Як налаштувати Smart-TV самостійно

07 Січня, 2019, 03:03 6

Зміст:

 1. Перший запуск телевізора
 2. Налаштування Smart-TV
 3. И все ж таки… краще звернутися до фахівця
 4. Безкоштовне телебачення для Смарт ТВ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Налаштування Smart-TV на телевізорі може дещо відрізнятися один від одного, в залежності від моделі телевізора.

У житті сучасної людини присутня величезна кількість різноманітних гаджетів, що, здавалося б, навіщо нам все ще користуватися телевізором. Однак необхідність, як показує практика, все ще залишається. Телевізор як і раніше залишається джерелом інформації, хоч і не основним, так як частіше ми ведемо пошук необхідних новин і контенту за допомогою комп’ютера, але все-таки залишається. Крім цього, ми дуже любимо дивитися фільми на величезному екрані, яким не оснащені ноутбуки та десктопи. Телевізор же для такої мети підходить якнайкраще.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-menyu-Smart-TV

А ще сучасні телевізори мають більший функціонал, ніж це було раніше. Зараз використання телевізора виходить далеко за рамки перегляду лише ефірних телеканалів. Сучасний телевізор може послужити нам не тільки телеприймачем для різноманітних телевізійних каналів, але і послужить нам медіаплеєром, адже всі вони зараз оснащені USB-роз’ємами, куди можна встановити флеш-накопичувач, наприклад, з фільмом. А найцікавішим доповненням сучасного телевізора стала можливість їх підключення до мережі Інтернет.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-televizor-na-stene

Сьогодні більшість телевізорів мають функцію Smart-TV, що власне і має на увазі підключення до Інтернету, однак все-таки не все. Якщо ж ми стали володарем телевізора зі Smart-TV, то нам варто бути готовими до того, що повноцінне використання такого телевізора стане доступним тільки після певних настройок, які ми повинні будемо зробити.

Перший запуск телевізора

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-pervoe-vklyuchenie

Ще відносно недавно наші телевізори практично не вимагали ніяких налаштувань крім настройки цікавих каналів. Включив в розетку, натиснув кнопку включення і запустив автонастройку. Начебто, як і всі справи. Зараз же телевізори стали розумними, а це значить, що наші нові smart-телевізори перед своїм першим запуском зажадають від нас введення базових налаштувань. Їх без зусиль зможе ввести навіть малодосвідчений користувач або навіть той, який раніше не стикався зі Smart-TV.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-nastroyka-kanalov

Звичайно ж, телевізори бувають різні і від безлічі різних виробників. Кожен телевізор має свій власний інтерфейс налаштувань, але, все одно, суть вироблених маніпуляцій зводиться до одного. Отже, спочатку, включивши наш новенький телевізор в мережу, він спробує з’ясувати у нас певну інформацію. Це потрібно буде для того, щоб нам було максимально комфортно використовувати наш телевізор надалі.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-panel-nastroek

Для початку нам потрібно буде вказати на якій мові наш телевізор повинен з нами спілкуватися і в якій країні ми будемо використовувати наш телевізор. Іноді додатково потрібно вказати часовий пояс, в якому ми знаходимося. Це необхідно буде для того, щоб телевізор автоматично налаштовував для нас час. Етапом пізніше, нам буде запропоновано підключити наш телевізор до мережі Інтернет. Ми рекомендуємо зробити підключення відразу, адже якщо Ви пропустіть цей крок, то все одно до нього необхідно буде повертатися в подальшому в меню налаштувань, так як Smart-TV без Інтернету працювати не буде. Підключення можна вибрати дротове або бездротове. У тому випадку, якщо ми підключаємо телевізор через Wi-Fi, вибираємо пункт «бездротове підключення», шукаємо свою мережу і підключаємося до неї за допомогою власного пароля.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-pult-upravleniya

Після всіх цих процедур у нас з’являється можливість почати пошук каналів. Для цього ми повинні будемо вибрати режим пошуку каналів, наприклад, ефірне телебачення, кабельне або супутник. Вибираючи необхідний нам режим, ми запускаємо телевізор на автоматичне налаштування доступних телеканалів. Тепер ми повинні будемо деякий час почекати, поки сканування не пройде до 100%. У деяких телевізорах нам запропонують встановити батьківський контроль на деякі канали. Ми можемо або зробити це, або пропустити цей крок.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-programmyi-smart-tv

На самій завершальній стадії налаштувань, деякі виробники просять нас ознайомитися з призначеним для користувача угодою і підтвердити його прочитання. Це займає не більше хвилини, після чого наш телевізор виявляється вже повністю налаштований. І, напевно, він зміг знайти якісь телеканали, звичайно ж, якщо ми не забули підключити до нього антену.

Налаштування Smart-TV

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-smart-hub

Налаштування безпосередньо Smart-TV є більш клопітким заняттям, яке може виявитися не під силу малодосвідченому користувачеві. Проте, самі основні моменти, на які варто звернути увагу, ми Вам покажемо. Варто пам’ятати, що різні виробники використовують різні операційні системи для своїх smart-телевізорів. Наприклад, Samsung використовує в своїх телевізорах спеціально розроблену для них Tizen, LG встановлює в свої вироби WebOS, деякі інші виробники, такі як, наприклад, Sony або Philips, використовують операційну систему Android.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-smotrim-smart-tv

Таким чином, процес настройки Smart-TV на телевізорі може дещо відрізнятися. Але все одно найосновніші маніпуляції, які може зробити пересічний користувач, будуть приблизно однаковими. Тому, незалежно від того який телевізор ми придбали і наскільки він новий, насамперед в налаштуванні Smart-TV необхідно звернутися до оновлення системи до останньої офіційної версії від виробника. Щоб зробити це можливим буде потрібно мало зусиль, але чимало часу. Спочатку нам необхідно зайти в меню налаштувань і знайти там пункт «Оновлення». Спочатку ми повинні провести пошук цих самих оновлень і в тому випадку, якщо пошук видасть нам більш свіжу версію, ніж та, яка встановлена ​​у нас, нам необхідно завантажити її і після цього встановити. На цьому етапі від нас буде потрібно лише кілька разів натиснути на кнопку пульта і чекати.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-vklyuchaem-smart-tv

У тому випадку, якщо ми налаштовуємо телевізор, який працює на операційній системі Android, то вкрай бажано або навіть обов’язково створити акаунт Google або використовувати той, який у нас уже є. Таким чином, ми зможемо використовувати всі можливості Android-телевізора по максимуму. Створення облікового запису відбувається практично так само, як і на смартфоні або планшеті, тому труднощів з цим виникнути не повинно. Якщо ж на нашому телевізорі встановлена ​​інша ОС, то створювати аккаунт не обов’язково.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-mnogo-programm

Наступним кроком налаштування Smart-TV стане установка необхідних нам додатків. Найкраще для недосвідченого користувача (а якщо Ви не є програмістом або IT-інженером, то, швидше за все, Ви не достатньо досвідчені) встановлювати ті програми, які нам пропонує виробник в магазині додатків. Для того щоб ознайомитися з ними, досить зайти в меню Smart-TV і перейти в цей самий магазин додатків. Тут ми побачимо як вже встановлені програми на нашому телевізорі, так і ті, які ми можемо встановити. Варто також пам’ятати, що вже встановлені програми, швидше за все це буде YouTube, MeGoGo і ще щось в цьому роді, можуть зажадати свого поновлення. Для цього нам необхідно в магазині додатків натиснути на пункт «оновити» і знову деякий час почекати.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-smart-tv-v-gostinnoy

Нові програми, які нам необхідно встановити на телевізор будуть перебувати в магазині додатків і відсортовані за різними категоріями. Такий підхід дозволить нам більш зручно провести пошук тих програм, які виявляться для нас цікавими. Звичайно ж, установка асортименту програм буде залежати суто з наших конкретних інтересів і захоплень. Однак не варто забувати про першорядне призначення телевізора – демонстрації телевізійних каналів. Таким чином, не зайвими на нашому smart-телевізорі виявляться ті програми, які дають нам цікаві для нас пакети телеканалів. Найбільш популярними на сьогодні є DivanTV або OLL.TV.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-rebenok-s-pultom

Серед інших програм, які зроблять телевізор більш зручним у використанні, можна відзначити Gismeteo, яка найчастіше використовується для того, щоб бути в курсі погоди за вікном. Так само для кіноманів корисним може виявитися програма Кинопоиск, де знаходиться чи не найбільша база інформації про сучасне кіно. WebCam World дозволить нам заочно побувати в багатьох куточках нашої планети, за допомогою перегляду їх через веб-камери в режимі реального часу. А ще можна вибрати з величезної кількості додатків ту, яка найбільш комфортно дозволить нам переглядати найсвіжіші новинки кіноіндустрії.

І все ж таки … краще звернутися до фахівця

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-nastroennoe-smart-tv

Ми розглянули базові операції по налаштуванню Smart-TV на сучасному телевізорі. Такі процедури, напевно, може зробити навіть самий недосвідчений користувач, який раніше ніколи не стикався з налаштуванням Smart-функцій. Проте, провівши настройки, подібні до тих, які ми описали вище, ми можемо використовувати smart-функції на телевізорі лише частково, адже максимально повно і якісно нам зможе їх налаштувати лише фахівець, який знає всі нюанси настройки до дрібниць.

Kak-nastroit-smart-tv-samostoyatelno-televizor-i-smart-tv

Найчастіше, налаштовуючи Smart-TV на своєму телевізорі, звичайні користувачі можуть стикатися з низкою нерозв’язних проблем. Наприклад, нестабільно працюючі або зовсім не працючі додатки, переривання мережі і так далі. Довіривши настройку Smart-TV професіоналу, ми обов’язково уникнемо цих проблем, а крім усього іншого ми заощадимо чимало часу, адже IT-інженер, буде проводити настройку завдяки свого чималого досвіду значно швидше. Крім цього професійний настроювач в момент настройки здатний виявити приховані дефекти в новому телевізорі, які ми спочатку можемо не помітити.

Безкоштовне телебачення для Смарт ТВ

В телевізорах підтримуючих Смарт ТВ передбачена можливість перегляду безкоштовних каналів за допомогою інтернету, а точніше бездротового і дротового (WI-FI зв’язку), а також за допомогою кабелю або вбудованої/мобільної антени. Всі варіанти дають доступ до базових безкоштовних національних каналів передач, до ширшого списку телевізійних програм можна підключитися тільки через спеціальні програми або через IPTV, які пропонує ваш інтернет-провайдер. Розглянемо всі способи підключення Смарт ТВ до безкоштовних каналах і їх налаштування:

 1. Перегляд загальнодоступних національних каналів на Смарт ТВ аналогового мовлення. Незважаючи на перехід до цифрового формату мовлення, аналогове досі є і дає можливість безкоштовно на Смарт ТВ дивитися базові 20 каналів. Для підключення використовується кабель, який підключений до загальної антени. Поетапна інструкція підключення безкоштовної трансляції телебачення:
 • Для настройки ефіру на першому етапі необхідно вставити кабель в роз’єм.
 • На пульті дистанційного керування знайдіть кнопку меню і увійдіть в головну систему налаштувань.

Вхід в меню через ДУ

 • Виберіть рядок з автоматичним пошуком каналів.
 • В іншому віконці з’явиться вибір через що буде передаватися сигнал. В даному випадку вибираємо “кабель”.

Налаштування безкоштовних каналів на Смарт ТВ

 • Після цього з’являється нове вікно, де вибирається тип сигналу. В даному випадку вибираємо “аналогове”.
 • Виконується автоматичне налагодження каналів.

Деякі ефірні програми можуть бути низької якості, тоді автоматичний пошук їх просто проскочить. Якщо вам потрібен і цей канал навіть в низькій якості, то рекомендується виконати ручну настройку. Обов’язково зберігайте налаштування пошуку, щоб список телепередач не збився.

 1. Підключення цифрового ефірного мовлення. Цифрове телебачення має ряд переваг за якістю передаваемого зображення, тому краще підключення безкоштовного ТВ для Смарт ТВ цифрового мовлення. Для настройки загальнодоступних каналів такого формату потрібно:
 • Підключити ресивер, якщо він не вбудований в телевізор.
 • Знайти на дистанційному пульті слово меню або настройки і зайти в систему управління.
 • Заходьте в “Опції” і вибираєте автоматичний пошук каналів.
 • У спливаючій вкладці вам пропонують вибрати джерело сигналу, для цифрового телебачення – це кабель. Підтверджуєте свій вибір натискаючи на слово “Пуск”.
 • Після цього з’являється невелике меню з вибором типу передачі сигналу, потрібно вибрати “цифрове”. Підтверджуєте обране джерело.

Підключення безкоштовних цифрових каналів на Смарт ТВ

 • Знову з’являється вікно, в якому потрібно вибрати підрозділ “Режим пошуку” і там вибрати вкладку “Повний”.
 • На наступному етапі необхідно заповнити цифрові дані: швидкість передачі даних (6952 KS/s), модуляція (256 QAM), частота початку (298000 KHz)

Дані для установки цифрових каналів на Смарт ТВ

У деяких моделях передбачена автоматична система пошуку мережі, в цьому випадку потрібно вибрати режим пошуку, який активує безкоштовну трансляцію 20 каналів на Смарт ТВ.

 1. Підключення безкоштовних каналів на Смарт ТВ через IPTV. Є два варіанти безкоштовного підключення IPTV для Smart TV – це скористатися пропозицією від вашого інтернет-провайдера або через програму, наприклад, SS IPTV. Є й інші програми, якими можна скористатися, принцип їх роботи небагато чим відрізняється:
 • Підключення телевізора до безкоштовних каналах через ПЗ провайдера. Для цього потрібно встановити зв’язок телевізора з інтернетом за допомогою кабелю HDMI, WI FI або ноутбука/комп’ютера. Далі необхідно увійти в меню телевізора – опції або настройки. У вкладці “Мережа” знайти пункт з вибором мережі. У вікні, вибрати тип підключення (кабель, бездротове). У новому вікні вибираєте налаштування IP адреси і вводити вручну свої дані. Якщо все вірно, то автоматично пристрій налаштовується на інтернет мережу. Тепер повернемося до установки IPTV через провайдера. Завантажуєте додаток, встановлюєте його і завантажуєте наданий плейлист. Все, можна приступати до перегляду доступних безкоштовних каналів від провайдера на вашому Смарт ТВ.
 • Підключення каналів до Smart TV через безкоштовний програмний додаток. Як і в першому випадку знадобитися підключитися до мережі інтернет через комп’ютерні пристрої, безпосередньо через кабель або за допомогою WI FI. Після того, як ви підключилися до інтернету, потрібно зайти в магазин додатків на телевізорі і встановити безкоштовне програмне забезпечення – SS IPTV. Після цього заходите в налаштування програми і додаєте плейлист. Для додавання плейлиста необхідно вручну ввести адресу плейлиста SS IPTV або синхронізувати роботу з комп’ютером для управління трансляцією через комп’ютер.

Додавання плейлиста на Смарт ТВ

Додавання програм відбувається в налаштуваннях через підрозділ “Контент”. Далі вибираєте пункт “Зовнішні”, вписуєте туди назву плейлиста і посилання на нього, зберігаєте зміни. В розділ зовнішні можна додавати необмежену кількість плейлистів, описаним вище способом або за допомогою спеціального коду, що видається SS IPTV, який кожен день змінюється. В розділ внутрішніх плейлистів можна внести тільки один список каналів.

Ось такі не хитрі способи допоможуть вам підключити безкоштовні канали на свій телевізор.

Джерела фото:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Не забудь поделиться с друзьями:

67164 0 cookie-check Як налаштувати Smart-TV самостійно

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Як відключити повідомлення Galaxy Apps на смартфонах Samsung
07 Січня, 2019, 02:02 480 8

Власники таких смартфонів, як Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge і Note 5 відчули на собі всю міць бажання Samsung відокремити свої Android-смартфони від...
Смотреть результаты

Що робити, якщо комп'ютер не бачить телефон. 15 способів підключитися до ПК

Зміст: Як підключити Андроїд до комп’ютера – USB-кабель і безпровідні мережі Як вирішити проблеми з синхронізацією Чому комп’ютер не бачить телефон. Інші способи передачі даних...
Смотреть результаты

Як включити Bluetooth на ноутбуці в Windows 7 і 10 - покрокова інструкція

Зміст: Як включити блютуз на віндовс 7 Як включити блютуз на віндовс 10 Навіщо потрібен блютуз в ноутбуці? Як користуватися технологією безпровідного з’єднання Чому не...
Смотреть результаты

Дякую!

Тепер редактори знають.