!

«Завтра_2037» – конференція талановитих підлітків, яка відбудеться у Львові 31 березня. Захід об’єднує найрозумніших і унікальних дітей України.

«Завтра_2037» – це місце, де звучать розповіді про мрії, що здійснилися та про ідеї, які підкорять світ. Спікери – талановиті інженери, винахідники, музиканти, художники та розробники розкажуть, як вірити в себе, як боротися і досягати бажаного.

Завтра_днепр (3)

Конференція об’єднує тінейджерів всієї України: Львів – третє місто, яке зустрічає талановитих підлітків в рамках «Завтра_2037». У 2017 році відбулися івенти у Києві та Дніпрі.

Такі заходи надзвичайно важливі для дорослих, які бачать, як покоління Z зростає та формує своє майбутнє. Нинішні підлітки вже знають, яким буде світ через 20 років: з розвиненими технологіями, автоматизацією, інтернетом речей та криптовалютами. Разом з молоддю за інноваціями стежить партнер заходу COMFY, щоб за допомогою новітніх гаджетів допомагати їм змінювати світ навколо себе.

Послухати спікерів у Львові можна 31 березня 2018 року за адресою: вул. Старознесенська, 24, FESTrepublic.

 

Реєстрація для участі за посиланням (діти до 18 років – безкоштовно!).

49393 0 cookie-check Конференція «Завтра_2037» у Львові: телепортація в майбутнє

Читайте також:

Життєлюби, СуперОнуки і COMFY – яскраве свято для дивовижних людей
Життєлюби, СуперОнуки і COMFY - яскраве свято для дивовижних людей
19 Червня, 2018, 12:48 773 8
Друзі, у нас прекрасна новина! СуперОнуки Daniel Che і Boston Lee, наші чудові київські супергерої, які роблять світ навколо трішки краще, організували ще один барвистий...
Смотреть результаты
Конференція талановитих тінейджерів «Завтра_2037» у Львові
Конференція талановитих тінейджерів «Завтра_2037» у Львові
31 березня у Львові відбулася Всеукраїнська конференція «Завтра_2037». Територія, яка повністю належить молоді: і відвідувачі, і доповідачі на заході – талановиті і унікальні підлітки, які...
Смотреть результаты
Що стало краще в Galaxy S9 і S9 +?
Що стало краще в Galaxy S9 і S9 +?
Під час представлення нових Galaxy S9 і S9 +, відвідувачі могли власноруч випробувати нові смартфони. Презентація флагманів від корейського гіганта Samsung сталася зовсім недавно, а...
Смотреть результаты