search
Підписатися

logo

Покращення пошуку в сервісі Google Диск — додано пошук за категоріями

17 Лютого, 2022, 02:08 0

Компанія Google продовжує розширювати функціонал Workspace, щоби зробити свої інструменти зручнішими для користувачів, й зараз корисну нову функцію додали в Google Диск — відтепер тут з’явилася фільтрація результатів. Новою фішкою зможуть користуватися всі користувачі сервісу.

Раніше ми писали: Google Пошта — корисні налаштування інтерфейсу та роботи з листами

Пошуковий фільтр у Google Диску працює за тим самим принципом, що й у Gmail. Щоб активувати фільтрацію, потрібно виконати пошук у «Гугл Диску», як завжди, після чого сервіс запропонує фільтрацію за словами. Фільтри доступні у вигляді прямокутних кнопок, що розташовані під рядком пошуку.

Якщо кликнути будь-яку таку кнопку, ви зможете вибрати потрібну категорію або тип файлів, які слід шукати, наприклад, зараз тут доступні фільтри за типом файлів, місцем їх зберігання, часом останніх змін, автором, заголовками в тесті та іншими параметрами. Таке нововведення значно спрощує роботу з «Гугл Диском» людям, що зберігають на цьому сервісі велику кількість інформації.

Це цікаво: Google Таблиці — 20 функцій, про які ви не знали

Опція мінус-слів у Google Диск також працює за тим самим принципом, що й у пошуку Гугла. Щоби скористатися цим фільтром, потрібно додати символ «-» перед словом — це виключить з видачі всі результати, що його містять. Наприклад, у запиті «сезонні фрукти -яблука», система шукатиме всі результати, що містять запит «сезонні фрукти», але водночас такі, що не містять слово «яблука».

Розробники обіцяють, що впродовж приблизно двох тижнів нова система пошуку з’явиться на веб-версії сервісу Google Диск у користувачів з усіх країн світу. А ось мобільні додатки для пристроїв, що працюють під управлінням операційних систем iOS та Android, отримають цю опцію дещо пізніше, з наступними оновленнями.

121502 0 cookie-check Покращення пошуку в сервісі Google Диск — додано пошук за категоріями

Читайте також:

Дата виходу GTA VI — інсайдерський прогноз
Дата виходу GTA VI — інсайдерський прогноз
14 Лютого, 2022, 09:42 661
Не встигла інтернет-спільнота обговорити новину про те, що студія Rockstar активно працює над створенням нової частини Grand Theft Auto, як інсайдери підкинули дровенят цьому багаттю....
Смотреть результаты
Нові функції, голосове управління та українська локалізація — велике оновлення PS5 та PS4
Нові функції, голосове управління та українська локалізація — велике оновлення PS5 та PS4
Вже незабаром власники ігрових консолей Sony PlayStation 5 та PlayStation 4 отримають велике оновлення, що принесе гаджетам багато нового та цікавого — нова версія ПЗ...
Смотреть результаты
Серіал Futurama буде подовжено — сервіс Hulu вже замовив 20 епізодів
Серіал Futurama буде подовжено — сервіс Hulu вже замовив 20 епізодів
Усього два слова, що зігріють твоє серденько цього холодного п’ятничного вечора: Футурама повертається. О так, крихітко, це сталося. Знову! 🥳🥳🥳 Отже, стало відомо, що стрімінговий...
Смотреть результаты