search
Підписатися

logo

Подбати про прохолоду на літо 2020: топ-11 відмінних моделей кондиціонерів

06 Квітня, 2020, 10:24 0

Весна активно вступає в свої права, і холоди повільно, але впевнено змінюються теплом, а там і до літньої спеки зовсім недалеко. І що потрібно зробити, поки стовпчики вуличних термометрів не встигли підібратися до 30-градусної позначки? Правильно, подбати про прохолоду в своєму будинку. А це означає, що тим користувачам, у кого вже встановлені кондиціонери, варто перевірити, чи все в порядку з працездатністю наявної кліматичної техніки, почистити або, якщо потрібно, замінити фільтри. Погодьтеся, якщо зі старою технікою щось не так, то краще дізнатися про це заздалегідь – до того, як почнеться виснажлива літня спека.

Пропонуємо вам ознайомитися: Проблеми при роботі кондиціонера і їх можливі причини

Та й тим користувачам, які з якоїсь причини досі не обзавелися цією корисною технікою, саме час задуматися про вибір і покупку новенького кондиціонера. Адже саме зараз ще є достатній запас часу на те, щоб докладно вивчити асортимент кондиціонерів, визначитися з бажаними параметрами і вартістю – це допоможе заздалегідь вибрати оптимально підходящу вам модель, щоб потім купити і встановити її без поспіху і ажіотажу.

Комфортный микроклимат

А ще загляньте сюди: Мобільний, дизайнерський або звичайна спліт система? Розповідаємо, як правильно підібрати кондиціонер!

Тому Блог Comfy підготував для вас список хороших моделей кондиціонерів з асортименту 2020 року, до якого увійшли надійні, потужні, економічні за рівнем енергоспоживання пристрої. Так що познайомтеся з нашим сьогоднішнім топчиком з 11 моделей кондиціонерів на літо 2020! Крута техніка з відмінним співвідношенням ціни і якості!

Лінійка інверторних кондиціонерів спліт Vestfrost

І почнемо ми нашу сьогоднішню добірку з відмінної серії інверторних кондиціонерів від бренду Vestfrost. Це три круті системи спліт, розраховані на роботу в приміщеннях загальною площею до 20, 25 і 35 квадратних метрів відповідно. Всі три моделі виконані в одному дизайні і передбачають однаково широкий користувальницький функціонал.

Інверторні кондиціонери Vestfrost працюють як на охолодження, так і на обігрів, а також обладнані корисним режимом осушення повітря, що дозволяє швидко знизити рівень вологості в приміщенні, що обслуговується. Ще ці пристрої оснащені хорошими системами фільтрації та очищення повітря, тому з видаленням з повітря мікрочастинок пилу, алергенів, бактерій і вірусів кондиціонери також справляються без проблем.

Кондиционер Vestfrost в доме

Дізнайтеся більше: Чи можна користуватися кондиціонером, якщо в будинку маленька дитина ?

На корпусі внутрішнього блоку, прямо по центру лицьової панелі, розміщений невеликий дисплей. На нього виводиться інформація про задану температуру, сигнали про активацію і деактивацію різних режимів роботи, програми самоочищення, таймера, нічного режиму. При необхідності підсвічування дисплея і звукові сигнали можна повністю виключити. Також при бажанні ви можете підключити модуль Wi-Fi для віддаленого управління пристроєм через додаток на зв’язаному смартфоні.

У всіх пристроях цієї лінійки є зручний таймер включення і виключення з кроком налаштування в 30 хвилин (максимальний час – 24 години). Ще одна незаперечна перевага інверторних кондиціонерів Vestfrost в тому, що вони відрізняються великим діапазоном вуличної температури, при якій девайс може ефективно працювати як на охолодження, так і на обігрів. Наприклад, в режимі обігріву використовувати такий пристрій спокійно можна навіть при вуличних температурах на рівні -15 ° С і + 50 ° С, так що моделі дійсно дуже функціональні.

Характеристики:

  • Кондиціонер спліт Vestfrost VFE07AF5 – модель на 20 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 681 Вт (холодопродуктивність 7 кВт), в режимі обігріву – 605 Вт (теплопродуктивність 7,5 кВт).
  • Кондиціонер спліт Vestfrost VFE09AF5 – модель на 25 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 821 Вт (холодопродуктивність 9 кВт), в режимі обігріву – 728 Вт (теплопродуктивність 9,5 кВт).
  • Кондиціонер спліт Vestfrost VFE12AF5 – модель на 35 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 1097 Вт (холодопродуктивність 12 кВт), в режимі обігріву – 967 Вт (теплопродуктивність 12,5 кВт).

Кондиціонери Vestfrost зі звичайним компресором

Ще одна відмінна трійка моделей від бренду Vestfrost – це серія зі звичайними компресорами. Лінійка має практично такий же функціонал, як і попередні моделі, а основні відмінності пов’язані якраз з використанням іншого типу компресорів. Потужність охолодження і обігріву в цих кондиціонерів трохи менша, ніж в інверторних моделях, але і вартість їх на порядок менше, що робить ці пристрої дійсно цікавим варіантом у бюджетній ціновій категорії.

Цікаве від Блогу Comfy: Найбільш затребувані технології в кондиціонерах

Кондиціонери спліт Vestfrost зі звичайними компресорами працюють в режимах обігріву, охолодження і осушення, вони вміють іонізувати і чистити повітря від пилу, спор цвілевих грибків, а також від вірусів і бактерій. Є функція ручного регулювання положення пластин жалюзі – як горизонтальних, так і вертикальних. Інформаційний дисплей аналогічний інверторним моделям; є опції таймера (теж до 24 годин), самоочищення, самодіагностики.

Але через інший тип компресора така техніка має трохи інший діапазон гранично допустимих вуличних температур. Наприклад, в режимі обігріву кондиціонери зі звичайним компресором можна використовувати лише до -7 ° С, а в режимі охолодження – до + 45 ° С.

Зверніть увагу: Використання кондиціонерів в режимі дегідратації (осушення) не допускається при сильній мінусовій температурі. Якщо задіяти функцію осушення повітря, наприклад, при -5 ° С, то конденсат, який виводиться на вулицю через трубочку, перетвориться всередині неї в лід. А оскільки пристрій і далі продовжить збирати вологу з повітря, то накопичений конденсат просто поллється з внутрішнього блоку, що може привести не тільки до зіпсування ремонту, але і до порушення працездатності кондиціонера.

Характеристики:

  • Кондиціонер спліт Vestfrost VFC07VA – модель на 20 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 640 Вт (холодопродуктивність 2,5 кВт), в режимі обігріву – 610 Вт (теплопродуктивність 2,2 кВт).
  • Кондиціонер спліт Vestfrost VFC09VA – модель на 25 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 820 Вт (холодопродуктивність 2,64 кВт), в режимі обігріву – 755 Вт (теплопродуктивність 2,8 кВт).
  • Кондиціонер спліт Vestfrost VFC12VA – модель на 35 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 1100 Вт (холодопродуктивність 3,52 кВт), в режимі обігріву – 1020 Вт (теплопродуктивність 3,7 кВт).

Кондиціонер спліт ARCTIC ARC-09HOF1

Наступна модель, про яку ми сьогодні розповімо – це спліт-система від бренду ARCTIC. Кондиціонер ARCTIC ARC-09HOF1, оснащений компресором звичайного типу, має широкий функціонал, що включає всі основні завдання, актуальні для кліматичної техніки такого класу. Він вміє не тільки ефективно охолоджувати повітря в приміщенні – кондиціонер оснащений режимами обігріву, осушення та очищення повітря. За своєю вартістю модель спліт кондиціонера ARCTIC ARC-09HOF1 теж дуже приваблива – це доступний, надійний і функціональний варіант за дуже навіть скромні гроші.

Крім набору основних функцій, які ми зазначили вище, пристрій також вміє підтримувати роботу в автоматичному режимі, а ще він обладнаний опцією таймера і програмою тихого нічного режиму. Інформаційний LED-дисплей можна відключати, наприклад, щоб підсвічування не заважало спати. Є таймер на 24 години.

Це цікаво: Розвінчання поширених міфів про кондиціонери

При роботі в режимі обігріву система дуже швидко прогріває і розморожує полій, що скупчився на зовнішньому блоці, тому пристрій починає прогрівати приміщення вже буквально через лічені хвилини після включення обігріву. А ще в моделі ARC-09HOF1 встановлені хороші антибактеріальні фільтри.

Характеристики:

Кондиціонер спліт ARCTIC ARC-09HOF1 – модель, розрахована на 25 квадратних метрів площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 940 Вт (холодопродуктивність 2,63 кВт), в режимі обігріву – 840 Вт (теплопродуктивність 2,78 кВт). Пристрій може працювати в температурному діапазоні від -5 ° C до + 43 ° C.

Кондиціонери Cooper & Hunter – інверторний і звичайний

Наступна пара кондиціонерів в нашому сьогоднішньому топчику – це дві відмінні моделі від бренду Cooper & Hunter. Обидва варіанти призначені для обслуговування приміщень площею до 25 квадратних метрів, але одна модель оснащена компресором звичайного типу, а інша – інверторним, в зв’язку з чим функціонал у цих двох пристроїв трохи відрізняється. Отже, розповімо про основні параметри, можливості та переваги кожної з цих моделей.

Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09XN7

І почнемо ми з меншого за вартістю варіанту. Спліт-система Cooper & Hunter CH-S09XN7 – це кондиціонер з простим компресором, діапазон максимальних вуличних температур якого становить від -7 ° C до + 43 ° C. Пристрій використовує в режимі охолодження 750 Вт електроенергії, а в режимі обігріву – 710 Вт. Охолодження кондиціонера становить 2,55 кВт на годину, а теплова потужність – 2,65 кВт на годину. Що стосується режимів роботи, то тут є всі необхідні користувачам програми: охолодження, обігрів, осушення і очищення повітря. Є і автоматичний режим, в якому прилад підтримує задані користувачем параметри, включаючись і виключаючись самостійно при необхідності.

Що стосується опції очищення повітря, то в кондиціонері Cooper & Hunter CH-S09XN7 встановлений хороший іонний фільтр. Є функція швидкого самоочищення системи, підтримується самодіагностика. Є нічний режим, в якому система тихо працює на мінімальних обертах. Максимальна тривалість налаштування таймера – 24 години. Інформаційний LED-дисплей розташований збоку на корпусі пристрою; при необхідності його можна погасити, щоб світло від нього не заважав відпочинку.

Корисні поради щодо вибору: Як правильно вибрати модель кондиціонера

Кондиціонер спліт Cooper & Hunter CH-S09FTX5

Інверторна модель, виробництва цього ж бренду – це кондиціонер спліт Cooper & Hunter CH-S09FTX5. Також, як і попередній варіант, цей пристрій здатний ефективно підтримувати потрібний мікроклімат в приміщеннях площею до 25 квадратних метрів. Девайс працює при температурах в діапазоні від -15 ° C до + 48 ° C. Що стосується режимів роботи, то тут крім базових програм охолодження, обігріву, сушіння та чистки також є і режим рециркуляції повітря. Використовується ефективна система фільтрації, що усуває з повітря пил, мікрочастинки алергенів, бактерії, віруси. Передбачені тихий нічний режим роботи, програма AUTO, таймер, що програмується на 24 години. Дисплей можна відключати.

Характеристики:

В режимі охолодження кондиціонер Cooper & Hunter CH-S09FTX5 споживає 718 Вт електроенергії, а в режимі обігріву – 733 Вт. Охолодження цієї моделі складає 2,6 кВт на годину, а теплова потужність – 2,8 кВт на годину. І хоча інверторна модель коштує трохи дорожче, ніж варіант зі звичайним компресором, але енергоспоживання і рівень шуму у неї трохи нижче, а функціонал помітно ширше.

А ще загляньте сюди: Кращі очищувачі повітря для курців. Прибираємо запах тютюну!

Кондіционер спліт Samsung AR09RSFPAWQNER

Повз кондиціонерів від бренду Samsung теж не можна пройти, не приділивши їм трохи уваги, адже моделі від цієї торгової марки дуже надійні, володіють відмінним функціоналом і ефективно працюють. Так що наступна зупинка в нашому сьогоднішньому екскурсі в світ крутих кондиціонерів 2020 року – це інверторна модель Samsung AR09RSFPAWQNER, чудова спліт-система для будинку!

Кондиціонер спліт Samsung AR09RSFPAWQNER працює в режимах обігріву і охолодження, рециркуляції, очищення та дегідратації повітря. Також є нічний режим і програма для автоматичного підтримування температури на заданому рівні. Система фільтрації повітря в цій моделі добре заточена під боротьбу з алергенами – встановлені в ній фільтри особливо ефективні в уловлюванні мікрочастинок побутових алергенів. Є програма самоочищення кондиціонера і таймер на 24 години. Підсвічування дисплея відключається вручну.

Характеристики:

Кондиціонер спліт Samsung AR09RSFPAWQNER – модель, розрахована на 25 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 780 Вт (холодопродуктивність 2,5 кВт), в режимі обігріву – 900 Вт (теплопродуктивність 3,2 кВт). Пристрій стабільно працює в температурному діапазоні від -20 ° C до + 46 ° C.

Кондиціонер спліт LG P09EP1.NSJR / P09EP1.UA3R

Ну і завершує наш топ хороших кондиціонерів 2020 року модель із серії розумної техніки LG. Кондиціонер спліт LG P09EP1.NSJR / P09EP1.UA3R – це потужний пристрій з надійним двороторним інверторним компресором, на який, до речі, виробник надає 10-річну гарантію. Дуже тихий, потужний кондиціонер з високою швидкістю охолодження і по-справжньому широким функціоналом – просунута техніка для сучасного будинку!

Кондиционер LG в доме

Поради від Comfy: Як вибрати зволожувач повітря для квартири?

Інверторні кондиціонери LG оснащені іонізаторами і хорошими фільтраційними системами, ефективно очищають повітря в приміщенні від пилу і бактерій. Доступні режими охолодження, обігріву й осушення, також є програма, при якій працює тільки вентилятор. Є розумний нічний режим. Але крім базових програм і функцій в LG P09EP1.NSJR / P09EP1.UA3R передбачені й інші цікаві опції, наприклад, особливий режим для підтримки оптимального для стану шкіри рівня вологості або навіть спеціальний ультразвуковий відлякувач комарів. Звучить фантастично? Ні – це просто розумна техніка для дому від бренду LG!

По-перше, це красиво: Найкрасивіші інверторні кондиціонери і огляд LG ARTCOOL

А ще в цьому пристрої використовуються цікаві сучасні технології. Наприклад, завдяки опції Active Energy Control ви зможете відслідковувати рівень енергоспоживання технікою і коригувати його в міру необхідності. А крута технологія Jet Cool дозволяє в рази скоротити час, необхідний пристрою для охолодження повітря в приміщенні. Перевірити працездатність кондиціонера LG P09EP1.NSJR / P09EP1.UA3R, знайти і навіть усунути неполадки, якщо вони є, можна за допомогою програми, встановленої на зв’язаному з цією кліматичною технікою смартфоні.

Характеристики:

Кондиціонер спліт LG P09EP1.NSJR / P09EP1.UA3R – модель, розрахована на 25 квадратних метрів обслуговуваної площі. Споживання електроенергії в режимі охолодження – 729 Вт (холодопродуктивність 2,7 кВт), в режимі обігріву – 771 Вт (теплопроізводітельность 2,93 кВт). Пристрій може працювати в температурному діапазоні від -5 ° C до + 48 ° C.

Ну що, ви пригледіли собі новий кондиціонер в нашій добірці хороших моделей на літо 2020? Тоді замовляйте вподобану вам техніку на сайті інтернет-магазину Comfy з безкоштовною доставкою додому, а ми доставимо ваше замовлення швидко і безконтактно! Крім того, в Comfy доступні різні варіанти оплати замовлення – ви можете купити кондиціонер в кредит на максимально вигідних умовах, скористатися програмою «Оплата Частинами» від ПриватБанку або пропозицією будь-якого іншого зручного для вас банку.

102174 0 cookie-check Подбати про прохолоду на літо 2020: топ-11 відмінних моделей кондиціонерів

Читайте також:

Залишайся на зв’язку – добірка кращих месенджерів для ПК і смартфона
Залишайся на зв'язку - добірка кращих месенджерів для ПК і смартфона
03 Квітня, 2020, 08:45 1552 1
Спілкування є досить важливим для кожного з нас, адже знайдеться мало людей в усьому світі, довго можуть залишатися на самоті і повній ізоляції від навколишніх....
Смотреть результаты
Топ моделей геймерської техніки. Круті гаджети для кіберкарантину!
Топ моделей геймерської техніки. Круті гаджети для кіберкарантину!
Що робить зараз більшість людей, що сидить вдома на карантині? Правильно, грає в комп’ютерні ігри. Чим же ще зайнятися, коли лад у домі наведено, смаколики...
Смотреть результаты
Замов у Comfy, безконтактно забери у поштоматі «Нова Пошта»!
Замов у Comfy, безконтактно забери у поштоматі «Нова Пошта»!
Друзі, Comfy продовжує працювати над тим, щоб у вас було якомога більше альтернативних варіантів безпечного отримання замовлень, зроблених на сайті нашого інтернет-магазину. І сьогодні ми...
Смотреть результаты