search
Підписатися

logo

Як видалити всі контакти з айфону?

09 Вересня, 2019, 04:23 8

Бувалі власники iPhone вже давно звикли проходити квести, які не втомлюються вигадувати розробники iOS. І ті функції, які здаються елементарними для власників Android, у користувачів айфону викликають масу питань. Наприклад, ви вирішили продати свій гаджет, виникає логічне запитання: «Як видалити всі контакти з айфону?». Користувачі андроїда скажуть: «Що тут складного, просто в настройках виберіть функцію« Видалити все »і очистіть контактну книгу». На що досвідчені користувачі айфон лише посміхнуться і підуть коннектиться з iTunes.

Ми ж хочемо розповісти, як видалити всі контакти на айфоні максимально швидко і просто. Спеціально для цього вибрали чотири найпопулярніших, а головне легальних способу.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал 

Зміст:

 1. Спосіб №1 – видалення по одному контакту
 2. Спосіб №2 – видалення контактів за допомогою iTunes
 3. Спосіб №3 – тотальна чистка
 4. Спосіб №4 – видаляємо контакти за допомогою iCloud
 5. Нелегальні способи видалення контактів з айфону

Спосіб №1 – видалення по одному контакту

Цей спосіб видалення контактів з айфону підійде в тому випадку, коли вам потрібно позбутися від пари застарілих або непотрібних телефонних номерів. Видалити їх можна по одному за допомогою стандартних функцій самого айфону. Для цього виконайте наступний список дій:

 1. У додатку «Контакти» виберіть номер, який хочете видалити.
 2. У верхньому правому куті натисніть на кнопку «Змінити».

- як видалити всі контакти з айфону

 1. Відмотайте в самий низ екрану і знайдіть кнопку «Видалити контакт», натисніть на неї.

- як видалити контакти з айфону

 1. З’явиться вікно, де потрібно буде підтвердити свою дію і ще раз натиснути на кнопку «Видалити контакт».

Такий простий і швидкий спосіб видалення контакту з айфону перетвориться на тортури, якщо вам потрібно очистити всю телефонну книгу, в якій більше ста номерів. Для масового видалення контактів рекомендуємо скористатися іншими способами.

Спосіб №2 – видалення контактів за допомогою iTunes

У цьому способі ми детально розповімо, як видаляти контакти з айфону за допомогою знайомої всім програми iTunes. До слова, в цій же програмі можна відновити фотографії, які ви випадково видалили. Як це зробити, читайте в статті 4 способи як відновити фотографії на айфоні.

Для того, щоб видалити відразу всі телефонні номери у айфоні за допомогою iTunes, виконайте наступний перелік дій:

 1. За допомогою USB-кабелю підключіть свій айфон до комп’ютера.
 2. На ПК відкрийте програму Айтюнс і клікніть на кнопку iPhone. Зазвичай, підтягується назва вашого айфону і його обсяг пам’яті, наприклад, iPhone Сергій 8 Гб (як на фото).

як видаляти контакти у айфоні

 1. Знайдіть пункт «Відомості» в меню «Налаштування» і натисніть на нього.
 2. У вікні поставте галочку навпроти пункту «Синхронізувати контакти з” і виберіть у випадаючому списку Windows Contacts. Також перевірте, щоб галочка стояла біля пункту «Усі контакти».

як видалити контакти на айфоні

 1. Прокрутіть вниз сторінки і знайдіть блок «Додатки», де поставте галочку навпроти слова «Контакти».
 2. Коли всі маніпуляції виконані, натисніть на кнопку «Застосувати» і запустіть процес синхронізації.

як видалити всі контакти на айфоні

Зміст всіх цих дій в тому, що на комп’ютері немає файлу, обраного нами формату, тому в процесі синхронізації старі телефонні номери видаляться, а нові не додадуться. Якщо ж у вас є збережений список контактів на комп’ютері, тоді цей спосіб вам не дуже підійде, оскільки замість старого переліку номерів у вас в телефонній книзі виявиться новий.

Спосіб №3 – тотальна чистка

Мабуть, це самий простий і швидкий спосіб не тільки видалити всі контакти з айфону, але і взагалі скинути контент настройки, включаючи фото, записи, замітки і т.п. Це ідеальний варіант перед продажем телефону, щоб гарантовано очистити пристрій від ваших даних і інформації.

Важливо!

Перед скиданням налаштувань обов’язково перенесіть весь контент на комп’ютер, інакше можливості відновити всі ці дані у вас не буде.

Для скидання налаштувань вам необхідно:

 1. Перейти на сторінку “Налаштування”.
 2. Вибрати пункт «Основні» і прокрутити вниз сторінки.
 3. Знайти пункт «Скидання» і вибрати його.
 4. У меню, знайти і вибрати пункт «Скинути контент і налаштування».

видалити контакти з айфону

Всього пара кліків і ваш айфон чистий і готовий до продажу. Ви також можете скинути геонастройки, словник клавіатури, налаштування «Додому» або вибрати пункт «Скинути всі налаштування» і повністю очистити телефон.

Спосіб №4 – видаляємо контакти за допомогою iCloud

Звичайно, з цим способом доведеться задурити, але зате він дозволить вам нарешті зареєструватися в iCloud і почати використовувати його функції в повному обсязі. Для того, щоб цей спосіб спрацював вам обов’язково потрібно авторизуватися під своїм Apple ID і на телефоні, і на комп’ютері. Якщо у вас немає Apple ID, то перед проведенням даного способу обов’язково його отримаєте. Зробити це можна безкоштовно, а як – читайте далі. Для видалення контактів на айфоні за допомогою iCloud необхідно провести наступний ряд дій:

 1. У телефоні вибрати програму «Налаштування» і перегорнути до пункту iCloud.
 2. Телефон попросить вас ввести свій айди і пароль від нього. все вводите і натискаєте кнопку «Увійти». Внизу є кнопка «Отримати Apple ID безкоштовно», можете натиснути на неї і заповнити просту форму реєстрації.

як видаляти номера на айфоні

 1. У вікні пристрій запитає вас, чи потрібно об’єднувати дані з iCloud з тією інформацією, яка зберігається в самому телефоні. Натисніть кнопку «Об’єднати».
 2. Якщо бігунок в полі «Контакти» неактивний, активуйте його, пересунувши управо. Більше айфон вам не знадобиться.
 3. Тепер вам необхідно зайти на сайт icloud.com і знову ввести свій Apple ID і пароль від нього.
 4. Перед вами відкриється меню iCloud. У випадаючому списку виберіть пункт «Контакти». У списку контактів виберіть кілька телефонів, які хочете видалити.

як видалити всі номери з айфону

 1. Після цього натисніть на шестірню в нижньому лівому кутку і знайдіть функцію «Видалити». Натисніть на неї і підтвердіть свою дію у спливаючому вікні. Всього через пару секунд ви побачите, як вибрані телефонні номери зникнуть з вашої телефонної книги.

Нелегальні способи видалення контактів з айфону

Не стане відкриттям той факт, що існує маса способів нелегального видалення контактів з айфону. Найпопулярніший – джейлбрейк телефону. В принципі, після джейлбрейка можна встановлювати будь-яку програму, переходити в файлову систему айфону і працювати з iOS, як зі звичайним програмним забезпеченням. Але! Підкреслимо, що після таких маніпуляцій телефон стає максимально незахищеним. Якщо до джейлбрейка у вас не було вірусів на айфоні, то після цієї процедури дуже легко занести в телефон кілька вірусів і потім думати, як їх звідти видалити. Чи варто це того? Ми думаємо, що ні. Тим більше, що існують легальні і не дуже складні способи, які допоможуть вам видалити всі номери на айфоні швидко і просто.

Також існує кілька програм по роботі з телефонною книгою, але всі вони більше націлені на групування телефонів у списки, тому і видалення там відбувається по групах.

Сподіваємося, що наша стаття була корисна, а питання «як видалити всі контакти з айфону» вирішився раз і назавжди.

85211 0 cookie-check Як видалити всі контакти з айфону?

Читайте також:

Як налаштувати додаткові компоненти в Windows 10
Як налаштувати додаткові компоненти в Windows 10
08 Вересня, 2019, 08:59 4268 9
У Windows 10 є безліч різних компонентів, які Ви можете включати або відключати через панель управління. Деякі з них призначені для серверів, проте частина стане...
Смотреть результаты
20 способів, як очистити білі кросівки
20 способів, як очистити білі кросівки
Як часто, бачачи на комусь білі кросівки, ви думали: «Потрібно обов’язково купити такі ж»? І як потім з жахом ви уявляли, що трапиться з новим...
Смотреть результаты
Будь в тренді! Технології пральних машин 2019
Будь в тренді! Технології пральних машин 2019
Незамінною помічницею в побуті вже давно стала пральна машина. Однак, нам цікава не просто пральна машина, а пральна машина автомат. Сучасні пристрої мало схожі на...
Смотреть результаты