search
Подписаться

logo

Як обрати сушильну машину, з якою Ви забудете що таке розвішування і сушка білизни на шнурках.

18 мая, 2016, 03:41 9

Озирніться навколо! Зараз нас оточує цілий ряд речей, без яких ми вже не уявляєм свого життя. Наприклад, те що зараз прати вручну не те що незручно, затратно і довго, цей процес взагалі переходить в розряд пережитків минулого .

Ми просто приходимо додому, закидаєм речі в «пралку», вибираємо потрібну програму і йдем займатися своїми справами. Проте, коли цикл прання закінчено, речі потрібно витягти, розвісити і почекати коли вони висохнуть.

Якщо Ви сьогодні забруднили свої улюблені джинси чи суперове платтячко в горошок , то в кращому випадку Ви зможете одіти його на наступний день (це якщо літо, а зимою це взагалі може бути наступний тиждень)

І уявіть іншу ситуацію: Ви, шикарний молодий чоловік,  йдете на побачення з шикарною молодою леді в шикарному платтячку в горошок. І тут Ви тільки по обіді згадуєте, що Ваші шикарні джинси брудні…(а вони у Вас одні, тому й такі шикарні:)) Проте Ви спокійно заходите в ванну кімнату, відкриваєте пральну машину, вибираєте оптимальний цикл прання і, коли прання завершене, просто перекладаєте джинси в сушильну машину. В результаті через 2-3 години Ви маєте чисті, сухі, шикарні джинси, що ,в принципі, не потребують прасування. Вуаля, життя – прекрасне!

как выбрать сушильную машину

Чи, мабуть, ви тендітна жіночка, яка прокинулась зранку с думкою про те що саме сьогодні ви знайдете кохання на все життя. Для цього вже усе є, навіть нове яскраве плаття, але, улюблене морозиво за декілька годин до виходу з дому-річ у край необхідна, як і пляма від нього….А далі, усе як у попередньому випадку, і ви щаслива у яскравому вбранні без плями мчите назустріч своїй долі.

Отож, сушильна машина цілком достойна зайняти почесне місце в нашому помешканні і в нашому житті. Проте, як і в усьому, потрібно врахувати ряд особливостей, щоб нова техніка приносила Вам лише задоволення. І ми з радістю допоможемо Вам розібратись в усіх нюансах сушильних машин.

Зміст

Плюси і мінуси сушильних машин
Типи сушильних машин
Тип сушки
Потужність і енергоспоживання
Основні функції для сушки білизни
Дизайн і установка
Додаткові характеристики

как выбрать сушильную машину

Плюси і мінуси сушильних машин

Плюси:

 • Процес сушіння проходить відносно швидко і без потреби розвішування;
 • Під час процесу обдуву гарячим повітрям білизна злегка розгладжується, а подекуди і взагалі відпадає потреба в прасуванні;
 • Багаторежимність забезпечує вдале сушіння практично будь-якого матеріалу;
 • Економія часу і електроенергії (за рахунок спрощення прасування або взагалі його відсутності);
 • Можливість освіжити речі без прання. Сушильна машина з легкістю виведе неприємні запахи, що в’їлися в тканину;
 • Можна ставити в любому місці, де є розетка (навіть на балконі).

Мінуси:

 • Сучасні сушильні машини коштують недешево;
 • Потребують окремого місця для встановлення;
 • Потребують уваги при виборі програми.

сушилная машина

Типи сушильних машин

Після прання білизна має ще приблизно 50% вологи. Для комфортного прасування вологи має бути десь 5%. Якщо коротко, то процес сушіння в сушильній машині – це обдув білизни теплим повітрям для випаровування вологи і відвід її в спеціальний резервуар до тих пір, поки вологість білизни і повітря не зрівняється. Зазвичай весь процес займає десь годину часу. Сушильні машини можуть бути зроблені у вигляді шафи або барабанного типу.

Сушильні шафи мають великі габарити. Всередині білизна знаходиться в статичному стані на полицях з решіток і обдувається потоками гарячого повітря. В них зручно сушити делікатні речі, такі як кашемір чи шовк, адже вони не бояться деформації. Також можна з легкістю посушити мокре взуття чи головні убори. А ще можна просто провітрити речі.

Сушильні машини барабанного типу ззовні дуже схожі на звичайні пральні машини і, навіть, мають схоже управління. (Оскільки цей тип більш поширеніший і досконаліший, то решту статті присвятим саме таким сушильним машинам). Є, навіть, пральні машини з режимом сушки. Це може стати прекрасним рішенням при обмеженій площі. Проте, такі гібриди розходують багато води і електроенергії. І, до того ж, зазвичай, завантаження для сушки в середньому в два рази менше, ніж для прання. Тому Вам доведеться після прання виймати половину речей і потім окремо досушувати їх. А стосовно економії місця, то більшість сушильних машин барабанного типу без проблем монтуються на верх пральних за допомогою спеціального каркасу.

Стосовно габаритів таких сушильних машин, то їх висота в середньому становить 85-90 см., і глибина зазвичай 55-60 см. Стосовно ширини, то вона є стандартною, як і для пральних машин, і становить 60 см. Існують також і малогабаритні сушки висотою 70 см. і глибиною 42 см. Та потрібно враховувати, що розмір машинки напряму залежить від розміру баку, а отже і значною мірою впливає на завантаження і якість висушеного одягу.

Об’єм бака в стандартних сушильних машинах барабанного типу зазвичай становить від 100 літрів і розраховані на завантаження в середньому 5 кілограм. Матеріал баку може бути нержавіюча сталь або карбонат – обидва матеріали прекрасно справляються з навантаженням і стійкі до зношування. Люк може бути як прозорим, так і закритим.

как выбрать сушильную машину

Тип сушки

Загальний принцип роботи ми частково вже розглянули. Тобто є гаряче повітря, яке нагрівається спеціальним ТЕНом і проходить крізь білизну. Волога випаровується і таким чином одяг висихає. Проте далі те вологе повітря може оброблятись по-різному. І стосовно цієї ознаки розрізняють ще два типи сушильних машин.

Вентиляційна – тип сушки, при якому насичене вологістю повітря відразу ж виводиться назовні. Це самий простий спосіб сушки, проте не самий зручний, тому що потрібно обладнати біля сушильної машини потужну систему вентиляції.

Конденсаційна – тип сушки, при якому пара охолоджується і конденсується і спускається в зливний шланг або зберігається в спеціальних резервуарах, які потім потрібно час від часу спорожняти. Сушильні машини з резервуаром  не потребують особливого встановлення. Головна умова, щоб поблизу була розетка J Хоч такі машинки дещо дорожчі, та на нашу думку, вони найбільш практичні.

З тепловим насосом – тип сушки дуже схожий до конденсаційного, та значно енергоефективніший. Сушильні машини з тепловим насосом використовують значну частину енергії відпрацьованого гарячого повітря на наступній стадії сушки. Гаряче повітря з парою потрапляє в тепловий насос з охолоджуючою рідиною, де пара конденсується і відводиться, проте теплова енергія нікуди не зникає, а знову передається для підігріву повітря для завершення етапу сушки.

как выбрать сушильную машину

Потужність і енергоспоживання

В наш час значного подорожчання електроенергії, ми змушені враховувати енергоефективність усіх наших приладів в домі. Думаємо, що ще один додатковий серед всіх інших вирішальної ролі не зіграє.Та все ж клас енегроспоживання сушильних машин вентиляційного і конденсаційного типу зазвичай А або В, а це десь в районі 3-6 кВт. Це як 2-3 електричні чайники одночасно, тому треба відразу враховувати і можливості вашої проводки.

Зовсім інша ситуація з енергефективністю сушильних машин з тепловим насосом. Клас енегроспоживання таких машин А+ … А+++. А останні розробки можуть бути ще економніші. Потужність таких машин 1,5 – 2 кВт.

А ще, враховуючи, що після такої сушки, прасування спрощене або взагалі не потрібне, то Ви ще й економите, адже процес прасування звичайною праскою, потужність якої 1,8 – 2,6 кВт., окрім великої кількості часу забере ще й дорогу електроенергію.

Тому ми б радили заздалегідь врахувати той факт, коли Вам краще зекономити: в момент покупки, обираючи недорогу сушильну машину, чи в процесі експлуатації, де Ви щоразу будете економити впродовж років.

как выбрать сушильную машину главная

Основні функції для сушки білизни

 1. Сушка за принципом залишкової вологості. За таким принципом діють зразу декілька програм, наприклад, «під праску» чи «в шафу». Відрізняються вони рівнем залишкової вологи в залежності з Вашими цілями: якщо потрібно прасувати, то краще лишити приблизно 5% вологи в тканині для легшого розгладжування, а для того, щоб ховати речі в шафу вологості взагалі не потрібно.
 2. Суперсушка. Функція використовується для сушки щільних, важких, багатошарових тканин. Для сушіння бавовняних речей використовувати дану програму не рекомендується, щоб не зіпсувати тканину високою температурою.
 3. Класифікація за типом тканини. Більшість сучасних сушильних машин мають програми для сушки окремих типів речей і тканин – спортивного і дитячого одягу, сорочок, джинсів, шовку, бавовни, шерсті і т. п.

как выбрать сушильную машину

Дизайн і установка

Сушильні машини є як окремо стоячі, так і вбудовані. Зазвичай виконуються в білому кольорі, хоч бувають і винятки. І звичайні, і вбудовані часто монтуються на верх пральної машини.

сушильная машина

Додаткові характеристики

 1. Наявність фільтру і простота доступу до нього. Якісна машина має бути обладнана одним або декількома фільтрами, на яких осідатимуть ворсинки, дрібний пил, шерсть і т. п. Фільтри мають бути зйомними і легкодоступними.
 2. Режим провітрювання. Якщо Ваші речі залежались і шафі чи потрібно освіжити сорочку, можете просто скропити водою одяг і провітрити їх в «сушці». Для цього використовується повітря кімнатної температури.
 3. Додаткові опції. Це може бути підсвітка барабану, блокування кнопок від дітей, відкладений старт.

Як бачите, вибір сушильної машини не така вже складна справа. Головне врахувати свої переваги, потреби і можливості. Сподіваємось, що наші поради Вам стануть у пригоді. До речі, більшість виробників пральних машин виготовляють і сушильні і в нас на сайті Ви можете підібрати собі відразу комплект, який стильно і функціонально ввійде у Вашу повсякденність.

 

10998 0 cookie-check Як обрати сушильну машину, з якою Ви забудете що таке розвішування і сушка білизни на шнурках.

Читайте также:

В лето с гладкими ножками. Как выбрать эпилятор
В лето с гладкими ножками. Как выбрать эпилятор
17 мая, 2016, 04:43 1142 9
Скоро лето и начнется пляжный сезон – каждая женщина хочет иметь безупречный вид, помочь Вам в этом может эпилятор. Это замечательное приспособления для удаления волосков...
Смотреть результаты
Windows 10: 7 настроек по умолчанию, которые нужно изменить сразу после установки.
Windows 10: 7 настроек по умолчанию, которые нужно изменить сразу после установки.
Выпущенная 29 июля 2015 года, Windows 10 является новейшей операционной системой от Microsoft, которая в настоящее время работает на более чем 300 миллионах устройств в мире....
Смотреть результаты
Как отключить уведомления Galaxy Apps на смартфонах Samsung
Как отключить уведомления Galaxy Apps на смартфонах Samsung
Владельцы таких смартфонов, как Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge и Note 5 ощутили на себе всю мощь желания Samsung отделить свои Android-смартфоны от...
Смотреть результаты