search
Підписатися

logo

Мрієте про укулеле? Смарт-варіант інструменту з навчальним режимом від Xiaomi

27 Квітня, 2019, 03:13 3

У сучасних брендів з’являється тенденція створювати незвичайні, але захоплюючі пристрої у додаток до основних гаджетів своїх прихильників. Одним з лідерів, що створює безліч таких смарт-пристроїв у різних сферах є Xiaomi, і у нього вийшла чергова цікава новинка – гавайська гітара з Bluetooth і режимом навчання.

Смарт-вариант инструмента с обучающим режимом от Xiaomi 2

У Xiaomi вже був досвід випуску аналогічного інструменту, але тільки в більш класичному дизайні – ця серія отримала назву Populele (від Ukulele, тільки популярним). Тепер же випущена друга, поліпшена в усіх відношеннях модель Populele 2, в якій значно перероблений дизайн, поліпшені матеріали корпусу і ергономіка.

Смарт-вариант инструмента с обучающим режимом от Xiaomi 3

Нова версія гавайської гітари має дуже футуристичний стиль і зовсім не схожа на «гітару», але від цього вона не стала менш привабливою. Навпаки, дизайн став незвичайним, при створенні її корпусу використовуються вуглецеві композитні матеріали, струни з карбону, і пластиковий гриф. У нього вбудовані світлодіоди, відповідні ладам під кожною з чотирьох струн – вони можуть підказувати, яким чином береться той чи інший акорд, що значно полегшує навчання.

Смарт-вариант инструмента с обучающим режимом от Xiaomi 4

Основною ж перевагою цієї смарт-гітари є можливість працювати у тандемі зі смартфоном. Спеціальний мобільний додаток може підказувати власникові, які брати акорди в безлічі популярних музичних творів, а на гітарі вони будуть підсвіченими світлодіодами. Згідно з інформацією, на розучування однієї композиції може витрачатися до двох днів, що є відмінним результатом для недосвідченого «музиканта».

Смарт-вариант инструмента с обучающим режимом от Xiaomi 5

Що приємно, так це зниження темпу відтворення в режимі навчання, якщо ви будете допускати помилки при взятті акордів. Таким чином, розумна начинка гітари допомагає освоїтися і навчатися, значно меншим дратуючись. Працює ця незвичайна гавайська гітара від двох батарей AAA, які можна дуже легко замінити.

Смарт-вариант инструмента с обучающим режимом от Xiaomi 5

Що ж стосується вартості і наявності – гітара Populele 2 вже зараз продається в китайських інтернет-магазинах за ціною від 599 юанів. Це приблизно дорівнює 2360 гривням, що цілком доступно, для такого незвичайного і красивого музичного інструменту.

 

76517 0 cookie-check Мрієте про укулеле? Смарт-варіант інструменту з навчальним режимом від Xiaomi

Читайте також:

«Десятка» або «дев’ятка»: порівнюємо флагмани Samsung Galaxy S
«Десятка» або «дев'ятка»: порівнюємо флагмани Samsung Galaxy S
26 Квітня, 2019, 11:45 855 11
Перша ластівка сімейства Samsung Galaxy вилетіла з гнізда в далекому 2010 році. І це стало знаковою подією для виробника. З кожним новим флагманським оновленням, конкуруючи...
Смотреть результаты
Як вибрати посудомийну машину, помічника в економії сил і часу
Як вибрати посудомийну машину, помічника в економії сил і часу
Чи любите ви мити посуд? Упевнений, що не дуже. А якщо я скажу, що це може робити хтось замість вас? Упевнений, що зрадієте. І справді,...
Смотреть результаты
Топ-11 хмарних сховищ + Відеоогляд
Топ-11 хмарних сховищ + Відеоогляд
Мало хто пам’ятає, як виглядали дискети та касети. Їх час пройшов ще в минулому столітті. На їх зміну прийшли диски, якими зараз також рідко користуються....
Смотреть результаты