search
Підписатися

logo

Будь в тренді! Технології пральних машин 2019

06 Вересня, 2019, 08:21 7

Незамінною помічницею в побуті вже давно стала пральна машина. Однак, нам цікава не просто пральна машина, а пральна машина автомат. Сучасні пристрої мало схожі на ті, які працювали в наших будинках кілька десятиліть тому, вони обзавелися масою цікавих і корисних технологій, які допомагають зробити процес прання наших речей більш комфортним і ефективним.

Корисна інформація: Як влаштована пральна машина: принцип роботи

Популярність пральних машин викликана їх необхідністю і корисністю. Ось тільки уявіть, якщо у вашому будинку не буде пральної машини, то настане справжнісінький Армагеддон. Прати руками ніхто не захоче, тому терміново біжимо в магазин за новою покупкою! З огляду на такий ажіотаж, виробники, що конкурують між собою, розв’язали справжню війну технологій. Сьогодні ми розповімо вам про найбільш популярні і корисні технології, які застосовуються в сучасних пральних машинах різними брендами.

Як влаштований барабан?

Вся процедура прання речей відбувається безпосередньо в барабані пральної машини, тому не дивно, що різні виробники приділяють чимало уваги розробці різних модифікацій цих самих барабанів і поліпшенню їх властивостей. Багато хто з нас звик до звичайнісінького перфорованого барабану машинки, але не багато хто розуміє, що вже давно розроблені технології зі зменшеними отворами перфорації в діаметрі з супутнім збільшенням кількості отворів. Так зроблено, наприклад, в пральних машинах Samsung з їх Diamond Drum. Це дозволило істотно скоротити механічний вплив на речі, які ми перемо, але результат прання став тільки краще.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - барабан стиральной машины LG

Популярна модель з барабаном Diamond Drum: Samsung WW60J30G03WDUA

За схожим принципом пішли і в компанії LG, але доповнили все це краплевидними виступами, які покликані поліпшити якість прання білизни всередині барабана. Цікаве рішення в цьому напрямку застосували інженери компанії Bosch. Їх барабани так само мають краплевидні виступи, але з одного боку вони пологі, а з іншого більш жорсткі. Таким чином, в залежності від того в якому напрямку обертається барабан пральної машини, створюється або дбайливе прання, або, навпаки, більш інтенсивне. Але найбільш свіжим рішенням здивували корейці з Samsung зі своїм барабаном, який здатний обертатися відразу в двох напрямках. Таке рішення зобов’язує пральну машину якісно прати навіть найскладніші забруднення.

Пральні машини з інтелектом

В епоху розумних технологій, не дивно, що і пральні машини обзавелися власним інтелектом. Але всупереч поширеній думці, виявляється він зовсім не  здатний підключити пральну машину до мережі Інтернет. Та й навіщо? Розумною пральну машину робить її можливість економити ресурси, а саме воду і миючі засоби. Найбільш поширеною частиною інтелекту пральної машини стає її можливість дозувати воду в залежності від завантаження. Так, навіть якщо максимальне завантаження барабана 6 кг, але ми завантажили лише його третину або половину, пральна машина сама відрегулює кількість води і ніякої перевитрати не буде.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - стиральная машина с водой

Різні виробники застосовують різні технології, щоб досягти подібного результату. Найбільш поширеним і надійним принципом стало застосування спеціального пресостата, який міряє рівень води в барабані. До певного моменту речі вбирають вологу, але потім рівень води в барабані піднімається і як тільки це починає відбуватися, подача води відключається. Не рідко в системі інтелекту пральної машини застосовується і дозування ополіскувачів, але це більшою мірою стосується тільки рідких засобів. Залежно від виробника, інтелектуальна система пральної машини може називатися по-різному – Fuzzy Logic, i-Dos, 6th Sense тощо.

Технологія сушіння в пральній машині

Стандартна програма прання в сучасній пральній машині полягає в безпосередньо пранні і надалі віджиманні білизни. Після чого ми старанно розвішуємо випрані речі для подальшої сушки. Так вчиняли раніше всі, хто не мав окремої сушильної машини. Але з плином часу змінюються технології і можливості виробників, тепер їм вдалося вмістити в одному пристрої відразу два, а саме пральну і сушильну машини.

сушка белья

Знайомимося з модельним рядом: Пральні машини з функцією сушки. Кращі моделі

Однак, купивши модель пральної машини з функцією сушки, нас не повинен дивувати той факт, що для сушки, нам необхідно буде трохи звільнити барабан, адже при пранні, наприклад, 8 кг білизни, висушити ми зможемо 4 кг або 5 кг. Однак це в будь-якому випадку краще, ніж розвішувати вологі речі у дворі або на балконі. Після сушіння ми зможемо повісити їх прямо у шафу, іноді навіть прасування не потрібно.

Розбірний бак і ремонтопридатність пральної машини

Розбірний бак – важливий чинник сучасної пральної машини, який належить скоріше хоч і не до технологій, а до властивостей пристрою. Тим не менш, це дуже важлива властивість пральної машини, адже завдяки цьому вона стає максимально ремонтопридатною. Нерідкі випадки, коли через п’ять і більше років інтенсивного використання, виходить з ладу підшипник на осі барабана.

Здавалося б, ремонт досить простий – просто поміняти цей підшипник і все. Але яке наше здивування в той момент, коли ми дізнаємося, що дістатися до підшипника можливостей немає, і необхідно міняти бак з барабаном повністю, адже він не розбирається. Багато відповідальних виробників пральних машин сьогодні в різних цінових сегментах роблять бак своїх машин розбірним, що дозволяє легко поміняти зіпсований підшипник без додаткових фінансових витрат. Це величезний плюс для пральної машини.

Прямий двигун в пральній машині

Величезну популярність серед безлічі технологій, які застосовуються в пральних машинах, отримала технологія прямого двигуна, а саме Direct Drive. Застосовується вона переважно в пральних машинах LG, а суть її полягає в тому, що зазвичай двигун розташовується під барабаном і приводить його в рух за допомогою ременевого з’єднання. У пральних машинах LG пішли іншим шляхом – двигун розташували безпосередньо на осі барабана без застосування будь-яких ременів.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - стиральная машина с прямым двигателем

Пральна машина з прямим інверторним двигуном: LG F2J3NN1W

Як результат, подібне рішення дозволило добитися не тільки більш тривалого терміну експлуатації, але й істотно зменшити вібрації під час віджиму на високих оборотах, децибели шуму при роботі машини стали значно менше. Здавалося б, таке просте рішення, але воно дозволило позбутися багатьох недоліків пральних машин, які виникали раніше.

Інверторний двигун в пральній машині

Інверторні технології в різній техніці зовсім не новина, але у 2019 році вони зовсім не втрачають своєї актуальності, навіть навпаки, багато розробників прагнуть, щоб в їх модельному ряді було якомога більше пральних машин з інверторним двигуном. Зважаючи на відсутність щіток і використання магнітів в двигуні, тертя між елементами двигуна мінімізується, що призводить до меншого шуму під час роботи пральної машини і скорочення зносу її елементів.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - инверторный двигатель

Пральна машина з інверторним двигуном: Electrolux EW6S3R26SI

Це досить просте пояснення, але воно говорить про те, що інверторна технологія в пральних машинах подовжує термін її експлуатації, подібно прямому двигуну в LG, який, втім, так само інверторний. А ще інвертор робить її роботу тихіше, а вібрацій при віджиманні стає менше.

Як пральна машина працює зі смартфоном?

Варіантів взаємодії пральної машини зі смартфоном може бути відразу декілька. Перший, який приходить в голову, реалізований в системі розумний будинок, коли за допомогою смартфона ми можемо контролювати роботу пральної машини, бачити час до завершення прання, віддалено включати або відключати певні функції пристрою. Крім цього компанія LG застосовує функцію визначення поломки або помилки в роботі пральної машини. Активуємо функцію, пральна машина видає звуковий сигнал, який допомагає визначити ступінь поломки або помилку в роботі.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - стиральная машина со смартфоном

Але одним з найбільш цікавих рішень виявилася функція Tag On. Робота цієї технології доступна завдяки інструменту NFC і здатна завантажувати на пральну машину нові режими, які спочатку доступні в ній не були.

Функція пари в пральній машині

Ви можете здивуватися, але ваша пральна машина здатна гіпнотизувати. Чи траплялося вам на деякий час задивлятися у віконце на дверцятах на те, як обертається з водою її барабан. Але що, як уявити картину, коли пральна машина працює, але води в барабані немає. Такого не може бути? Насправді може, якщо пральна машина має програми, які працюють не з водою, а з парою. Хоча іноді трапляється, що програма використовує як воду, так і пару.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - стиральная машина с паром

Важливо: Новий рівень чистоти – пральні машини LG з функцією прання парою

Переваги парового циклу очевидні. Пара дуже ефективно позбавляє речі від сторонніх запахів. При чому позбавляє навіть від їдких, таких як запах сигаретного диму. Пара так само успішно позбавляє наші речі від алергенів і хвороботворних організмів. Це означає, що пральна машина з технологією застосування пари буде дуже корисна для людей, які страждають від алергії. І крім усього іншого, пара робить наші речі свіжішими, їх легше прасувати, вони приємніші при торканні.

Дозавантаження білизни в пральній машині

Упевнений, що у багатьох з вас, в тому числі і у мене, траплялося таке, що ми завантажуємо барабан пральної машини білизною, починаємо прання і несподівано для себе виявляємо, що забули закинути футболку, другий носок або ще щось. З цим не виникає проблем, якщо у нас пральна машина з вертикальним завантаженням, але з фронтальним не все так просто. Найчастіше необхідно чекати закінчення циклу прання і прати забуті речі  наступного разу.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - стиральная машина с дозагрузкой

Трохи про дозавантаження: Огляд пральної машини Samsung WW8500 AddWash

Однією з найбільш трендових технологій останніх кількох років, яку активно розвивають у 2019 році, є технологія дозавантаження білизни. Найкраще вона розвинена в пральних машинах Samsung і називається Add Wash. Суть полягає в тому, що на дверцятах пральної машини розташована ще одні дверцята. Їх можна відкрити вже після початку циклу прання і додати забуті речі.

Пральна машина з подвійним завантаженням

Побутова техніка, в тому числі і пральні машини, щодо своїх технологій, оновлюються не так часто, як наприклад смартфони або комп’ютерна техніка. Але справжнім проривом за останні кілька років, який, можливо, ще не відчутний для нас, виявилася технологія подвійного завантаження пральної машини. Яскравим прикладом такої пральної машини може служити LG Twin Wash.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - стиральная машина с двойной загрузкой

Два барабани в одному пристрої! TwinWash – просунуті пральні машини від LG

Суть технології полягає у використанні одночасно відразу двох барабанів в пральній машині для одноразового прання речей з різної тканини, різного кольору. Так ми економимо дуже багато часу, хоча варто справедливо зауважити, що пральні машини з подвійним завантаженням мають чималі габарити, які не завжди помістяться в стандартні вітчизняні квартири. Відмінною рисою таких машин є їх загальне максимальне завантаження, яке може досягати навіть 12 кг.

Підведемо підсумок

Як бачимо технологій в сучасних пральних машинах дуже багато. Ми вибрали найбільш популярні і затребувані серед цієї множини. І, незважаючи на те, що абсолютно всі з них неможливо об’єднати лише в одній пральній машині, ми будемо мати можливість вибрати найбільш необхідні серед них і, завдяки цьому, купити найвдалішу пральну машину серед інших.

Будь в тренде_технологии стиральных машин 2019 - семья возле стиральной машины

Дуже цікаво спостерігати за тим, як змінюються технології в різній техніці з плином часу. Так, наприклад, ще кілька років тому ми і уявити собі не могли те, що можна буде використовувати пральну машину з додатковими дверцятами дозавантаження, відразу з двома барабанами або з можливістю завантажувати в пам’ять додаткові програми прання.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

87626 0 cookie-check Будь в тренді! Технології пральних машин 2019

Читайте також:

Comfy рекомендує: ТОП-5 моделей смарт-годинників для дорослих користувачів
Comfy рекомендує: ТОП-5 моделей смарт-годинників для дорослих користувачів
04 Вересня, 2019, 08:26 1269 9
Про те, які переваги є у смарт-годинників, можна навіть не розповідати, адже всі знають, наскільки зручні ці просунуті гаджети, і як гармонійно їх функціонал доповнює...
Смотреть результаты
Як прати джинси 15 порад від Блогу Comfy
Як прати джинси 15 порад від Блогу Comfy
Складно уявити гардероб сучасного хлопця чи дівчини без пари зручних джинсів. Їх носять всі та всюди: в офіс, на прогулянку, день народження друзів і навіть...
Смотреть результаты
7 способів як почистити пальто в домашніх умовах
7 способів як почистити пальто в домашніх умовах
Пальто не здають свої позиції в гардеробі сучасних модниць. Їх не витісняють звідти ні модні дутики та бомбери, ні дублянки й шуби. Краса, практичність і...
Смотреть результаты