search
Підписатися

logo

Будьте на зв’язку! Доступні смартфони та сім-картки в Comfy

13 Липня, 2022, 03:30 0

Навіть у звичайні часи на смартфонах у нас завжди було зав’язано дуже багато — від спілкування й роботи до хобі та розваг. А зараз ці гаджети стали просто життєво необхідними, адже смарт дає своєму власникові можливість у будь-якій ситуації підтримувати зв’язок із близькими. А ще — оперативно дізнаватися новини й отримувати важливі сповіщення, мати доступ до мобільного банкінгу та електронних документів.

Тобто саме те, що потрібно для безпеки та актуальних потреб.

Тому за нинішніх обставин пріоритетне завдання для Comfy — забезпечити наявність необхідних українцям засобів зв’язку. І ми це робимо.

Корисна стаття на Блозі Comfy: Копінг-стратегії. Аналізуємо способи боротьби зі стресом

Зараз у всіх роздрібних магазинах мережі Comfy та на нашому сайті можна купити гарні, надійні смартфони за доступною ціною. Водночас на кожній нашій фірмовій торговельній точці є різні моделі гаджетів, у тому числі й недорогі смартфони з хорошим функціоналом та ємними акумуляторами. Також у нас є великий вибір затребуваних аксесуарів для смартфонів, наприклад, гарнітур та повербанків.

Дізнайтесь більше: Як вибрати хороший повербанк? ТОП моделей 2022

І, звісно ж, стартові пакети. У магазинах мережі Comfy та на нашому сайті доступні різні варіанти стартових пакетів від усіх основних мобільних операторів України: Kyivstar, Vodafone та lifecell. І навіть цифрові eSIM.

Щодо тарифів, то оператори зв’язку часто значно полегшують вибір для абонентів і надають вже готові рішення у вигляді стартових пакетів із конкретними тарифами. Вам потрібно лише вибрати той, що підходитиме максимально. Вибираємо виходячи з того, якими функціями смартфона і як інтенсивно користуватимемося, а також наскільки часто дзвонитимемо на номери поза своїм рідним оператором. А можливо, у пріоритеті будуть соціальні мережі та дзвінки за кордон? Із цим потрібно визначитися перед покупкою. Але є й інший варіант: ви можете вибрати універсальний стартовий пакет, який передбачає вільний вибір тарифу вже після покупки сім-картки. У будь-якому разі вибір завжди за нашим покупцем.

Тому, якщо вам потрібна нова сім-картка, ви завжди можете зазирнути за нею на сайт нашого інтернет-магазину або ж відвідати роздрібну торговельну точку мережі «Комфі» — як вам буде комфортніше та безпечніше.

Що робити, якщо мобільний оператор «впав»?

Мобільні оператори України сьогодні роблять все, щоб усі наші громадяни мали можливість зв’язатися з близькими та звернутися по допомогу, якщо це потрібно, а також вчасно дізнаватися про важливу інформацію та отримувати сповіщення для населення. Тому вони спільно працюють над підтримкою всіх своїх мереж у працездатному стані, оперативно відновлюють будь-які пошкодження навіть у тих регіонах, де ведуться активні бойові дії. А на випадок, якщо така можливість тимчасово відсутня, всі українські мобільні оператори об’єднані у систему національного роумінгу.

Що це означає? Якщо мережа одного з операторів впала, його абонентів на час відновлювальних робіт прихистять інші, просто «поділившись» із ними своєю мережею. Підключитися до мережі іншого оператора, якщо ваш раптом став недоступним, може будь-який абонент, і зробити це дуже просто.

Про всяк випадок нагадаємо, як це робиться, адже під час війни це має знати кожен!

Це важливо! Переконайтеся, що ваші близькі знають, як підключатися до інших операторів у разі виникнення такої необхідності. Обов’язково проінструктуйте дітей та людей похилого віку. Покажіть їм, як виконати такий перехід на їхніх особистих смартфонах. У непередбаченій ситуації це може врятувати життя їм та тим, хто поруч.

Як підключитися до мережі іншого оператора:

  1. Відключаємо автовибір мережі на своєму смартфоні. На Android для цього перейдіть до меню Налаштування — Мобільна мережа — Мобільна передача даних — Оператор. На iOS опція розташована в Параметри — Мобільні дані — Вибір мережі.
  2. Спробуйте вибрати будь-яку «чужу» мережу з доступних. Це може бути Kyivstar, Vodafone чи lifecell. Просто торкніться відповідного рядка та зачекайте, доки смартфон під’єднається до вибраного оператора.
  3. Якщо підключення не вдалося, спробуйте приєднатися до інших доступних мереж. Можливо, що підключитися вийде не одразу. У такому випадку слід трохи зачекати і пізніше спробувати заново.
  4. Після підключення до нової мережі перевірте, чи доступні вам опції дзвінків і смс.

Коли відбувається такий перехід до національного роумінгу, з абонентів не стягується жодна додаткова плата — всі послуги та тарифікація зберігаються такими ж самими, як і в тарифному плані вашого рідного оператора.

Але тут ми маємо нагадати: коли абоненти через неполадки у своїй мережі масово перепідключаються до мереж інших операторів, це створює наднавантаження на мережі, що їх приймають. Тому після таких вимушених переходів обов’язково щодня перевіряйте, чи не з’явилася можливість підключення до вашої мережі. Це дозволить операторам постійно надавати стабільний зв’язок усім, хто його потребує, та знизить ризики збоїв через перенавантаження.

Бережіть себе і дбайте про тих, хто поруч із вами. Разом ми переможемо! 💙💛

123366 0 cookie-check Будьте на зв’язку! Доступні смартфони та сім-картки в Comfy

Читайте також:

Товар дня 12 липня 2022 — ваги підлогові Grunhelm
Товар дня 12 липня 2022 — ваги підлогові Grunhelm
12 Липня, 2022, 10:57 477
Давно бажаєш купити хороші підлогові ваги, але ніяк руки не доходять? Що ж, ось тобі знак: товар дня 12 липня 2022 — розумні підлогові ваги...
Смотреть результаты
7 крутих сервісів для роботи з українськими текстами та навчання. Українізуймося!
7 крутих сервісів для роботи з українськими текстами та навчання. Українізуймося!
Ми вже писали про лагідну українізацію свого браузера, переведенні на українську мову видачі у пошуковій системі Google та на YouTube, а зараз пропонуємо вам ще...
Смотреть результаты
Добірка сервісів для поглибленого вивчення англійської та перекладів
Добірка сервісів для поглибленого вивчення англійської та перекладів
На своїй сторінці у Facebook Dmytro Semonov зробив дуже цікавий допис, котрий буде корисним для тих, хто активно вивчає англійську мову або ж користується нею...
Смотреть результаты