search
Підписатися

logo

Як заховати зображення з галереї на iOS 10

07 Січня, 2019, 05:50 7

Зміст:

 1. Приховування фотографій на iPhone, iPad або iPod touch
 2. Як повернути приховані фото на Айфоні
 3. Як поставити пароль на фото на Айфоні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Напевно у більшості з вас є фотографії, які Ви не хочете видаляти, але в той же час вам не подобається, що вони «захаращують» галерею на вашому iPhone або iPad. На щастя, в iOS 10 є функція, що дозволяє приховати фотографії з галереї, і в цій статті ми розповімо, як це зробити.

Приховування фотографій на iPhone, iPad або iPod touch

 1. Відкрийте програму «Галерея» і знайдіть зображення, які Ви хочете приховати;
 2. Натисніть на кнопку «Вибрати», яка знаходиться у верхньому правому куті екрану;
 3. Натисніть на кнопку «Відправити»;

Kak-spryatat-izobrazheniya-iz-galerei-na-iOS-10

 1. У нижньому рядку виберіть «Приховати»;
 2. Натисніть «Приховати фото».

Всі приховані таким чином фотографії Ви зможете знайти в альбомі «Приховане».

Як повернути приховані фото на Айфоні

 1. Відкрийте програму «Галерея»;
 2. Перейдіть в розділ «Альбоми»;
 3. Виберіть прихований альбом;
 4. Натисніть на кнопку «Вибрати» яка знаходиться у верхньому правому куті екрану;

Kak-spryatat-izobrazheniya-iz-galerei-na-iOS-10

 1. Виберіть фотографії, які Ви хочете відкрити для відображення, і натисніть на кнопку «Відправити»;
 2. У нижньому рядку виберіть «Показати».

Якщо у вас з’явилися які-небудь питання, задавайте їх у коментарях!

Як поставити пароль на фото на Айфоні

Конфіденційність – це те, чого постійно не вистачає мобільним пристроям, не можна залишити смартфон і на секунду на очах, завжди є ймовірність, що хтось його візьме подивитися, пограти та інше. Тому багато хто шукає можливості і способи, як поставити пароль на фото в Айфоні. Тим більше, що стандартні функції системи не гарантує повний захист від перегляду фотографій сторонніми. Але є лазівки, що дозволяють посилити захист особистого життя в кадрах. Обмежити доступ до фотографій можна декількома способами:

 1. Через “Нотатки”. За допомогою нотаток можна запаролити доступ до фотографій, а також поставити заборону на завантаження в загальну галерею:
 • Для цього необхідно зайти в налаштування на вашому Айфоні.
 • У меню налаштувань вибрати категорію “Нотатки”.
 • Активізуєте вкладку і знаходите опцію про збереження медіа в альбом фото. Перетягуйте повзунок збереження у вимкнений стан.

Збереження медіа в фото відключення на Айфон

 • Таким чином ваші фотографії не будуть потрапляти в загальну галерею, а будуть зберігатися в одному місці.
 • Після чого переходите безпосередньо в розділ “Пароль”. Вказуєте придуманий буквено-чисельний пароль або активізуєте датчик Touch ID.

Як включити пароль на Айфон через замітки

Тепер безпосередньо переходимо до процесу приховування фотографій. Для цього повертаємося в підкатегорію “Нотатки”. Там створюємо і починаємо новий запис і натискаємо на відеокамеру, меню з відеокамерою випадає через “додавання”. Якщо ви хочете зняти нове фото або відео вже запаролине, то вибираєте режим зйомки/фото. Якщо ви хочете приховати фотографії, які вже є в галереї, то просто додайте замітку до раніше знятих знімків. Після чого натискаєте на дисплеї кнопку шеринга (виглядає, як папка зі стрілкою вгору), що знаходиться у верхньому правому куті. Вибираєте доступний рядок “Заблокувати”. Вводите придуманий раніше вами пароль, все фотографія надійно схована. Складно назвати такий процес встановлення пароля на фото на Айфон швидким, але для особливих знімків їм можна скористатися.

 1. За допомогою “Гід-доступу”. Гід-доступ – це вбудоване програмне забезпечення на Айфоні, яке допоможе поставити пароль на папку з фото або на певний альбом, коли інші залишаються доступними. Як це відбувається:
 • Для початку потрібно активувати сам додаток “Гід-доступу”.
 • Заходьте в налаштування свого гаджета і знаходите вкладку “Основні”.
 • В основних параметрах необхідно вибрати “Універсальний доступ”.
 • У підрозділі знайти додаток “Гід-доступу”.
 • Задаєте пароль для додатків. Це може бути буквено-чисельний код або зняття заборони доступу за допомогою відбитка пальця.
 • Активуєте “Гід-доступ” триразовим натисканням кнопки Home.

Тепер переходимо безпосередньо до налаштування програми щодо конфіденційності фотографій. Для цього вибираєте будь-яку фотографію, знову тричі натискаєте на кнопку “Додому”. Безпосередньо у вікні “Гід-доступу” вибираєте категорію “Параметри” і ставите візуальний тумблер з положення “Натискання” в положення “Вимкнути”. Що дає вам таке встановлення пароля на Айфон? При потрійному натисканні на будь-якій фотографії клавіші “Home” і введення пароля, ви можете показати це фото, але стороння людина не може перейти до іншого фотознімку без введення секретного коду.

 1. Встановлення паролів на фотографії Айфон за допомогою джейлбрейк. Джейлбрейк – це додатки, які офіційно не підтримуються виробником Apple, але вони часто виручають користувачів. Природно, що з ними потрібно бути обережно і встановлювати хоча б ті, про які є хоч якісь відгуки в мережі. Одним з таких додатків, які допомагають посилити приватність Айфон – Protect Photos. Одна з основних його функцій – це встановлення пароля на фото і відео галерею. Процес встановлення швидкий і простий:
 • Активуєте додаток і заходите в нього.
 • З’являється кілька підрозділів з бігунком для активації і виключення пароля до додатків.

Як встановити пароль на фото для Айфона через Protect Photos

 • Вибираєте окремі категорії для включення пароля на них, наприклад для перегляду відео або фото (це два окремих розділи в Protect Photos), на зміну шпалер та інше.
 • Вводите вигаданий пароль.

Є ще один безкоштовний джейлбрейк, за допомогою якого можна поставити пароль на фото Айфона – iAppLock. Це неофіційне програмне забезпечення не закриває доступ до окремих фотографій, а використовується, коли потрібно закрити додаток повністю, в нашому випадку галерею. Інструкція, як поставити пароль на папку фото на Айфоні:

 • Запускається додаток, доступ до якого потрібно обмежити, для нас – це галерея.

Установка пароля на фото на Айфон через iAppLock

 • Введіть буквено-чисельний пароль, який буде використовуватися для захисту доступу.
 • В меню iAppLock вибираємо додатки, вільний доступ до яких хочемо закрити.
 • Зберігаємо внесені зміни.

Безкоштовна версія програми має декілька обмежений функціонал, але його досить, щоб включити пароль для приватності фотографій.

67261 0 cookie-check Як заховати зображення з галереї на iOS 10

Читайте також:

Як перевстановити операційну систему macOS
Як перевстановити операційну систему macOS
07 Січня, 2019, 05:11 1789 9
У процесі використання комп’ютера Mac у вас може виникнути необхідність в перевстановленні операційної системи. Таким чином ви зможете повернути комп’ютер до заводських налаштувань і видалити...
Смотреть результаты
Як налаштувати Smart-TV самостійно
Як налаштувати Smart-TV самостійно
  Розбираємося, як налаштувати Смарт ТВ. Розповімо як підключитися, запустити основні і додаткові функції, відрегулювати канали, а також вивчимо інші цікаві можливості розумних телевізорів. Cмарт...
Смотреть результаты
Як відключити повідомлення Galaxy Apps на смартфонах Samsung
Як відключити повідомлення Galaxy Apps на смартфонах Samsung
Власники таких смартфонів, як Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge і Note 5 відчули на собі всю міць бажання Samsung відокремити свої Android-смартфони від...
Смотреть результаты