search
Підписатися

logo

Acer Predator 21 X: огляд найпотужнішого ігрового ноутбука

02 Червня, 2017, 05:10 0

Ігрові ноутбуки можуть бути потужними або з зовнішніми наворотами. А якщо поєднати обидва параметри, виходить Acer Predator 21 X! Це неймовірно потужний ігровий ноутбук, який власне і ноутбуком назвати важко. Ігрова машина майбутнього!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

Зміст:

  1. Огляд Acer Predator 21 X
  2. Acer Predator 21 X – зовнішній вигляд і параметри
  3. Начинка Acer Predator 21 X

Представляючи собі ігровий ноутбук ви, напевно, бачите пристрій трохи більше, важче та продуктивніше більшості інших ноутбуків і звичайно з агресивним дизайном який відразу ж з вас зробить скілового геймера. Але проблема в тому, що все, що до вас приїжджає в коробці звичайного ноутбука це компроміс. Не цього разу.

Огляд Acer Predator 21 X

Acer Predator 21 X найпотужніший ноутбук, який є в наш час. Зі звичайного в ньому тільки сама конструкція, в якій монітор прикріплений до корпусу і відкривається, так само як і інші ноутбуки.

Зовнішній вигляд Acer Predator 21 X

А в іншому це твір хворих умів дизайнерів та інженерів, які просто не відають що таке портативність.

Все чого їх вчили з дитинства це максимальна продуктивність і комфорт в іграх, і з цим у Predator немає ніяких проблем.

Acer Predator 21 X – зовнішній вигляд і параметри

Габарити. Ширина більше півметра, а в товщину близько восьми сантиметрів. Екран товщі ніж багато ноутбуки ще і загнутий, що створює певний ефект візуалізації і величезну щілину при закритому пристрої куди спокійно пролазить долоня.

Габарити Acer Predator 21 X

Клавіатура механічна, і повнорозмірна та навіть з блоком цифр.

Маса ноутбука майже дев’ять кілограмів і носити його доведеться разом з двома блоками живлення. Які теж важать, як звичайні ноутбуки.

Діагональ екрану 21 дюйм, дозвіл 2560×1080 Full HD, панель IPS, частота розгортки 120 Гц, одним словом монітор відмінний.

 Монітор Acer Predator 21 X

Розташування елементів. Справа два USB третьої версії, Kensington Lock, ліворуч ще два USB, вхід для навушників і мікрофону та кардрідер.

Також є можливість самостійно прикрасити свій ноутбук, зробивши його ще оригінальніше. Можна замовити в Acer панель зі своїм дизайном, яка буде розташовуватися над клавіатурою, потрібно відправити свій малюнок і вам надішлють готову панель у будь-яку точку світу.

Можливості ігрового ноутбука Acer Predator 21 X

Аудіосистема складається з шести динаміків і двох сабвуферів.

Начинка Acer Predator 21 X

Усередині встановлено два дискретних чіпи Nvidia Geforce GTX 1080 SLI, Intel Core i7 7820 HK, 64 ГБ DDR4 ОЗУ з частотою 2400 МГц і до 4-х SSD. Всі ці компоненти можна розганяти однією кнопкою.

Начинка Acer Predator 21 X

Щоб охолодити систему, в ноутбукі встановлено цілих п’ять вентиляторів, два з яких величезні і до того ж металеві. Вони шумлять сильніше, ніж очікується, але це тільки при максимальній продуктивності, в умовах нормальної роботи їх практично не чутно. А на максимальній швидкості ноутбук може змагатися з хорошим феном.

Цей ноутбук готовий до всього, що є в сучасному світі, 3D, 4К на зовнішніх моніторах, VR і багато іншого. Наприклад, він забезпечений Tobii Eye Tracker. Сенсори трекають ваші очі та ви можете управляти курсором одним поглядом. Це більше вау-ефект, але іноді може і стати в нагоді.

Tobii Eye Tracker в Acer Predator 21

Загалом, Acer Predator 21 може все, але і коштує він чимало: приблизно дев’ять тисяч доларів. Хоча це інвестиція, яка з лишком окупиться.

95551 0 cookie-check Acer Predator 21 X: огляд найпотужнішого ігрового ноутбука

Читайте також: