search
Підписатися

logo

Netflix розкриває карти — оголошено імена 7 акторів із нового сезону «Відьмака»

24 Березня, 2021, 05:35 0

Ще не відвирували обговорення останніх новин про акторів, котрі затверджені на ролі для другого сезону серіалу «Відьмак», як нам підвезли дещо новеньке. І цього разу вже не чутки, а офіційну інформацію. Netflix опублікував на своєму офіційному «Твіттері» пост з іменами семи акторів, затверджених для зйомок другого сезону серіалу «Відьмак».

Netflix твіт

І ця публікація підтвердила деякі чутки, що з’явилися раніше. Наприклад, стало відомо, що актриса Кессі Клер дійсно гратиме роль Філіпи Ейльхарт. Проте ім’я актриси, котру було затверджено на роль Неннеке, виявилося зовсім не тим, як нам повідомляли інсайдери — Джулі Барклай нею таки не стане.

Отже, хто офіційно увійшов у каст нового сезону The Witcher?

Роль Сигізмунда Дійкстри, колишнього шпигуна, злочинного ватажка та майже короля дісталася Грему Мактавішу. Це британський актор шотландського походження, якого ти, ймовірно, пам’ятаєш по ролі гнома Дваліна у кінотрилогії «Хоббіт».

Сигізмунд Дійкстра

Неннеке, жрицю-настоятельку храму Мелітеле, зіграє Аджоа Андох. Це британська актриса театру й кіно. Її голлівудським дебютом стала роль Бренди Мазібуко в драмі Клінта Іствуда «Непідкорений». Крім цього фільму вона також засвітилася у «Переломі», «Докторі Хто», декількох епізодах «Суто англійських вбивствах» та декількох інших британських серіалах.

На роль чародійки Філіпи Ейльхарт офіційно затверджено Кессі Клер, як ми раніше і писали. Хочеш дізнатися більше про цю актрису та її роль у «Відьмаку» — зазирай за цим ось посиланнячком.

Сигізмунд Дійкстра

Мерзосвітного лиходія Ріенса, заклятого ворога Йенніфер, зіграє Кріс Фултон, знайомий нам по роля у «Бріджертонах», «Спадкоємцях», «Банді» та ще пристойній пачці серіального контенту.

Сигізмунд Дійкстра

А ще зазирни сюди: Netflix анонсував ще один серіал по світу відьмаків Сапковського

«Юрист» Фенн із «юридичної компанії», котра відома своїми нетрадиційними методами вирішення проблем клієнтів — це Ліз Карр. Актриса раніше з’являлася в різних цікавих ролях. Наприклад, вона зіграла доктора Марлоу Роудс у містичному серіалі «ОА».

На роль її партнера Кодрінгера затверджений Саймон Келлоу, якого ти міг бачити у різних фільмах та серіалах минулих років, наприклад, в образі Чарльза Діккенса з «Доктора Хто». Ну або в ролі Кларенса Мерілбоуна з «Іноземки».

І остання, сьома затверджена роль із цього списку дісталася Кевіну Дойлу, ще одному талановитому британському акторові, який знайомий нам по ролях у «Абатстві Даунтон», «Тюдорах», «Суто англійських вбивствах» та інших в різному ступені популярних серіалах і фільмах. Фільмографія у нього, до речі, реально солідна. А дісталася Кевіну Дойлу роль нового, неканонічного персонажа «Відьмака», такого собі Ба’ліана.

Ну а що стосується дати виходу другого сезону «Відьмака», то вона, як і раніше, не повідомляється. Тут Netflix продовжує тримати інтригу.

113538 0 cookie-check Netflix розкриває карти — оголошено імена 7 акторів із нового сезону «Відьмака»

Читайте також:

LEGO + NASA = новий тематичний конструктор Space Shuttle Discovery 😍
LEGO + NASA = новий тематичний конструктор Space Shuttle Discovery 😍
24 Березня, 2021, 05:07 1299
Майже 40 років тому відбувся історичний запуск космічного шаттла Space Shuttle, котрий вивів на орбіту Hubble Space Telescope. І на честь цієї дати компанія LEGO...
Смотреть результаты
Стало відомо системні вимоги для гри Resident Evil Village
Стало відомо системні вимоги для гри Resident Evil Village
Реліз гри Resident Evil Village, що запланований на 7 травня 2021 року наближається, й у мережі поступово з’являється все більше цікавої інформації щодо цієї іграшки. Сьогодні, наприклад,...
Смотреть результаты
Не лише в Clubhouse: Telegram покращив свої голосові чати та дещо ще
Не лише в Clubhouse: Telegram покращив свої голосові чати та дещо ще
Месенджер Telegram отримав свіженьке оновлення, котре принесло йому цікаве розширення функцій голосових чатів. Й відтепер просунуті голосові чати стали доступними підписникам не лише публічних груп,...
Смотреть результаты