search
Підписатися

logo

Запасаємося фруктами, ягодами і зеленню до холодів: холодильники з об’ємними морозилками

08 Вересня, 2018, 10:00 7

Навіть якщо місця вдома для окремої морозильної камери немає, це зовсім не страшно, адже сучасні холодильники мають великі морозилки.

Зміст:

Плюси холодильника з великою морозильною камерою

Що зручно морозити влітку на холодний сезон?

Кращі моделі холодильників з великою морозильною камерою на ринку

Особливості та” плюшки” брендів, представлених в топі

На що звернути увагу вибираючи собі холодильник з великою морозильною камерою

Морозильна камера стає все більш і більш затребуваним побутовим приладом у сучасному домі. Вона необхідна нам для того, щоб ще з літа ми змогли запастися свіжими ягодами, фруктами і навіть овочами, які взимку зможуть забезпечити нас дефіцитними вітамінами. Але що робити, якщо додаткову морозильну камеру купувати або не хочеться купувати, або для неї просто немає місця? Вихід з даної ситуації дуже простий.

продукты в морозилке

Багато моделей холодильників, які ми можемо знайти на вітринах магазинів, мають чималі обсяги своїх морозильних камер. Як правило це холодильники з нижнім розташуванням морозилки, яка обладнана відразу декількома висувними ящиками. Але іноді велике морозильне відділення може розташовуватися і зверху. Завдяки холодильнику з великою морозилкою ми зможемо легко обійтися без окремої камери і, тим самим, заощадити додатковий простір. Але що для нас велика морозильна камера? Якщо вона є частиною холодильника, то такою можна вважати камеру, обсяг якої перевищує 100 літрів.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Плюси холодильника з великою морозильною камерою

У тому випадку якщо ми наважуємося на придбання не просто холодильника, а холодильника з великою морозильною камерою, то ми отримуємо ряд переваг перед моделями із середньою або невеликою морозилкою. Ці плюси будуть багато в чому залежати від того, який тип холодильника ми вибрали і від розташування самої морозильної камери. Давайте розглянемо основні плюси холодильника з великою морозильною камерою.

Запасаемся фруктами, ягодами и зеленью до холодов холодильники с объёмными морозилками - холодильник на кухне

Багато заморозки – очевидно, що чим більшою морозильною камерою оснащений наш холодильник, тим більше різноманітних продуктів ми зможемо заморозити в ньому. Але варто розуміти, що перед вибором необхідно серйозно поставитися до типу заморозки, в залежності від того, які саме продукти ми будемо заморожувати.

Заощаджуємо місце на кухні – якщо обсяги морозильної камери в холодильнику нас влаштовують, а необхідність в придбанні окремої морозильної камери більше немає, то очевидний наступний плюс великої морозилки. Таким чином, ми економимо дорогоцінний простір на кухні з огляду на те, що нам не потрібно мати у своєму розпорядженні додаткову морозилку.

Заощаджуємо бюджет – наступна перевага випливає з того, що ми з’ясували кроком раніше. У тому випадку, якщо нас влаштовує об’єм морозильної камери в холодильнику, нам не буде потрібно купувати окрему камеру, що призводить до економії бюджету.

Великий асортимент – якщо купувати окрему морозильну камеру, ми зможемо вибрати лише морозильну шафу або скриню в білому кольорі, а може, якщо пощастить, то в сріблястому. Холодильники ж можуть бути абсолютно в різному дизайні і виконанні. Так само ми зможемо вибрати і різний тип холодильника, про що поговоримо далі.

Що зручно морозити влітку на холодний сезон?

Насправді морозити в морозильній камері холодильника, які б обсяги той не мав, можна абсолютно все те ж саме, що ми морозимо в окремій камері. Питання лише в тому, щоб обсягу цього самого морозильного відділення нам вистачало, адже навіть холодильник з найбільшою морозилкою не зможе надати нам таких обсягів заморозки, якими володіють окремі морозильні камери. На холодний сезон ми можемо заготовлювати різні продукти, але найчастіше ми морозимо фрукти, ягоди та всіляку зелень.

Запасаемся фруктами, ягодами и зеленью до холодов холодильники с объёмными морозилками - фрукты в лотках перед заморозкой

У такому випадку дуже зручно, коли велика морозилка нашого холодильника буде розділена на різні ящики, щоб ми могли легко розмістити різні типи продуктів окремо один від одного. При цьому варто так само розуміти, що для заморозки таких типів продуктів найкращим чином підходить система No Frost, адже вона заморожує продукти без льоду, а структура наших фруктів і ягід зберігається такою, якою вона була до заморозки. Не тільки влітку, а й в будь-яку іншу пору року, в морозильній камері дуже зручно тривале зберігання м’яса, яке так само добре зберігається у великій камері, головне не забути про нього.

Кращі моделі холодильників з великою морозильною камерою на ринку

Розібравшись в безлічі переваг і нюансів холодильника з великою морозильною камерою, ми розуміємо, що в ній ми зможемо заморозити не малий обсяг свіжих продуктів, що не виявляться зайвими морозною зимою. І якщо в теорії ми вже володіємо деяким розумінням того, який холодильник краще, то опинившись перед величезним вибором в магазині, ми можемо розгубитися. Давайте розберемося в тому, які моделі сьогодні виявляються кращими холодильниками з великою морозильною камерою.

Запасаемся фруктами, ягодами и зеленью до холодов холодильники с объёмными морозилками - LG GA-B499YYUZ

LG GA-B499YYUZ. Двометровий гігант бежевого кольору, який має нижнє розташування морозильної камери, об’єм якої становить 105 літрів. Система заморозки в ньому No Frost, завдяки якій ми комфортно зможемо заморожувати фрукти і ягоди, які не будуть втрачати свою структуру.

Запасаемся фруктами, ягодами и зеленью до холодов холодильники с объёмными морозилками - Beko RSCK335M20W

Beko RSCK335M20W. Чи не найдешевший холодильник з великою морозильною камерою. Його невисока вартість обумовлена ​​тим, що система заморозки в такому холодильнику крапельна (її ще називають статичною) і нам потрібно буде його розморожувати приблизно раз на півроку. Об’єм морозильної камери в холодильнику Beko становить 118 літрів.

Запасаемся фруктами, ягодами и зеленью до холодов холодильники с объёмными морозилками - Samsung RS52N3203SA

Samsung RS52N3203SA / UA. Найбільші морозильні камерами мають холодильники типу Side-by-Side. Це дводверні великі пристрої, а в даній моделі обсяг морозильного відділення становить неймовірні 179 літрів. Це практично окрема камера, яка поєднана з нашим холодильником.

Запасаемся фруктами, ягодами и зеленью до холодов холодильники с объёмными морозилками - Hitachi R-V720PUC1KTWH

Hitachi R-V720PUC1KTWH. Велика морозилка може бути не тільки в тих холодильниках, які мають нижнє розташування або в типі Side-by-Side. Холодильник з верхнім розташуванням камери так само може запропонувати нам велику камеру, але ось тільки з однієї полицею, а поділу на кілька ізольованих ящиків не буде. Проте, обсяг морозилки складає 156 літрів.

Особливості та «плюшки» брендів, представлених в топі

Як варіанти кращих холодильників з великою морозильною камерою ми запропонували вам абсолютно різнотипні варіанти. Таким чином, зовсім не дивно, що кожен з них має якісь свої особливості і переваги перед іншими холодильниками.

Запасаемся фруктами, ягодами и зеленью до холодов холодильники с объёмными морозилками - большой холодильник с большой морозильн

Інверторний компресор. Найбільш сучасний тип компресора, який не тільки робить наш холодильник економним і тихим, але й неймовірно довговічним. Виробники, які використовують такі компресори, надають для нас гарантію на них до 10 років.

Двоконтурна система охолодження. Така цікава система використовується в більшості випадків в холодильниках Side-by-Side. Суть полягає в тому, що різні камери – холодильна і морозильна, охолоджуються окремо одна від одної, що гарантує нам безпеку від перемішування запахів між різними продуктами.

Компактність. Іноді нам необхідно вмістити великі обсяги в компактну кухню, де крім холодильника необхідно розмістити ще посудомийну машину, духовку, варильну поверхню, а іноді ще й пральну машину. Холодильник Beko виявляється досить високим, але при цьому він вужчий за інші і має невелику глибину. Завдяки цьому він не займе багато місця на кухні.

Зручне управління. Найбільш комфортне керування в сучасному холодильнику полягає в тому, що у нас є можливість окремо контролювати температурний режим в холодильній і морозильній камерах.

Система заморозки No Frost. Завдяки цій системі нам не потрібно буде розморожувати наш холодильник, адже він охолоджує і заморожує наші продукти без льоду. При цьому, за допомогою сухої заморозки (так ще називають цю систему), найбільш зручно і ефективно заморожувати фрукти і ягоди.

На що звернути увагу, вибираючи собі холодильник з великою морозильною камерою

Так як ми розглядаємо сьогодні не просто окрему морозильну камеру, а холодильник з великою морозильною камерою, то цілком природно, що нас можуть цікавити не тільки параметри морозильної камери, але й холодильника в цілому. Тому при виборі ми повинні будемо звернути увагу на всі основні характеристики новенького агрегату. Ми склали короткий гайд по вибору холодильника з великою морозильною камерою.

Холодильник в интерьере кухни

  1. По-перше, нам необхідно визначитися з габаритами холодильника, який зможе поміститися на нашій кухні.
  2. Далі вибираємо колір холодильника, адже вкрай важливо, щоб він вписався в загальний інтер’єр кухні. Але якщо ми вибрали холодильник, що вбудовується, то колір не має ніякого значення.
  3. Визначаємося з системою заморозки – це може бути суха або крапельна. Перша виявиться більш сучасною і краще, але такі холодильники дорожче.
  4. Вибираємо відповідний обсяг холодильника і конкретно морозильної камери. Найчастіше морозильне відділення становить третину всього обсягу, але при бажанні можна вибрати модель чи не один до одного.
  5. Розглядаємо всі інші нюанси холодильника – тип компресора, управління тощо.
57741 0 cookie-check Запасаємося фруктами, ягодами і зеленню до холодів: холодильники з об’ємними морозилками

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Розіграш ігрової мишки і рюкзака Acer Predator. Конкурс завершено
Розіграш ігрової мишки і рюкзака Acer Predator. Конкурс завершено
31 Серпня, 2018, 12:00 1096 46
Переможці Pavel Zakharov – виграв мишку ігрову Acer Predator Cestus 300 Светлана Бондарь – виграла рюкзак для ноутбука Acer Predator Gaming Rolltop Backpack Вітаємо! Найближчим часом...
Смотреть результаты
ВОДЯНИЙ ПІСТОЛЕТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
ВОДЯНИЙ ПІСТОЛЕТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Що може бути кращим та веселішим у спекотний літній день, ніж водяні бої? Розробники з Німеччини створили потужний водяний пістолет, який стріляє водяними “кулями” по...
Смотреть результаты
НЕЗАМІННИЙ ГАДЖЕТ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТА
НЕЗАМІННИЙ ГАДЖЕТ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТА
Як зробити комфортнішим своє життя, зокрема, активний відпочинок? Творці цього багатофункціонального гаджета знають відповідь на це запитання. Цей пристрій стане у пригоді як професійним велосипедистам,...
Смотреть результаты