search
Підписатися

logo

Найгучніші анонси Microsoft Build – 2018

09 Травня, 2018, 03:51 8

Свіжі новини з Microsoft Build – найбільшої щорічної конференції для розробників. Вчора, 7 травня, у перший її день, за традицією, були зроблені головні анонси в області штучного інтелекту, гаджетів та хмарних сховищ. Про найбільш значущі з них і піде мова в цій статті.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Розумні хмари і гаджети

Microsoft-искусственный интеллект

Сатья Наделла (Satya Nadella), генеральний директор Microsoft, виступ почав з оптимістичних заяв: до 2020 року у світі буде понад 20 мільярдів SMART-гаджетів «Інтернету речей» (Internet of Things, IoT), куди входять різноманітні сенсори і датчики, камери стеження та інші пристрої, які можуть чути, бачити і відчувати обстановку – загалом, робити життя сучасної людини простіше. Очевидно, Microsoft продовжує активну роботу в цьому напрямку. Зокрема – над платформою Azure IoT Edge Runtime, що має відкритий код для створення, модифікації та налаштування  додатків для IoT-гаджетів.

Сатья Наделла впевнений: «Наближається ера розумної хмари і розумних пристроїв. Ці інноваційні рішення надають неймовірні можливості розробникам для того, щоб технології були надійними і приносили всім користь ».

Тепер  Microsoft співпрацює DJI – найбільшим в світі виробником безпілотних літальних апаратів. Хлопці з DJI повинні випустити SDK, що дозволяє створювати додатки для управління дронами та додатковими пристроями, які до них кріпляться, з комп’ютерів на базі операційної системи Windows 10.

Windows 10 и DJI-Microsoft Build 2018

Повідомляється, що хмарна платформа Azure на базі штучного інтелекту зможе дозволити використовувати безпілотники компанії в комерційних цілях. Так, наприклад, їх можна буде задіяти для автономного виконання різних типів завдань на зразок сканування газових магістралей на предмет пошкоджень в трубах, для потреб сільського господарства, в будівництві і не тільки.

А партнерство Microsoft з Qualcomm Technologies обіцяє вдосконалені рішення комп’ютерного зору для камер стеження і сенсорів.

Microsoft Build 2018-партнерство с Qualcomm

Очікуємо готові пристрої і програмне забезпечення для створення нових IoT-пристроїв з використанням камер, що має полегшити роботу сторонніх розробників.

Штучний інтелект

На Microsoft Build – 2018 також анонсували випуск Project Kinect for Azure – набору з камер з датчиками глибини і комп’ютерного управління.

Microsoft Build 2018-возрождение проекта Kinect

Тепер Kinect буде використовуватися не з ігровими консолями Xbox, а в складі пристроїв, що працюють з штучним інтелектом та хмарними обчисленнями

В основі – технології Kinect. Напевно ви знаєте про цю камеру для ігор на Xbox 360 і One (до речі, геймерам рекомендуємо звернути увагу на доступний ігровий ноутбук Acer Nitro 5). Нова версія сенсора Kinect буде призначена для роботи з системами штучного інтелекту.

Набір надасть стороннім розробникам доступ до готової системи розпізнавання рухів людини, а також сканування приміщень. Зокрема, Speech Devices SDK – доступ до алгоритмів розпізнавання мови і відтворення віддалених звуків, що дозволить створити нові – працюючі з голосовим управлінням і звуками – пристрої. У Xiaomi, наприклад, вже є таке – з перекладачем в режимі реального часу.

Project Brainwave, платформа для нейромереж, зробила хмарні сервіси Azure найшвидшим рішенням для роботи зі штучним інтелектом в режимі реального часу.

Project Brainwave-процессоры Intel Stratix

Project Brainwave – нова платформа машинного навчання, яка працює з Azure

Повідомляється, що обчислення будуть проводитися FPGA-рішеннями Intel Stratix: Microsoft Azure «озброїться» програмованими матрицями Intel.

Штучний інтелект для людей з обмеженими можливостями

На конференції компанія також поділилася подробицями про нову програму AI for Accessibility з інвестиціями в 25 мільйонів доларів. Microsoft має намір допомагати людям з обмеженими можливостями, вкладаючи гроші в розробку нових технологій на базі штучного інтелекту. За п’ять років ми побачимо суттєві зміни.

Мультисенсорні інтерфейси

На Microsoft Build – 2018 продемонстрували і можливості змішаної реальності: в розпізнаванні дій людей в приміщенні і того, як вони взаємодіють з об’єктами.

Компанія представила нові додатки Microsoft Remote Assist і Microsoft Layout, що дозволяють здійснювати відеодзвінки за допомогою Microsoft HoloLens або інших гарнітур віртуальної реальності.

Microsoft Layout-разработка дизайна помещений и объектов в виртуальной реальности

Новий додаток Microsoft Layout дозволить спроектувати дизайн і подивитися на результати через гарнітуру віртуальної реальності

Додаток Microsoft Remote Assist знадобиться для надання фахівцями віддаленої допомоги клієнтам з використанням відеозв’язку, обміном повідомленнями і коментарями в змішаній реальності. На думку представників Microsoft, це зробить їх спілкування більш ефективним.

Інша програма – Microsoft Layout – дозволить користувачам HoloLens створювати нові робочі простори  в змішаній реальності. Так, наприклад, можна буде імпортувати 3D-модель для проектування приміщення в реальному масштабі часу, переглядати проекти-голограми у віртуальному чи реальному режимі, ділитися даними і редагувати їх онлайн разом з іншими користувачами.

PowerPoint Presentation

Завдяки технології Microsoft Layout  у VR-середовищі можна розробляти дизайн об’єктів, створювати в реальному приміщенні голограми або формувати повністю віртуальне оточення

Your Phone

Microsoft-новое приложение Your Phone

Це новий додаток, що з’явився в магазині Microsoft. Your Phone працює за аналогією з Continue on your PC. Його призначення зводиться до синхронізації комп’ютера і смартфона, а також передачі повідомлень і фото з одного пристрою на інший. Your Phone встановлюється виключно на випущену у гілці Redstone 5 тестову збірку ОС Windows 10.

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher-новости

Також гостям заходу повідомили про те, що Microsoft Launcher для смартфонів під управлінням Android стане доступним корпоративним користувачам. Обіцяють такі вельми корисні нові можливості, як, наприклад, віддалене управління контентом. Зручно.

Функція Timeline на Android і iOS

Microsoft Build 2018-Timeline

Вона дозволить подивитися файли і додатки, з якими ви раніше працювали. Завдяки підтримці Android і iOS на комп’ютері можна буде побачити історію взаємодії з мобільним контентом і при необхідності повернутися до файлів, які відкривалися, скажімо, пару-трійку днів тому.

Alexa і Cortana – тепер разом

Интеграция Cortana и Alexa-новости

Працюють разом. І тепер навіть на пристроях з одним голосовим помічником можна звернутися до другого. Кортане, викликай Алексу!

Sets

Windows 10-Sets

Крім того, в наступному оновленні Windows 10, яке має вийти цієї осені, повинні з’явитися так звані сети – вкладки, що дозволяють об’єднувати в одному вікні кілька додатків. Повідомляється, що спочатку сети будуть працювати тільки з софтом Microsoft. Але в майбутньому очікуємо підтримку програм  сторонніх розробників.

Windows 10 Creators Update: що нового і чи варто оновлюватися. Відео

Кращі налаштування Windows 10, щоб зробити життя легше

Що нового у Windows 10 Spring Creators Update (Redstone 4). Відео

А ще компанія Microsoft на заході заявила про те, що готова віддавати розробникам додатків до 95% доходу від продажів через свій магазин. До відома: на сьогоднішній момент Google і Apple віддають розробникам близько 70% доходу від продажів додатків через свої магазини. Microsoft виявиться щедрішим?

51815 0 cookie-check Найгучніші анонси Microsoft Build – 2018

Читайте також:

Він існує! Бюджетний геймерський ноутбук Acer Nitro 5 AN515-31!
Він існує! Бюджетний геймерський ноутбук Acer Nitro 5 AN515-31!
08 Травня, 2018, 04:43 949 10
Вихід довгоочікуваної Kingdom Come супроводжувався повним болю і страждань повідомленням – «відеокарта не підтримується», а чергове оновлення у WOT стало останнім цвяхом, забитим у труну...
Смотреть результаты
Огляд смарт-годинника Garmin Fenix ​​5X Sapphire
Огляд смарт-годинника Garmin Fenix ​​5X Sapphire
Ще зовсім недавно смарт-годинник здавався нам чимось незвичайним, або навіть непотрібним. Але вже сьогодні він став для нас незамінним атрибутом. Годинник вже довгий час є...
Смотреть результаты
Модельний ряд смартфонів Meizu
Модельний ряд смартфонів Meizu
Смартфони Meizu за короткий час стали дуже популярними в Україні завдяки безлічі факторів. Що важливо в сучасному смартфоні і чому нам подобається та чи інша...
Смотреть результаты