search
Підписатися

logo

Інсайдери повідомляють про початок роботи над ОС Windows 12

22 Лютого, 2022, 02:42 0

Коли з’явилася операційна система Windows 10, компанія Microsoft заявила, що це буде остання та остаточна версія ОС, проте потім нам представили Windows 11 і, здається, незабаром представлять Windows 12. Звучить дивно? Ну, хлопці з німецького техпорталу Deskmodder стверджують, що це повна правда.

Раніше ми писали: У Microsoft почали тестувати нові секретні опції Windows 11

Посилаючись на власні джерела всередині «Майкрософт», журналісти Deskmodder та деяких інших інтернет-видань повідомляють про те, що в компанії Microsoft нібито вже ведуться роботи в напрямі нової версії операційної системи для ПК — тієї самої міфічної Windows 12. За їхньою інформацією, безпосередньо робота над створенням ОС Windows 12 почнеться вже за кілька тижнів — у березні 2022 року.

Водночас, як стверджують інсайдери, вони вже мають деяку цікаву інформацію щодо особливостей нової версії ОС. Зокрема, це стосується ключових відмінностей між Windows 11 та Windows 12. 

  • ОС Windows 12 у версіях Homeтаі Pro обов’язково вимагатиме наявності авторизованого облікового запису в системі Microsoft.
  • Для встановлення ОС Windows 12 комп’ютер повинен мати чип безпеки Microsoft Pluton і криптографічний чип TPM 2.0.
  • У новій операційній системі не буде частини старої основи, на якій базувалися ОС Windows 10 та частково ОС Windows 11, тому Win32 нібито має повністю відійти в минуле.
  • Деякі напрацювання будуть перенесені з Windows 10X до Win 12 — це зроблять для підтримки новою ОС слабких комп’ютерів. 

І якщо дивитися на термін підтримки операційних систем, що вже існують, то вимальовується доволі цікава картина. ОС Windows 10 офіційно підтримується до 2025 року, тобто її термін підтримки становитиме близько 10 років, тоді як щодо нової Windows 11 терміни ще не озвучувалися. Але якщо припустити, що Windows 11 протримається ті ж 10 років, що й ОС-попередник, то на закінчення терміну підтримки Win 11 варто чекати приблизно наприкінці 2031 року. А це означає, що нова версія операційки з певною ймовірністю може бути запущена наприкінці 20-х.

Проте, в будь-якому випадку, компанія Microsoft поки що і не підтверджує, і не спростовує цю інформацію. Тому єдиним непрямим підтвердженням від дрібном’яких є опубліковані ними вакансії, котрі, можливо, відкриті у зв’язку із запуском цього нового проекту.

121687 0 cookie-check Інсайдери повідомляють про початок роботи над ОС Windows 12

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Нові версії Chrome, Edge та Firefox можуть «поламати» сайти
Нові версії Chrome, Edge та Firefox можуть «поламати» сайти
18 Лютого, 2022, 01:21 1381
Уже найближчим часом одразу три популярні браузери, Chrome, Edge та Firefox, досягнуть версії під номером 100, і цей апдейт може принести деякі проблеми користувачам. Річ...
Смотреть результаты
Новий драйвер Radeon Adrenalin 22.2.2 дає приріст продуктивності в іграх до 24%
Новий драйвер Radeon Adrenalin 22.2.2 дає приріст продуктивності в іграх до 24%
Оновлення відеодрайвера, що ефективно та безпечно для заліза покращує продуктивність системи в іграх? Звучить настільки добре, що здається вигадкою, але це правда. AMD випустила чергове...
Смотреть результаты
Трейлер серіалу «Володар Перснів: Персні Всевладдя» зібрав 257 млн переглядів за добу
Трейлер серіалу «Володар Перснів: Персні Всевладдя» зібрав 257 млн переглядів за добу
Перший трейлер гучного серіалу «Володар Перснів: Персні Всевладдя» відразу ж після свого виходу встиг привернути дуже багато уваги з боку користувачів — вже за перші...
Смотреть результаты