Кращі роботи-пилососи для дому

08 Липня, 2021, 11:03 4616 0

Ми поступово приходимо до того часу, коли побутова техніка стає все більш автоматизованою і навіть самостійною. З одного боку, це може насторожити, адже ще свіжі в пам’яті популярні фільми про повстання машин, але, насправді, якщо обійтися без жартів, це призводить лише до того, що нам вдається економити свої сили після трудових буднів, а також ми отримуємо куди більше вільного часу.

Зміст статті

Давайте розглянемо такий прилад, як пилосос. Незважаючи на те, що пилосос істотно ефективніший за віник, все одно необхідно витратити сили і час на прибирання. Але що, як пилосос виявляється роботом і робить все сам? Це дуже зручно, адже поки робот-пилосос прибирається, ми можемо насолодитися відпочинком або зайнятися більш важливими справами.

Робот-пилосос не є чимось футуристичним або навіть фантастичним, цей прилад вже сьогодні доступний практично кожній родині в нашій країні. Ми підготували для вас добірку найцікавіших і функціональних моделей роботів-пилососів, які доступні в магазинах.

Xiaomi RoboRock S5 Max

В роботі-пилососі дуже цінується автоматизація процесу, завдяки якій нам не потрібно брати участь у прибиранні, пилосос зробить все сам і може прибиратися навіть за розкладом. Але дивним виглядає зовсім не це, а те, що робот-пилосос здатний самостійно орієнтуватися в просторі. Завдяки безлічі датчиків і сенсорів, які розташовані в його конструкції, робот не тільки запам’ятовує планування квартири, але і здатний розуміти обстановку в ній.

пылесос сяоми на ламинате

Однією з найбільш цікавих моделей сьогодні, оснащених великою кількістю різноманітних датчиків, є робот-пилосос Xiaomi RoboRock S5 Max. Цей пилосос здатний розуміти, як розташовуються меблі навколо нього завдяки спеціальному датчику, який сканує навколишнє середовище на 360 ° навколо. Крім цього, він здатний розуміти, коли під’їжджає до сходів або високого порогу. Ця можливість дозволяє роботу не падати.

Робот-пилосос Xiaomi RoboRock S5 Max здатний повністю автономно прибрати приміщення, але також ми можемо вносити свої правки та побажання. Робити це найкраще за допомогою мобільного додатку на своєму смартфоні. Так, ми зможемо вказати де саме потрібно прибратися, якщо якісь ділянки пилососити не потрібно. Наприклад, ми можемо заборонити пилососити там, де розташована годівниця для домашнього вихованця, відповідно пилосос в процесі прибирання не переверне миску з їжею або водою.

Xiaomi RoboRock S5 Max  може проводити як сухе, так і вологе прибирання. Він оснащений резервуаром для води ємністю 290 мл, чого вистачає для прибирання приміщення площею до 200 м². При цьому, подача води з резервуара може контролюватися. Якщо прибирання відбувається на покритті, яке чутливе до вологи, інтенсивність подачі води можна встановити на мінімум, а на поверхнях з високим забрудненням, наприклад, на кухні, інтенсивність можна встановити максимальну.

 • Вид прибирання – сухе і вологе;
 • Обсяг контейнера для пилу – 0,46 л;
 • Об’єм резервуара для води – 290 мл;
 • Шум – 60 дБ;
 • Автономність – до 180 хв.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Серед основних параметрів робота-пилососа, таких як час роботи на одному заряді, обсяг пилозбірника, шумовий показник та інше, також дуже цінується маневреність і прохідність. Робот-пилосос періодично стикається з перешкодами, йому необхідно подолати невисокий поріжок, заїхати для прибирання на поверхню килима, пропилососити простір під невисоким ліжком тощо.

пылесос сяоми под кроватью

Високі показники прохідності і маневреності має робот Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential. Його корпус повністю плоский і не має виступаючих датчиків і сенсорів, що, насправді, не заважає йому ефективно орієнтуватися в просторі. Повна висота корпусу пилососа не перевищує 8,2 см, чого достатньо для вільного переміщення під практично будь-якими меблями.

пылесос сяоми возле камина

Крім цього, конструкція і висота коліс дозволяє роботу-пилососу без додаткових зусиль долати перешкоди заввишки до 17 мм. Таким чином, розуміємо, що пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential  здатний швидко і якісно провести прибирання на території всієї квартири. Незважаючи на те, що дана модель пилососа відноситься до категорії бюджетних моделей, функціонал дозволяє проводити як сухе, так і вологе прибирання. При цьому, доступні основні переваги більш дорогих пристроїв. За допомогою мобільного додатку можна запросто контролювати роботу пилососа, управляти не тільки потужністю його роботи, а й інтенсивністю змочування мікрофібри при митті підлоги.

Перебуваючи в повністю зарядженому стані, пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential здатний продовжувати свою роботу до двох годин. Співвідношення такої автономності та запасу потужності пилососа, дозволить провести якісне прибирання приміщення до 100 м².

 • Вид прибирання – сухе і вологе;
 • Обсяг контейнера для пилу – 0,6 л;
 • Об’єм резервуара для води – 200 мл;
 • Шум – 55 дБ;
 • Автономність – до 120 хв.

Rowenta RR7687WH

Крім основних труднощів під час прибирання застарілих або складних плям, пилососу нерідко доводиться стикатися з додатковими випробуваннями. Так, нерідко, ми очікуємо від пилососа, що він запросто прибере шерсть домашнього вихованця. І як же ми дивуємося, коли розуміємо, що окремим моделям пилососів справитися з таким завданням вкрай складно. Вся справа в тому, що конструкція пилососа і його насадок, далеко не завжди сконструйовані так, щоб мати можливість ефективно прибирати шерсть домашніх тварин.

пылесос ровента на ковре

Якщо ви потребуєте надійного помічника, який буде здатний не просто проводити якісне прибирання, а й ефективно видалити сміття після вашого вихованця, то слід звернути увагу на робот-пилосос  Rowenta RR7687WH. Цей прилад обладнаний спеціальною турбо-щіткою, яка здатна робити якісний забір шерсті і засмоктувати її всередину мішка.

Крім сухого прибирання, робот-пилосос Rowenta RR7687WH здатний проводити вологе прибирання. Але і в цьому режимі, розробники передбачили можливість прибирання за твариною. У комплекті передбачена спеціальна мікрофібра під назвою Animal Scrub Mop, яка здатна ефективно видаляти плями, залишені домашнім вихованцем і не тільки.

датчики пылесоса ровента

Пилосос здатний працювати в чотирьох режимах, які відрізняються між собою потужністю потоку повітря. Так, за допомогою програми можна вибрати для себе найбільш оптимальний, в залежності від підлогового покриття і ступеня забрудненості. Крім стандартних можливостей мобільного додатка, пилососом Rowenta RR7687WH можна управляти голосовими командами. Розробники подбали про підтримку найбільш популярних асистентів, наприклад, Alexa або Google Assistant.

 • Вид прибирання – сухе і вологе;
 • Обсяг контейнера для пилу – 0,4 л;
 • Об’єм резервуара для води – 150 мл;
 • Шум – 65 дБ;
 • Автономність – до 150 хв.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С

Робот-пилосос повинен бути не тільки ефективним і максимально автономним, що найбільш цінується в такому типі пристроїв, але і розумним. Насправді, робот-пилосос відноситься до категорії «розумних» пристроїв, що не тільки має на увазі його можливість синхронізації зі смартфоном, а й наявність великої кількості датчиків і окремих технологічних рішень. Такі рішення здатні істотно збільшити ефективність роботи пристрою.

Одним з найцікавіших екземплярів «розумних» роботів-пилососів є Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С.  Але що саме робить цю модель «розумнішою» за інші?

По-перше, робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С здатний самостійно планувати свій маршрут. Безумовно, основні вказівки з прибирання приміщення, такі як місце прибирання, режим роботи, тип прибирання та інше, задаємо в налаштуваннях ми самостійно. Але в подальшому пилосос аналізує територію, яку потрібно прибрати і налаштування, які введені користувачем, самостійно вибудовує маршрут і час роботи, щоб максимально оптимізувати процес і домогтися кращих результатів.

робот пылесос под кроватью

По-друге, пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С під час вологого прибирання здатний визначати швидкість переміщення і, виходячи з отриманих даних, вибирає найбільш оптимальну інтенсивність змочування мікрофібри, щоб вона не була занадто мокрою і не утворювала калюж або, навпаки, не ставала сухою. Варто також зауважити, що незважаючи на статус недорогого бюджетного пристрою, Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С обладнаний можливістю проведення сухого та вологого прибирання, які може проводити навіть одночасно, а також високою потужністю всмоктування, яку можна контролювати через додаток в чотирьох режимах.

 • Вид прибирання – сухе і вологе;
 • Обсяг контейнера для пилу – 0,6 л;
 • Об’єм резервуара для води – 200 мл;
 • Шум – 50 дБ;
 • Автономність – до 150 хв.

Підсумки

Насправді небагато знайдеться людей, які залишилися незадоволені покупкою робота-пилососа. Всупереч багатьом негативним очікуванням і міфам про роботів, практичне використання такого пристрою залишає лише найпозитивніші враження. Робот-пилосос не стає менш ефективним, ніж традиційний, а його можливість прибирання приміщення в автономному режимі є найбільшою цінністю.

кот и робот пылесос

Виходячи зі свого практичного досвіду та великих теоретичних знань, фахівці Блогу Comfy вибрали кілька найбільш популярних і функціональних роботів-пилососів, які отримують найкращі відгуки від своїх власників.

 • Xiaomi RoboRock S5 Max – робот-пилосос з найбільшими можливостями контролю і налаштувань за допомогою мобільного додатку, має високу потужність;
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential – недорогий робот-пилосос, з ємним акумулятором і широким функціоналом;
 • Rowenta RR7687WH – модель, яка найкраще підходить для власників домашніх тварин, конструкція пилососа дозволяє запросто прибирати шерсть тварин;
 • Xiaomi Mi Robot VacuumMop бюджетний роботпилосос, який має відмінні можливості вологого прибирання.
116634 0 cookie-check Кращі роботи-пилососи для дому

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Головні анонси MWC-2021
06 Липня, 2021, 09:11 923
У Барселоні завершився Всесвітній конгрес мобільного зв’язку MWC-2021. З початку пандемії COVID-19 це перша велика технологічна виставка в очному форматі. Якщо точніше, гібридному: традиційні стенди...
Смотреть результаты
Хороші моделі морозильних камер і скринь на літо 2021
Хочеться взимку їсти свіжі фрукти, овочі та ягоди зі свого саду, а не з магазину? Або ви полюбляєте закуповуватися продуктами про запас, щоби не влаштовувати...
Смотреть результаты
Нова лінійка телевізорів від Samsung Neo QLED
Телевізор вже давно займає особливе місце в домашньому побуті. Навіть сьогодні, в еру комп’ютерних технологій та інтернету, складно уявити собі будинок без телевізора. Безумовно, виробникам...
Смотреть результаты