search
Підписатися

logo

Дата виходу GTA VI — інсайдерський прогноз

14 Лютого, 2022, 09:42 0

Не встигла інтернет-спільнота обговорити новину про те, що студія Rockstar активно працює над створенням нової частини Grand Theft Auto, як інсайдери підкинули дровенят цьому багаттю. Потішив нас цікавими новинами цього разу Джейсон Шрайєр, відомий американський кіберспортивний журналіст, котрий працює на видання Bloomberg.

У своєму «Твіттері» інсайдер висловив припущення, що перший офіційний анонс гри Grand Theft Auto VI з’явиться вже влітку 2022 року, й у цій заяві розробники пообіцяють викотити проект приблизно через рік, тобто десь восени 2023 року. Але ближче до оголошеної дати, за його прогнозами, студія Rockstar Games може пограти в наперстки зі зміною дати виходу та перенести її ще на рік. Такий собі заяложений рекламний хід. Отже реальна дата виходу GTA VI, з огляду на все це, може поїхати кудись у проміжок між кінцем 2023 та початком 2024 року. 

Також рекомендуємо: Геймпад для ПК — який краще?

Офіційно Rockstar Games поки що жодним чином не коментують подібні теорії, але в їхніх фінансових звітах є деякі цікаві натяки. Наприклад, звіт Take-Two, який компанія надала своїм інвесторам, прогнозує серйозне зростання прибутку гейм-студії саме у 2024 році — документ анонсує приріст на рівні 14% порівняно з прогнозом на 2023 рік. 

Тож цілком імовірно, що цей приріст у заявленому аналітиками періоді надасть саме вихід нової частини GTA, оскільки заявлена ​​сума доволі велика — вона дорівнює приблизно 9 мільярдам американських доларів. А такий солідний куш можуть принести компанії далеко не всі ігрові проекти. Але нова частина суперпопулярної серії Grand Theft Auto таке затягти цілком може.

Корисні поради від Блогу Comfy:Як вибрати мишку для комп’ютера і ноутбука? >

Крім того, раніше звіти Rockstar Games Take-Two вже ставали свого роду лакмусовим папірцем у обчисленні приблизних дат виходу нових ігор студії. Наприклад, прогнозовані розробниками терміни виходу GTA V так само позначилися на фінансових звітах, котрі потім були скориговані відповідно до перенесення дати релізу. Отже припущення, зроблене Джейсоном Шрайєром, схоже, є цілком життєздатною і доволі непогано аргументованою теорією. 

121400 0 cookie-check Дата виходу GTA VI — інсайдерський прогноз

Читайте також:

Нові функції, голосове управління та українська локалізація — велике оновлення PS5 та PS4
Нові функції, голосове управління та українська локалізація — велике оновлення PS5 та PS4
11 Лютого, 2022, 01:43 1561
Вже незабаром власники ігрових консолей Sony PlayStation 5 та PlayStation 4 отримають велике оновлення, що принесе гаджетам багато нового та цікавого — нова версія ПЗ...
Смотреть результаты
Серіал Futurama буде подовжено — сервіс Hulu вже замовив 20 епізодів
Серіал Futurama буде подовжено — сервіс Hulu вже замовив 20 епізодів
Усього два слова, що зігріють твоє серденько цього холодного п’ятничного вечора: Футурама повертається. О так, крихітко, це сталося. Знову! 🥳🥳🥳 Отже, стало відомо, що стрімінговий...
Смотреть результаты
«Золота малина» імені Брюса Вілліса — в антипремії створили окрему категорію
«Золота малина» імені Брюса Вілліса — в антипремії створили окрему категорію
Стали відомі номінанти на антипремію світу кіно — «Золоту малину 2022», і вже на цьому етапі особливо відзначився Брюс Вілліс, фільмам якого приділили окрему категорію....
Смотреть результаты