search
Підписатися

logo

Коли краще міняти зимову гуму на автомобілі?

04 Березня, 2024, 08:33 0

Зимові шини – важливий елемент безпеки транспортного засобу під час холодів та снігопадів. Але питання про те, коли потрібно переходити на літні шини, залишається актуальним для багатьох автовласників. У статті ми розглянемо ключові моменти, які допоможуть визначити оптимальний час.

Заміна зимової гуми на літню

Коли потрібно переходити на літні шини

Одним із найбільш важливих факторів, що визначає, коли треба міняти зимові колеса на літні, є температура. Вони мають м’який гумовий склад, який забезпечує гарне зчеплення з дорогою при низькій температурі. Однак при підвищенні шини можуть зношуватися швидше та втрачати свої характеристики. Тому при позначці вище +7°C рекомендується переходити на літні.

Планшет Apple iPad 10.2'' (9 Gen) WiFi 64GB (MK2K3) Space Grey

16499 грн

Купити

Планшет Apple iPad 10.9'' (10 Gen) WiFi 64GB (MPQ03) Silver

22499 грн

Купити

Планшет Apple iPad Mini 6 WiFi 64GB (MK7R3) Purple

24999 грн

Купити

Важливо враховувати кліматичні умови. Якщо найближчим часом не очікується значних снігопадів або зледеніння доріг, це може бути сигналом для зміни. Однак варто пам’ятати, що погода буває мінливою, тому рішення, коли потрібно міняти гуму на автомобілі, треба приймати після аналізу погодних умов за декілька днів.

В Україні є закон щодо регулювання рівня зносу шин. Зношування протектора не повинно перевищувати 1,6 мм, наявність порізів, тріщин та інших пошкоджень теж є ознакою для заміни. По-перше, це питання безпеки на дорозі. Крім того, використання таких колес є підставою для зупинення та перевірки транспортного засобу працівниками поліції.

Планшет Apple iPad 10.2'' (9 Gen) WiFi 64GB (MK2L3) Silver

16499 грн

Купити

Планшет Apple iPad Pro 12,9'' (6 Gen) Wi-Fi 128GB (MNXP3) Space Grey

55999 грн

Купити

Планшет Apple iPad 10.9'' (10 Gen) WiFi 64GB (MPQ33) Pink

22499 грн

Купити

У разі сумнівів при виборі часу та процесу заміни краще звернутися до професіоналів. Фахівці в автомобільних сервісних центрах допоможуть визначити, коли перевзувати авто на літо, підберуть відповідний тип, розмір, а також зроблять якісну заміну спеціалізованим обладнанням.

Коли і навіщо міняти зимові шини на літні

Коли потрібно міняти гуму на автомобілі

Фахівці рекомендують ґрунтуватися на регіональних особливостях. Наприклад, якщо ви живете в районі з мінливим кліматом, де весняні снігопади можливі навіть після того, як температура піднялася вище за нуль, вони радять відкласти “перевдягання” шин до більш стабільного періоду. Також рекомендується:

  1. Під час зберігання важливо підтримувати правильний тиск повітря, уникати прямих сонячних променів та потрапляння бензину чи мастил – це може пошкодити їх.
  2. Потрібно вибирати певний тип колес, які найкраще підходять для конкретної моделі машини або умов експлуатації. Наприклад, якщо ви часто їздите сухими дорогами, то варто брати колеса з посиленою зчіпною здатністю на сухих поверхнях.
  3. Вчасна зміна допоможе виявити проблеми в гальмівній системі.
  4. Після встановлення рекомендується перевірити балансування коліс та сходження, щоб гарантувати рівномірне зношування.

Планшет Apple iPad 10.2'' (9 Gen) WiFi 256GB (MK2N3) Space Grey

23999 грн

Купити

Планшет Apple iPad 10.9'' (10 Gen) WiFi 64GB (MPQ13) Blue

22499 грн

Купити

Планшет Apple iPad Mini 6 WiFi 64GB (MLWL3) Pink

24999 грн

Купити

Коли можна одягнути зимову гуму – це не лише питання дотримання правил, а й турбота про безпеку себе та учасників дорожнього руху. Враховуйте кліматичні умови, температурні показники та свою власну безпеку під час прийняття рішення про зміну гуми. Пам’ятайте, що правильний вибір колес для сезону допоможе вам уникнути небезпечних ситуацій на дорозі та зробить ваше керування більш впевненим та комфортним.

131197 0 cookie-check Коли краще міняти зимову гуму на автомобілі?

Читайте також:

Як виростити розсаду вдома
Як виростити розсаду вдома
04 Березня, 2024, 08:22 101
Розмаїттям та кількістю кімнатних квітів мало кого сьогодні здивуєш. А от город на вікні – це вже щось цікавіше. Так, домашні умови не порівняти з...
Смотреть результаты
Як видалити перманентний маркер
Як видалити перманентний маркер
Вважається, що пращур сучасного аксесуару для письма був знайдений в гробниці Тутанхамона. Мав вигляд стилусу з міді, всередині знаходилося стебло очерету. Чорнило протікало через волокна...
Смотреть результаты
Як швидко прибрати квартиру?
Як швидко прибрати квартиру?
Підтримка охайності в оселі – важлива щоденна справа будь-якого власника та його співмешканців. А щоб це не займало надто багато годин, слід організувати простір таким...
Смотреть результаты