search
Підписатися

logo

AirPods Pro: огляд і досвід експлуатації

09 Листопада, 2019, 05:49 9

Поділимося невеликим досвідом експлуатації навушників AirPods Pro: варто їх купувати чи ні? Тому що коштують вони недешево. А також ми розберемося в тому, вакуумні вони чи ні. Чому?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Недоліки звичайних навушників AirPods, без приставки Pro
 2. Чим же так гарні AirPods Pro?
 3. Що таке вакуумні навушники? І що таке AirPods Pro
 4. Практичність, зручність, якість і вартість AirPods Pro
 5. Автономність AirPods Pro
 6. Якість звуку в AirPods Pro
 7. Активне шумозаглушення в AirPods Pro
 8. Прозорий режим AirPods Pro
 9. Вартість AirPods Pro

Навушники AirPods Pro – внутрішньоканальні і це їх головна відмінність від звичайних AirPods, які були вкладишами. Тобто ви їх просто вкладаєте і, в принципі, чуєте все, що відбувається зовні.

Саме тому звичайні AirPods дуже добре підходили для того, щоб ходити з ними цілий день. Ви могли використовувати їх як гарнітуру. Вуха не втомлювалися, тому що нічого їх не навантажувало. Ви могли вимкнути музику і спілкуватися зі співрозмовником. Якщо для нього це не негоже. Про наявності AirPods у вухах ви могли просто забути. Звичайно, з цим були пов’язані і деякі проблеми: зокрема, недостатня шумоізоляція. А фактично – її повна відсутність.

Різниця між AirPods і AirPods Pro

Це може бути корисно: Закладає вуха: причини

Недоліки звичайних навушників AirPods, без приставки Pro

У літаку користуватися AirPods погано і для вас, і для оточуючих. Тому що ви погано чуєте те, що відбувається в навушниках через шум навколо. Але, коли ви намагаєтеся зробити звук голосніше – всі чують, що ви слухаєте. Це теж некультурно. А також звичайні AirPods у багатьох випадали з вух. Такі навушники в принципі погано сидять у вухах, але хто якось звик і “на ходу” вони нормально трималися.

А ось займатися з ними спортом було неможливо. Хоча є багато людей, які зі звичайними AirPods бігають і нічого.

Дизайн AirPods Pro

AirPods Pro – це ще один продукт Apple з приставкою Pro, яку зараз Apple розширює. У них є звичайний iPad і iPad Pro. Є звичайний iPhone і iPhone Pro. Є навушники AirPods звичайні. І тепер ось Pro. Сподіваємося, наступними будуть Apple Watch Pro.

Чим же так гарні AirPods Pro?

По-перше, сама конструкція вкладишів тепер ізолює шум ззовні, завдяки амбушюрам. По-друге, в AirPods Pro є ще й система активного шумозаглушення. І взагалі, якщо вникнути скільки всього є в цьому маленькому 4-х або 5-ти грамовому вкладиші – просто волосся на голові дибки стає!

 Ергономіка AirPods Pro

Тому що тут: і повноцінний процесор, і батарейка, яка дозволяє їм “жити” довго.

Вам може стати в нагоді:Виключається iPhone, а батарея ще не сіла?

Про це трішечки пізніше. Є датчики центру і, звичайно ж, динамік або драйвер. Але, як у випадку зі звичайними AirPods, у деяких людей з ними “не складається”. Тому що вони випадають – як в інших людей “не складається” з деякими вакуумними навушниками. Тому, що від них втомлюються вуха. Тому, що на барабанну перетинку здійснюється зайвий тиск.

Що таке вакуумні навушники? І що таке AirPods Pro

Це ті, які засовуються в вухо та створюють там певний вакуум. З чого і виходить їх назва. І потім, коли ви слухаєте будь-який контент: музику, подкасти і так далі, звукові хвилі вібрують у цьому вакуумі. Через це барабанна перетинка дійсно може втомлюватися. Але, не дивлячись на те, що на більшості ресурсів, магазинів і так далі ви побачите опис, в якому говориться, що AirPods Pro – вакуумні навушники, це не зовсім так.

вакуумні навушники

Чому AirPods Pro можна вважати вакуумними навушниками? Річ у тому що сама Apple “говорить”, що вони зробили спеціальні отвори для вентиляції. І, таким чином, надлишковий тиск просто йде. Наскрізний отвір ми бачимо на основі амбушюри. І, таким чином, коли ви вставляєте вкладиш, вам не треба його провертати, засовувати до якогось там “чпока”.

А ви знали:Як знайти AirPods за допомогою програми «Знайти iPhone»

Вам їх виготовляють під вашу вушну раковину. Потім ви вставляєте їх, трохи провертаєте їх і все. Але довго в них ходити не вийде, тому що це боляче. Тут же таке відчуття, ніби нічого й не вставляється герметично.

Ви вставили навушник у вухо і не втомлюєтеся. Можна ходити в них протягом декількох годин поспіль. Займатися в них спортом, не виймаючи навушники взагалі, і каже, що проблеми дійсно немає. Хоча якийсь дискомфорт, як від звичайних вакуумних навушників, теж був присутній.

 Зручність використання AirPods Pro

Таким чином, сподіваємося, ми відповіли на головне питання тих, хто не турбується з приводу вартості, але кого цікавить питання: “А чи буде з ними зручно?”. На 100%, звичайно, ви самі можете бути впевнені, тільки коли самі протестуєте ці навушники. Найімовірніше, звичайного роздратування, як від вакуумних, у вас не буде.

Практичність, зручність, якість і вартість AirPods Pro

По-перше, кейс став трохи більше і у нас було головне питання: чи поміститься він у 5-у кишеньку в джинсах. Так, він поміщається, але не в горизонтальному, а у вертикальному положенні. Таким чином, він по ширині рівно такий же, як і старий кейс.

Це може бути корисно:Як підключити блютуз навушники до телефону – покрокова інструкція від Блогу Comfy

І це дуже важливо, тому що багато виробників, таке враження, не розуміють, що кейс у true wireless навушниках – це повноцінна частина навушників. Ви не користуєтеся “вухами” без цього кейса та його треба постійно з собою носити. У випадку з AirPods ви поклали його у саму невживану кишеньку, він там постійно лежить. Ви про нього взагалі забули і “не паритеся”.

 Компактні AirPods Pro

У випадку з багатьма іншими, нехай і хорошими, як у тих же Sony, JBL кейси – великі та їх треба носити окремо: або в якійсь сумочці або в рюкзаку. В кишені вони просто будуть заважати вам. Тому з їх транспортуванням, як і раніше, питань не виникає.

Автономність AirPods Pro

Що теж з автономністю? Тому що це був чи не головний козир AirPods. Чому це чи не головний козир? Тому що, знову ж таки, інші виробники мало того, що роблять їх кейси великими: ось ці ось доп. кейси. Так вони ще й надають невелику кількість додаткового заряду. Найчастіше від 8 до 10 годин. У випадку з AirPods кожен вкладиш живе з активним шумозаглушенням 4,5 години, без нього – 5 годин, як і раніше. А ось кейс додає вам цілих 24 години додаткового прослуховування, що дуже круто і до сих пір є лідируючим показником на ринку.

Вам може сподобатися:Кращі аудіоплеєри для Android

Кейс AirPods Pro

Кейс має бездротову зарядку і самі навушники заряджає швидко. Наприклад, коли ви летите в літаку, коли вам принесли щось поїсти, ви можете дістати навушники. Буквально 10-15 хвилин у кейсі – і у вас до кінця перельоту прям на 100% вистачить заряду.

Якість звуку в AirPods Pro

Коли ми говорили про звичайні AirPods, мова рідко йшла про дуже якісне звучання. Багатьом сподобалося, тому що воно досить нейтральне і збалансоване. Але це ні в якому разі не для аудіофілів. Це – навушники на кожен день. По них зручно і говорити, і слухати подкасти, і просто носити їх у вухах постійно: звук не дратував, але і не був найкрутішим на ринку. Тим більше за вартість, яку просять навіть за звичайні AirPods. А ці стоять ще дорожче. Що ж тут зі звуком?

 Якість звуку AirPods Pro

Відразу скажемо, якщо вам потрібен тільки якісний звук – за ці гроші ви знайдете ледь не аудіофільські рішення. Причому, провідні – краще, але є і бездротові. Причому true wireless, як у Sony. Тут звук трохи краще, ніж у звичайних AirPods.

Читайте також:Як поставити рингтон на Айфон

По-перше, навушник завжди щільно сидить у вусі і, відповідно, ви отримуєте більше басів. По-друге, в цілому, якість звуку якісніша. Хоча так само і залишилася нейтральною. Не зашкалюють ні баси, ні високі. Немає будь-яких “провалів”. І для того, щоб просто послухати музику, навушники годяться “прямо за очі”. Але не для насолоди, сидячи на дивані.

Активне шумозаглушення в AirPods Pro

Окремо сприяє приємному прослуховуванню музики активне шумозаглушення. Воно тут зроблено прямо на висоті. Наприклад, будь-які монотонні шуми, навіть якщо вони досить агресивні, навушники прибирають практично в 0. Ви їх просто не будете слухати і це створює певний “wow-ефект”. Навіть на друзях тестували, на різних репетиціях музичних або коли в приміщенні голосно. Вставляєте навушники, включається активне шумозаглушення і всі прозрівають: як таке взагалі можливо?

Прозорий режим AirPods Pro

Це дійсно працює. А, відповідно, в галасливих місцях ви зможете і телефоном з великим комфортом говорити, і музику, і подкасти слухати. Але що ж робити, якщо поспілкуватися зі співрозмовником треба прямо тут, наживо? На кожній ніжці навушника є сенсорна панель, яка в даному випадку реагує не на дотик, а на тиск. Що дуже правильно. Тому що немає помилкових спрацьовувань, коли ви дістаєте навушники з кейса, наприклад. І за замовчуванням, затиснувши цей сенсор у вас включається “прозорий режим”.

 Індивідуальні навушники AirPods Pro

У цьому режимі ви чуєте все, що відбувається навколо, як з слухового апарату. Тому що звук береться з мікрофонів і якість цього режиму вище, ніж на інших навушниках, які я чув від інших виробників. Тобто, ви можете спокійно спілкуватися з навушниками у вухах. Незважаючи на те, що самі по собі внутрішньоканальні навушники компенсують частину шумів.

Може бути корисно:5 способів як записати розмову на айфоні

За допомогою цих же сенсорних панелей на ніжках здійснюється і управління навушниками:

 • одноразове натискання – Stop або Play;
 • дворазове – перемикання на наступний трек;
 • триразове – на попередній.

Вартість AirPods Pro

Звичайно, варто сказати про вартість. За ці гроші ви знайдете рішення, яке буде звучати краще, яке буде автономніше, яке буде ще в чомусь краще. Але все це – окремо.

Річ у тому, що в AirPods зібрано все відразу. І досить якісне звучання, причому, звук, друзі – це дуже суб’єктивно.

Є огляди, причому закордонні, автори яких прямо захоплюються звуком AirPods Pro. Ми говоримо, що звучать вони просто добре. Також тут ви отримуєте просто хороші навушники на кожен день, за допомогою яких ви можете і слухати, і спілкуватися. Тут є й автономність, і компактність, і, до речі, вологозахист з’явився: під дощ не страшно потрапити. Правда, пірнати в них не можна. І відмінне шумозаглушення.

Переваги AirPods Pro

І ще один маленький момент, про який мало хто говорить: це дуже стабільний коннект при підключенні саме з Айфоном, Айпад і так далі. Але нам важливий саме iPhone.

Вам може стати в нагоді:Як скачати музику на Iphone

Річ у тому, що коли ви підключаєте до Айфона зовсім будь-які true wireless навушники, під час занять спортом, тієї ж пробіжки, вони у вас “розсинхроняться”. Тобто, у вас починає то “відвалюватися” один вкладиш, то розсинхрон по звуку і так далі.

AirPods тримається на їх тлі стабільно, але у випадку з iPhone, тому що з андроїдом теж можуть бути проблеми. До речі да, підключити до Андроїд їх теж можна, як і раніше.

Це невеликий досвід експлуатації, слеш-огляд для тих, кому цікаво. Пишіть свої коментарі, що ви думаєте про нові AirPods Pro. Подобаються вони вам чи не подобаються. Можливо ви вже запланували собі їх покупку. Будемо раді почитати ваші коментарі.

92816 0 cookie-check AirPods Pro: огляд і досвід експлуатації

Читайте також: