search
Підписатися

logo

БУДЬ В ТРЕНДІ! Холодильники та їх технології у 2019 році

16 Вересня, 2019, 07:51 9

Рекомендуємо почитати:

БУДЬ В ТРЕНДІ! Найбільш затребувані технології в кондиціонерах 2019

БУДЬ В ТРЕНДІ! Технології пральних машин 2019

Незаперечним фактом стає твердження, що ми з вами, друзі, живемо у вкрай цікавий час. А правдивість цього твердження полягає в тому, що саме зараз і сьогодні відбуваються наймасштабніші зміни в прогресі техніки як електронної, так і побутової. Більш того, вони починають переплітатися між собою. Ось це саме переплетення і дає дуже сильний поштовх для розвитку і кардинальної зміни нашої повсякденної побутової техніки.

Відеопосібник: Як вибрати холодильник 2019. На що потрібно звернути увагу

Не оминув прогрес і розвиток настільки необхідного пристрою в нашому побуті, як холодильник. Здавалося б, досить простий агрегат – холодить і морозить. Але, сучасний холодильник відрізняється масою всіляких технологій та інновацій, які роблять наш побут куди легше і зручніше. У 2019 навіть середньостатистичний холодильник здатний мати дуже довгий список різних фірмових технологій. Давайте з’ясуємо, які з них найбільш корисні для нас.

Система заморозки No Frost і її переваги

Якщо ми приходимо в магазин побутової техніки за покупкою новенького холодильника, то одним з перших питань продавця обов’язково стане вибір між системою заморозки – No Frost або статичної. Але, насправді, питання між тим чи іншим, частіше стояти не повинен. Якщо ми купуємо холодильник, який буде основним в нашому будинку, то найкращим рішенням однозначно виявиться пристрій з системою заморозки No Frost. Її ще називають «сухим» заморожуванням.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - холодильник no frost

Холодильник з сиcтемою заморозки No Frost: Bosch KGN36XL30U

Переваг у ній набагато більше, ніж недоліків. Основним з них є те, що холодильник з системою No Frost не вимагає регулярного розморожування. Але крім цього, температура в холодильнику встановлюється приблизно однаковою, без значних перепадів між поличками. Більше не буде такого, що ближче до морозильної камери температура одна, а далі від неї, температура на кілька градусів вище. Замороження в морозильній камері відбувається без льоду, що дозволяє зберегти структуру продукту в первозданному вигляді, а після розморожування вона не буде змінюватися.

Камера свіжості або нульова камера в холодильнику

Відмінною рисою сучасного холодильника є його додаткові функції і особливості. З огляду на основне призначення нашого холодильника – зберігати наші продукти свіжими, як можна довше, варто зауважити, що різні продукти мають різний термін зберігання навіть при одній температурі. Саме тому провідні виробники найпопулярніших брендів розробили технологію, яка здатна продовжувати свіжість навіть швидкопсувних продуктів.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - камера свежести в холодильнике

Корисна інформація: Яка температура повинна бути, щоб не псувалися продукти

Реалізувати це рішення вдалося завдяки нульовій камері або камері свіжості, яка застосовується в багатьох сучасних холодильниках. У ній підтримується окрема від всього холодильника температура, яка наближена до 0 ° С. Це дозволяє зберегти м’ясні, рибні або молочні вироби на день-два довше, ніж зазвичай. Як правило, нульова камера (або камера свіжості) розташовується на рівень вище овочевого відсіку.

Роздільне регулювання температури

Здавалося б, настільки просте бажання окремо встановити температуру в холодильній камері і окремо в морозильній, може наштовхнутися на певну перешкоду. Насправді навіть сучасні холодильники не всі мають таку можливість, що і говорити про ті, які ми купували ще п’ять-десять років тому. Такі холодильники мають всього один регулятор температури, який знижує температуру відразу в обох камерах холодильника або, відповідно, підвищує її.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - холодильник с панелью управления

Холодильник з роздільним регулюванням температури: Samsung RB33J3000SA / UA

Як правило, позбавлені можливості окремо контролювати температуру власники холодильників з механічним управлінням. Найчастіше технологія роздільного управління температурою властива холодильникам з системою заморозки No Frost і електронним блоком управління. Крім цього, подібною можливістю можуть володіти і холодильники зі статичною системою, але при цьому вони повинні мати відразу два компресори, замість одного, що сьогодні застосовується не так часто.

Диспенсер

Як же чудово  спекотним літнім днем ​​(та й не тільки літнім) мати можливість дістати з холодильника пляшку холодної води, додати в стакан лід і з задоволенням вгамувати спрагу. Але давайте уявимо, що для цього вам зовсім не потрібно відкривати холодильник і розшукувати жадану посудину з нопоєм, адже ваш холодильник оснащений спеціальним дозатором під воду або лід.

 холодильник с диспенсером

Зазвичай диспенсер застосовується у великих холодильниках на кшталт Side-by-Side. Він може бути призначений для охолодження води або приготування льоду. У деяких холодильниках нам навіть не потрібно буде поповнювати запаси води в диспенсері, адже той може бути підключений до водопроводу і наповнюватися автоматично. Власне, диспенсер в холодильнику може нагадати нам автомати з газованою водою, які колись стояли на вулицях наших міст.

Відсутність відбитків пальців на дверцятах холодильника

Різноманітність забарвлень сучасних холодильників вражає. Ми більше не асоціюємо його виключно з білим кольором, як це було раніше. Приходячи в магазин за новим холодильником, ми можемо купити його в сірому, чорному, бежевому, червоному, жовтому і ще багато в яких інших кольорах. Це, звичайно ж, все чудово, але деякі кольори особливо чутливі до наших торкань, адже вони миттєво виявляють на собі відбитки наших пальців. Через деякий час їх стає неймовірно багато, і холодильник доводиться ретельно вимивати.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - отпечатки пальцев на дверце

Багато виробників холодильників вирішили цю проблему завдяки фірмовим технологіям та інноваціям. Так, навіть після безлічі торкань до дверцят холодильника, ніяких відбитків на ньому не залишається. Найбільш популярним рішенням виявилося застосування найтоншої прозорою плівки, яка захищає основне металеве покриття дверцят. Це досить просте рішення робить навіть найбільш вразливі до відбитків кольори холодильників максимально практичними.

Панель управління і дисплей на дверцятах

Не секрет, що сучасні холодильники мають різноманітні функції, які іноді необхідно включити або виключити. Часом може виникати навіть необхідність змінити або підкоригувати температуру всередині холодильної або морозильної камери. Зробити це ми можемо завдяки панелі управління, яка може перебувати всередині холодильника, відразу за дверима або прямо на ній. У більшості випадків виробники віддають перевагу електронного варіанту. У деяких випадках використовується навіть повноцінний дисплей.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - холодильник с дисплеем на дверце

Чи важливі розміри? Які бувають холодильники за обсягом? Наймісткіші моделі

Розташування панелі управління холодильником безпосередньо на дверцятах вкрай зручно. Завдяки цьому нам не потрібно відкривати холодильник для того, щоб змінити режим його роботи і зайвий раз запускати в нього тепле повітря з кімнати. Крім цього, ми можемо відразу ж побачити, які режими активні зараз, які необхідно включити. А що, навпаки, відключити.

Суперзаморозка в морозильній камері

Всі ми знаємо, що в морозильній камері нашого холодильника дуже холодно. Настільки холодно, що навіть  швидкопсувні продукти можуть зберігатися в ній місяцями, а то й довше. Але, що якщо ви дізнаєтеся про те, що в ній може бути ще холодніше. Дуже корисний режим сучасних холодильників під назвою «Суперзаморозка» зовсім не стане зайвою функцією для вашого агрегату.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - морозильная камера в холодильнике

А як на рахунок морозилки? Кращі морозильні камери для зберігання заморожених фруктів

Суть даного режиму полягає в тому, що температура в морозильній камері на деякий час опускається нижче -20 ° С. Це може бути дуже корисно в той час, коли ви закладаєте на заморозку велику кількість свіжих продуктів. При такій температурі вони заморожуються практично блискавично. При цьому не руйнується первинна структура продукту, що може відбуватися при поступовому заморожуванні.

Розумний холодильник або управління зі смартфона

Наша побутова техніка, в тому числі і холодильники, стають розумними. І це зовсім не перебільшення, адже якщо ми порівняємо функціонал і можливості сучасного холодильника з тими, які вироблялися ще так 20 років тому, то побачимо величезні відмінності. Але не велика кількість функцій і асортимент режимів робить холодильник розумним. Вже сьогодні багато моделей здатні синхронізуватися з нашим смартфоном або навіть рекомендувати нам, які продукти варто придбати в супермаркеті.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - умный холодильник

За допомогою свого смартфона ми зможемо виконувати найпростіші маніпуляції, такі як зміна температурного режиму або активація певних функцій холодильника. Але в деяких моделях ми зможемо навіть спостерігати онлайн за тим, що відбувається всередині холодильника, вірніше, що там знаходиться. Завдяки можливості віддалено побачити наповнення нашого холодильника, ми не ризикуємо знову забути купити щось в магазині.

Швидке охолодження або суперохолодження в холодильнику

У кожній родині покупка продуктів відбувається по-своєму. Хтось запасається ними про запас, відвідуючи супермаркет приблизно один раз на тиждень, а хтось відвідує його щодня, купивши продуктів лише на день-два. Але і в першому і другому випадках, повернувшись додому з магазину, ми кладемо їх в холодильник, щоб ті якомога довше залишалися свіжими. Здавалося б, все робиться правильно.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - система быстрого охлаждения

Проте, сучасний холодильник може мати корисну технологію суперохолодження, яка у різних виробників може називатися по-різному, але суть її роботи одна. Коли ми закладаємо свіжі продукти в холодильник, особливо якщо це велика кількість продуктів, не зайвим буде активувати функцію швидкого охолодження (суперохолодження). Потоки холодного повітря дуже швидко опустять температуру всередині камери приблизно до 0 ° С (можливо трохи вище), що допоможе вкрай швидко охолодити свіжі продукти суттєво і продовжити термін їх зберігання.

Інверторний компресор в холодильнику

Незважаючи на величезну популярність холодильників з інверторним компресором і їхня незаперечна перевага перед тими, які оснащені звичайними компресорами, все ще не кожен виробник надає нам вироби з інвертором. Проте, переваг дійсно багато. Так, холодильник з інверторним компресором здатний працювати куди тихіше своїх конкурентів без нього. Крім цього, він має більшу енергоефективність. Таким чином, холодильник здатний економити наш сімейний бюджет на оплату електроенергії.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - холодильник с инверторным компрессором

Здивувати може і працездатність інверторного компресора, адже термін його експлуатації вдвічі більше, ніж термін експлуатації звичайного компресора. Це дозволяє багатьом виробникам сміливо давати тривалий гарантійний термін на компресор, аж до 10 років. Незважаючи на масу переваг, інверторний компресор зовсім не атрибут тільки дорогих холодильників. Навіть в середньому сегменті можна легко підібрати підходящу модель холодильника з інвертором.

Підведемо підсумок

Прочитавши цю статтю до кінця, можна сильно здивуватися тому, як багато різних технологій і нюансів може ховатися в такому простому, на перший погляд, пристрої, як холодильник. Здавалося б, що може робити холодильник? Він повинен охолоджувати продукти або заморожувати їх в морозильній камері. Насправді так і є, але всі ті технології, які ми сьогодні розглянули, покликані поліпшити ефективність цих процесів і навіть збільшити термін експлуатації холодильників, так щоб нам не довелося купувати новий вже через п’ять років, а то і менше.

Будь в тренде_холодильники и их технологии в 2019 - желтый холодильник

Варто зауважити, що технології не стоять на місці, а уми інженерів провідних виробників вже зараз працюють над тим, щоб вже через пару років ми могли знову здивуватися тому, наскільки технологічними і функціональними стали наші холодильники.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

88299 0 cookie-check БУДЬ В ТРЕНДІ! Холодильники та їх технології у 2019 році

Читайте також:

[IFA-2019]: 12 найцікавіших новинок (насправді більше)
[IFA-2019]: 12 найцікавіших новинок (насправді більше)
12 Вересня, 2019, 10:41 829 7
IFA-2019, найбільша виставка споживчої електроніки, дійшла кінця. Тримайте добірку найцікавіших новинок і трендів заходу. Сьогодні не без задоволення розглянемо високі технології сучасності і найближчого майбутнього,...
Смотреть результаты
Підсумки презентації Apple: нові iPhone, AppleWatch, iPad і сервіси
Підсумки презентації Apple: нові iPhone, AppleWatch, iPad і сервіси
відео 10 вересня в Купертіно (США, Каліфорнія) Apple провела свою традиційну вересневу презентацію – Apple Special Event – 2019. ОНЛАЙН-трансляція презентації нових гаджетів Apple Компанія...
Смотреть результаты
Як вибрати відеокарту: 9 критеріїв
Як вибрати відеокарту: 9 критеріїв
Вибір відеокарти – відповідальний захід. Адже вона впливає на можливості дисплея під час ігор і перегляду фільмів. Модельний ряд цих комплектуючих колосальний. В асортименті дуже...
Смотреть результаты