search
Подписаться

logo

Як обрати електровіник, який якісно раз і назавжди замінить Ваш старий віник і совок.

05 мая, 2016, 09:19 8

В наш стрімкий час нових технологій, кожен новий винахід покликан спростити наше життя. Старі звичні речі з часом відходять, а на їх місце приходять нові і стають незамінними в нашій повсякденності. Так і старий добрий віник тепер має свого електричного аналога. Та й назву цей пристрій отримав просту – електровіник. Та для того, щоб цей прилад не став для Вас марною тратою грошей треба врахувати деякі особливості електровіників і ми допоможемо Вам в усьому розібратися.

Зміст

Переваги електровіників
Види електровіників
Потужність і продуктивність
Ручка
Контейнер для сміття
Щітки

Переваги електровіників

Переваги електровіників

  • Мобільність і компактність;
  • Зручність і швидкість прибирання;
  • Ретельність прибирання;
  • Телескопічна ручка.

Види електровіників

  • Мережевий

Живиться від мережі, тому площа прибирання напряму залежить від довжини шнура. Та це не впливає на якість очищення поверхні.

сетевой электровеник

  • Акумуляторний

Електровіник з акумулятором мобільний і ефективний. Його можна легко  використовувати у важкодоступних місцях і площа прибирання не залежить від довжини шнура, як в мережевому. При цьому заряду акумулятора може вистачати на 20-80 хвилин роботи.

Акумуляторний

  • Ручна підмітальна машина

Призначена для прибирання великих площ як у приміщеннях, так і надворі. Має значну потужність, збільшений контейнер для сміття і ряд щіток, що регулюються.

Ручна підмітальна машина

Потужність і продуктивність

Оскільки основне завдання електровіника – це підмітати сміття, то говорити про якусь певну потужність не зовсім доцільно. Краще звертати увагу на час автономної роботи (більшість сучасних електровіників є акумуляторними). А, якщо говорити конкретно про потужність, то в середньому вона не перевищує 100 Вт. Стосовно ручних підмітальних машин, то їх потужність може бути від 150 Вт до 4000 Вт, а продуктивність до 5000 л/год.

Ручка

Дуже важливим критерієм, що впливає на ефективність і зручність роботи всього електровіника є форма і властивості ручки.

Найкращий варіант щоб ручка була телескопічною з так званими «вузлами» для легкої маніпуляції усім приладом. З подібною ручкою Ви легко і без зусиль дістанетесь до всіх важкодоступних засмічених місць і Вам не доведеться зайвий раз нагинатися.

Ручка

Контейнер для сміття

Ще одним важливим фактором є об’єм контейнера для сміття.

Об’єм контейнера може бути до 5 л. Та, зазвичай, він становить 0,5 – 1 л. Такого об’єму більш, ніж достатньо для звичайної кімнати. Часто сміттєзбірник має функцію швидкої очистки. Також бажано, щоб у контейнері був клиноподібний виступ, що не допустить випадання сміття назад на підлогу.  Стосовно контейнера для сміття в ручній підмітальній машині, то там об’єми коливаються в середньому в межах від 10 до 50 літрів.

электровеник щетка

Щітки

Також потрібно звернути увагу на якість щіток і їх комплектацію.

У різних виробників щітки відрізняються. В деяких моделей в комплектацію входять відразу дві щітки: одна основна, друга спеціалізована (наприклад, додаткова насадка на основну для збору шерсті і ниток). Деякі виробники виготовляють електровіники відразу з зафіксованою на ручці щіткою. Також потрібно звернути увагу на можливість щітки максимально близько замітати сміття біля плінтусів і меблів.

Щітки

Отже, ми розглянули з Вами основні види і характеристики сучасних електровіників. Пам’ятайте, що грамотно підібраний електровіник раз і назавжди стане Вашим маленьким помічником з великими можливостями у прибиранні.

Для тих, хто бажає обрати більш універсальний пристрій, рекомендуємо ознайомитися зі статтєю «Як обрати пилосмок«

9716 0 cookie-check Як обрати електровіник, який якісно раз і назавжди замінить Ваш старий віник і совок.

Читайте также:

Топ 10 аксессуаров для планшета
Топ 10 аксессуаров для планшета
04 мая, 2016, 05:25 1783 12
Планшеты входят в нашу жизнь с невероятной скоростью и, зачастую, играют в ней такую важную роль, что многие уверены, что без них уже никак! Функционал данных...
Смотреть результаты
Приложения и плагины для Facebook, о которых Вы могли не знать
Приложения и плагины для Facebook, о которых Вы могли не знать
Содержание Facebook Flat Facebook ReFresh Facebook Like Button Disconnect MeButton Сегодня социальные сети стали неотъемлемой частью нашей жизни, но иногда их пользователи сталкиваются с различными...
Смотреть результаты
Как выбрать хлебопечку
Как выбрать хлебопечку
Покупка хлеба в магазинах и супермаркетах уже на протяжении многих десятилетий остаётся практически ежедневным мероприятием для большинства семей в нашей стране. Выбор разнообразных сортов данного...
Смотреть результаты