search
Підписатися

logo

Програми для запам’ятовування паролів

11 Травня, 2019, 11:59 11

Наше життя плавно перетікає в віртуальний світ, де вже зараз бурхливо йде процес товарообміну, купівлі / продажу, спілкування та інших аспектів соціального життя. Природно, що ця частина життя повинна бути добре засекреченої від сторонніх очей і шахраїв. Останні зараз мають велику кількість інструментів, щоб розгадати середньої складності паролі. Це програми, які за короткий час підбирають тисячі цифр і букв, а сам їх алгоритм побудований на  буквено-числових комбінаціях, які найбільш частіше зустрічаються з можливим підключенням особистих даних користувача, якого намагаються зламати. Тому рекомендується не тільки створювати складні коди, але і не застосовувати один на кілька ресурсів. Складні секретні дані важко тримати в голові, а записувати в зошит, на електронну пошту – це небезпечно. Ось тоді вам і стане в нагоді менеджер паролів, завдання якого виконуватиме функції надійного сек’юріті секретних кодів від всіх ресурсів. Зручність використання в додаткових функціях і необхідності запам’ятати лише один пароль для входу в програму, а не десятки. Розглянемо програми для зберігання паролів, які стануть надійним помічником.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Утиліта LastPass
 2. Менеджер паролів Dashlane
 3. Зберігач паролів Avast Password
 4. ПО для зберігання паролів 1Password
 5. Програма для паролів RoboForm
 6. Утиліта для зберігання паролів KeePass
 7. Програма Kaspersky Password Manager
 8. Менеджер паролів Sticky Password
 9. Сховище паролів oneSafe
 10. Програма SafeInCloud
 11. Додаток для запам’ятовування паролів Splikity

Утиліта LastPass

Програма для паролів, яка нормально працює на портативних пристроях і комп’ютерних на основі платформ Андроїд, Windows, iOS, Linux, MacOs. Програмне забезпечення відноситься до умовно платних, це означає, що за додаткові функції доведеться заплатити. Платними є версії на Андроїд та інші телефонні додатки. Якщо ви хочете використовувати утиліту за однією Ip-адресою, то безкоштовно можна використовувати тільки на одному гаджеті.

 Менеджер паролів LastPass

Програма працює на основі AES-256 – 256-байтного масиву. Вхід в утиліту відбувається за методом багатофакторної аутентифікації, коли для отримання доступу до даних, що зберігаються, потрібно ввести більше одного доказу для механізму відкриття програмного забезпечення. До переваг програми можна віднести:

 • Можливість настройки сімейного або корпоративного доступу до інформації.
 • Перевірка і пошук безпечного пароля.
 • Автоматична синхронізація всіх гаджетів. Тобто, наприклад, якщо ви змінили пароль на комп’ютері, то він автоматично зміниться і на смартфоні.

До недоліків відноситься неповна русифікація утиліти і плата за додатковий функціонал.

Менеджер паролів Dashlane

Зручна програма для зберігання паролів, яка адекватно працює на всіх поширених платформах, окрім як на продукції від корпорації Apple. Утиліта Dashlane умовно безкоштовна, за використання на всіх девайсах доведеться заплатити близько 4 доларів. Протягом 30 днів користувачам дається можливість випробувати якість роботи преміум-аккаунта. У програмі можна зберігати паролі від месенджерів, електронної пошти, банківських карт.

Менеджер паролів Dashlane

При установці розширеної версії, утиліта зберігає товарні чеки на покупки в інтернеті, розраховує загальні витрати. Після установки зберігача паролів, він ретельно перевіряє їх на рівень безпеки та слабкі просить замінити. У разі, коли один з ресурсів був зламаний, то ПО підтримує екстрений зв’язок і негайно сповіщає користувача про злом і змінює код. Утиліта має можливість змінювати паролі на 160 найпоширеніших ресурсах. Недоліки програми – відсутність української / російської мови в інтерфейсі. А також в автоматичній заміні знаків при введенні нового пароля.

Зберігач паролів Avast Password

Утиліта синхронізує роботу пристроїв, які працюють на платформах Андроїд, Windows, iOS, MacOs. Працює на основі багаторазової аутентифікації, для посилення захисту входу в ПО використовується розблокування за допомогою відбитка пальця.

Зберігач паролів Avast Password

Після установки програми для паролів або внесення нового коду в реєстр утиліти, вона проводить його перевірку на надійність і безпеку. У разі злому вашого аккаунта, миттєво і автоматично утиліта змінює пароль для цього ресурсу. Також перевага програми в автоматичній синхронізації даних на всіх підключених гаджетах.

ПО для зберігання паролів 1Password

Платна програма для запам’ятовування паролів з безкоштовним періодом в 30 днів.

Програма для зберігання паролів 1Password

Встановлюється, як розширення, на будь-якому браузері. Працює ПО на платформі iOS, MacOs, Windows, Android. Серед функцій програми є такі:

 • Можливість ділити паролі на категорії.
 • Відкривати доступ для окремих категорій секретних даних.
 • Може бути використана без підключення до інтернету, так як вся інформація зберігається на девайсі.
 • Робота програми синхронізується через хмару або Dropbox.

До недоліків можна віднести відсутність російської / української інтерфейсу.

Програма для паролів RoboForm

Програма використовує для шифрування даних алгоритм AES-256 на платформах iOS, MacOs, Windows, Android. Встановити програму безкоштовно можна тільки на комп’ютер або ноутбук, для синхронізації з іншими девайсами і комп’ютерним пристроєм необхідно заплатити.

 Програма для паролів RoboForm

Зберігання даних можна налаштувати в хмарному просторі або на гаджеті. У разі злому, програма надсилає екстрене повідомлення. Перевага утиліти в автоматичному масовому заповненні порожніх полів при реєстрації на сайтах.

Утиліта для зберігання паролів KeePass

Повністю безкоштовний менеджер паролів з відкритим вихідним кодом і алгоритмом шифрування AES-256. Утиліта KeePass проста і зручна у використанні, може служити в якості генератора складних паролів для мобільних і комп’ютерних пристроїв.

Утиліта для зберігання паролів KeePass

ПО синхронізується за допомогою Dropbox, записи паролів можна розподіляти за категоріями. Зберігати програму для паролів разом з даними можна на флешці або на самому пристрої. Недоліки додатки в кілька застарілому інтерфейсі, так як програма безкоштовна і рідко оновлюється.

Програма Kaspersky Password Manager

Програма для зберігання паролів умовно безкоштовна, тестову версію можна використовувати на одному пристрої з кількістю збережених секретних даних не більше 15 шт. і з урізаним функціоналом. Працює на платформах Windows, MacOS, Android і iOS з синхронізацією інформації між усіма пристроями

Менеджер паролів Kaspersky Password Manager

Програма призначена для зберігання паспортних, банківських даних, інформації про розрахункові рахунки. Підтримує екстрений зв’язок, швидку заміну пароля в разі злому. Утиліта призначена тільки для індивідуального використання, тому в ній не передбачена настройка сімейного або корпоративного доступу до певних категорій даних.

Менеджер паролів Sticky Password

Умовно безкоштовна програма з більш широкими можливостями при покупці преміум версії. Працює на основі Windows, MacOS, Android і iOS, а також автоматичною синхронізацією між усіма гаджетами. Синхронізація не підтримує при підключенні безкоштовної версії.

Менеджер паролів Sticky Password

Програма для входу використовує багаторазову аутентифікацію, алгоритм шифрування AES-256. Вся інформація про ваших даних зберігається на пристрої, а не в хмарному сховищі, що додає плюс до рівня безпеки. Програма виконує такі функції:

 • Генератор паролів.
 • Автоматичної заповнення web-форм.
 • Встановлює закладки на вподобаних вам ресурсах.
 • Поділ паролів за категоріями.

До недоліків можна віднести надто урізану безкоштовну версію програми для запам’ятовування паролів.

Сховище паролів oneSafe

Програма oneSafe забезпечує підвищену безпеку ваших паролів завдяки таким функціям, як Touch and Face ID.

Місце паролів oneSafe

Переваги утиліти:

 • Автоматичне блокування в разі злому.
 • Захист від шахраїв з генерацією паролів.
 • Миттєве виявлення вторгнень і ознак злому.
 • Режим самознищення пароля і заміни на новий при зломі.
 • Подвійний захист для ваших конфіденційних даних: паролів від банківських карт, онлайн-банкінгів і іншого.

До недоліків відноситься неможливість русифікації програмного забезпечення.

Програма SafeInCloud

Платний додаток для зберігання паролів з одноразовим, безстроковим внеском. Безкоштовно може бути встановлено тільки на комп’ютер без можливості синхронізувати з іншими гаджетами. Працює на всіх відомих платформах. Перевага програми, що дані шифруються за допомогою алгоритму AES-256 зі збереженням конфіденційної інформації на вашому комп’ютері або хмарі сховищ.

 Програма для зберігання паролів SafeInCloud

Робота всіх пристроїв, при покупці платного аккаунта, синхронізується за допомогою Google Диску, Dropbox, OneDrive або власного NAS сервера. Серед функцій утиліти ви знайдете генерацію паролів, автозаповнення полів при реєстрації на ресурсах, біометричну аутентифікацію, автоматичний імпорт даних.

Додаток для запам’ятовування паролів Splikity

Проста у використанні програма для зберігання паролів з автоматичним введенням збережених даних при вході на обраний ресурс.

Додаток для запам'ятовування паролів Splikit

Також стандартно синхронізує роботу всіх пристроїв, які підключені до програми через Ip-адресу. Утиліта використовує для шифрування алгоритм AES-256 і може бути встановлений в якості розширення на будь-яких браузерах. Цю програму можна використовувати для створення складних паролів, зберігання даних банківських карт, розрахункових рахунків з онлайн-оплатою за допомогою Splikity.

77483 0 cookie-check Програми для запам’ятовування паролів

Читайте також:

Як вибрати варильну поверхню?
Як вибрати варильну поверхню?
10 Травня, 2019, 10:16 3201 10
Колись давно варильна поверхня сприймалася нами суто, як складова частина плити газової або електричної. Вона встановлювалася окремо від всіх меблів і чітко виділялася, найчастіше білим...
Смотреть результаты
Топ емуляторів Андроїд на ПК
Топ емуляторів Андроїд на ПК
Дуже активно розвивається ринок розваг на одну з найпопулярніших операційних систем – Андроїд. Десятки цікавих ігор і додатків, які можна встановити на портативний гаджет. Але...
Смотреть результаты
Як зав’язати шарф: ідеї та поєднання з різними видами одягу
Як зав'язати шарф: ідеї та поєднання з різними видами одягу
Різноманітні шарфи були знаковими модними аксесуарами для багатьох поколінь. При цьому вони залишаються зручними і незамінними предметами одягу, яким круглий рік знаходиться місце в гардеробі....
Смотреть результаты