search
Подписаться

logo

Як обрати електричний чайник

14 апреля, 2016, 12:27 10

Кожен із нас є споживачем. Вкладаючи в щось власні гроші кожен хоче отримати не тільки просто відомий бренд, а, насамперед, якісний, безпечний і надійний товар, що гармонійно впишеться в наш стиль життя. Це стосується і найдрібніших речей, без яких наше життя неповноцінне.

Как выбрать чпйник 1

Мабуть, перед кожним з нас рано чи пізно поставало питання вибору електричного чайника. Здавалося б все просто, вiд чайника потрібно одне — щоб кип’ятив воду. Проте, не останню роль відіграють: дизайн, об’єм, потужність, з якого матеріалу зроблений, можливість підтримки температури та ще багато важливих дрібничок.

І ми допоможемо Вам підібрати саме той чайник, що стане невід’ємною частинкою вашого комфорту.

Зміст

Види електричних чайників
Тип нагрівального елементу
Потужність
Дизайн і матеріал корпусу
Додаткові функції

Види електричних чайників

Звичайні елекрочайники

Простий чайник об’ємом 1-2 літри, нагрівальний елемент, ручка, вимикач. Та все не так просто, як здається. Та, оскільки, це найпоширеніший вид чайників, то зациклюватись зараз на всіх нюансах не будемо, а коротко розглянемо інші види.

как выбрать чайник белый

Підібрати свій варіант електрочайника в iнтернет-магазинi comfy.ua

Дорожній чайник

Для тих, в кого обмаль місця в багажу, зручним і економним варіантом буде саме дорожній чайник. Оскільки, це зменшена копія звичайного громісткого чайника. Відмінність полягає лише в об’ємі, що, зазвичай, не перевищує 0,5 л. Якраз для двох чашок гарячого напою. Такий вид чайника буде зручним не тільки для подорожуючого, але й для того, кому достатньо малої кількості кип’яченої води.

как выбрать чайник дорожний

Термопот

Вартий уваги і чайник-термопот. Це електричний гібрид чайника і термоса. Він може не тільки нагрівати і кип’ятити воду, але й підтримувати температуру протягом кількох годин завдяки теплоізольованому корпусу. Ціна такого приладу для використання в домашніх умовах може бути не виправдано високою. А от для кафе це буде незамінний помічник.

термопот

Підібрати свій варіант термопоту в iнтернет-магазинi comfy.ua

Тип нагрівального елементу

Відкрита спіраль

открытый тен чайника

Відкрита спіраль має вигляд кип’ятильника, знаходиться в середині чайника і безпосередньо контактує з водою. Чайники з такою спіраллю доволі швидко нагрівають воду, проте їх важко очищати від накипу і потрібно щоб ТЕН завжди був покритий водою, а це в середньому десь 0,5 л. У таких моделях найчастішою поломкою є перегоряння спіралі чи ламання електричних контактів. Такі чайники мають відносно не високу вартість.

Закрита спіраль

закрытый тен чайника

Закрита спіраль знаходиться під металевим диском внизу чайника. Такі чайники легше мити, в них можна гріти від стакану води, вони можуть повертатися на 360° і, загалом, довше працюють. Проте вони дорожчі і трохи довше кип’ятять воду ніж чайники з відкритою спіраллю.

Потужність

На рахунок потужності, то тут немає однозначного варіанту. Чим більша потужність, тим швидше нагрівається чайник. Тому зекономити тут не вдасться, адже, маючи меншу потужність, чайник просто буде довше нагрівати воду і по споживанню ми вийдем на одне і теж. Та все ж, обираючи чайник, треба зважати на якість проводки в домі. Найобтимальніша потужність для двохлітрового чайника становить десь 2200 Вт.

Дизайн і матеріал корпусу

Пластикові

Пластик – недорогий і стійкий матеріал. Якісний пластик буде служити Вам продовж багатьох років. Проте дешевий пластик може мати неприємний характерний запах і з часом може втратити початковий колір. В пластикових чайниках зазвичай використовують фільтри з дрібної нейлонової сіточки. Також зустрічаються металеві і з позолотою.

пласиковый чайник

Металеві

Чайники з металу дещо дорожчі, ніж пластикові, та вони вдало впишуться майже в кожний інтер’єр. Вода в них не матиме посторонніх запахів. Але на полірованій поверхні можуть лишатися відбитки пальців. Потрібно також врахувати, що металевий корпус швидко нагрівається і при необережному поводженні можна отримати опіки. Стосовно фільтрів, то тут зазвичай використовуються металеві, рідше нейлонові.

Часто зустрічається поєднання металу й пластмаси. Як на мене, такі чайники мають переваги обох матеріалів, тобто відсутність запахів і безпечність в плані температури зовнішніх стінок.

Металлический чайник

Скляні

Скляні чайники, особливо з кольоровою підсвіткою дуже ефектно виглядають. Скло вважається найбільш екологічно чистим матеріалом. Та водночас такі чайники потрібно дуже часто відмивати від осаду, бо він помітний на стінках буквально після першого кип’ятіння.  Ще з власного досвіду мусимо зазначити, що, як і будь-який скляний посуд, вони не довговічні. Фільтри, зазвичай, кріпляться до кришки, тому, ефект від них буде мінімальним.

стеклянный чайник

Керамічні

Чайники з кераміки також екологічно чисті. Мають гарний вигляд і часто оздоблені різними візерунками. Проте вони крихкі і рідко оснащені повноцінним фільтром.

керамический чайник

Додаткові функції

  • Звуковий сигнал сповістить Вас про те, що во вода закипіла;
  • Захист від перегріву спрацьовує при відсутності води в чайнику;
  • Довготривале кип’ятіння (більше 4-5 хв.) виводить хлор з води;
  • Підтримка температури води після закипання дозволить Вам завжди мати під рукою гарячу воду;
  • Таймер слугує для підігріву воду до зазначеного часу;
  • Терморегулятор є в усіх термопотах і деяких чайниках. Дає можливість обрати певну температуру води.

Ми розглянули основні характеристики електричних чайників, на які слід звернути увагу при виборі такого невеликого, але досить значного електричного прибору в будинку. Кожен може підібрати свій варіант в нас на сайті comfy.ua

 

8373 0 cookie-check Як обрати електричний чайник

Читайте также:

Как выбрать наушники – музыка, которая с тобой!
Как выбрать наушники – музыка, которая с тобой!
13 апреля, 2016, 03:26 1882 13
Звук играет в нашей жизни очень важную роль, с его помощью мы обмениваемся информацией с окружающим миром, он влияет на наше настроение, что доказано много раз...
Смотреть результаты
Как выбрать утюг
Как выбрать утюг
Как ни крути, первое впечатление человек производит внешним видом. Для его поддержания, в наше время, важную роль играет, как бы это странно не звучало, банальный...
Смотреть результаты
Как выбрать блендер
Как выбрать блендер
Содержание Стационарный блендер Погружные блендеры (ручные)  Мини-комбайн Заключение Блендер – это достаточно популярное и полезное устройство в современном кухонном быту. Но сказать, что это устройство...
Смотреть результаты