Як стати блогером в Instagram? ▶ ТОП 6 порад Ляпота Саші

06 Червня, 2019, 10:00 9

Про творчість вести розмови – це одне. Давайте поговоримо про те, з чого ж все починається. Наприклад, блог в Instagram. Багато хто дивується, чому немає передплатників. А насправді, роблять помилки, навіть не здогадуючись про це. Як стати блогером, та ще й успішним? Ось вам 6 рад.

Зміст:

  1. Для кого актуальні поради
  2. Визначення тематики
  3. Особливості наповнення
  4. Оформлення профілю
  5. Як обзавестися передплатниками
  6. Основні правила публікацій

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Для кого актуальні поради

Сподіваємося, наші поради допоможуть як зовсім новачкам, які дійсно тільки-тільки починають. Вони можуть з першого пункту все застосовувати і в підсумку отримати хороший результат. Так і вже досвідченим користувачам, у яких начебто все добре, але, можливо, вони десь допустили помилку або щось не допрацювали, тому зможуть почерпнути корисну інформацію.

Визначення тематики

Найперше, що вам потрібно зробити, це визначитися – про що буде ваш профіль, що ви будете розповідати або показувати своїм передплатникам. До речі, Instagram вже давно стосується не тільки фото. Тут є ще й відео, причому відео як в стрічці, так і в Insta Story, а також текст. Автору самому вирішувати, на чому робити акцент.

Сучасні можливості Instagram

Наприклад, ви можете бути лайфстайл-блогером, розповідати про своє життя в картинках і тексті, іноді підкріплюючи стрічку історіями. Якщо ваше життя повне пригод, то такий формат легко може зібрати аудиторію. Або можна ділитися в своїй стрічці Лайфхаками, як щось зробити або, наприклад, як кудись поїхати. Можна вести свій інстаграм як свого роду гід по різних місцях і люди будуть заходити для того, щоб подивитися, куди сходити в тому чи іншому місці.

Загалом, варіантів насправді дуже багато, потрібно просто вибрати той, який найближче. Але пам’ятайте, якщо стрічка наповнена різними мороженку і домашніми тваринами, улюбленими Селфі, але автор – не зірка шоу-бізнесу, навряд чи це комусь буде цікаво. Хіба що близького кола друзів.

Наприклад, можна вибрати для себе творчий шлях, тому що подобається фотографувати. Опублікувати в стрічку тільки красиві фотографії і ніяких селфі або особистого життя. Для них, якщо потрібно, заводиться окремий акаунт або все публікується в Insta Story. Туди краще відправляти особисті відео, щоб передплатники розуміли – автор є звичайною людиною, адже по його стрічці взагалі не зрозуміти, хто він такий. Тому передплатники будуть точно знати, на що підписуються. Тобто, на красиві фотографії, зроблені на смартфон, і іноді – на уроки по обробці цих самих фотографій.

Особливості наповнення

Друге. Коли ви вже визначилися, про що буде ваш профіль, почніть його наповнювати. Не потрібно всюди всім кричати Підпишіться на мій профіль, тут будуть круті фоточки. Ви спочатку додайте ці фотографії в свій профіль і потім вже запрошуйте аудиторію. Проблема тут в тому, що навіть якщо ви дуже цікава людина або талановито знімаєте відео, або робите класні фото, але в стрічці всього три поста, то людям набагато складніше підписатися. Інша справа, коли в стрічці хоча б мінімум 10 постів.

Оформлення профілю

Третє. Тема у нас є, контент теж. Тепер потрібно оформити профіль. Найголовніше – це назва облікового запису. Воно повинно бути або простим, або просто ім’ям і прізвищем. Тобто ніяких Котик 38, спеціальних символів, смайликів і всього цього, тому що таким чином автора буде дуже важко знайти.

Бажано, щоб в якості аватарки була справжня фотографія. Якщо там буде просто красивий пейзаж, може створитися відчуття, що це який-небудь public. А якщо там ще і тексту додати, то може здатися, що – рекламний аккаунт якоїсь компанії. Природно, люди будуть підписуватися обережно. А коли люди відразу бачать обличчя, то зрозуміло – це автор, ми його бачимо, значить, він сюди публікує свої фотографії.

 Оформлення профілю

В описі також має бути розказано, про що аккаунт, чим автор захоплюється, що фотографує або просто розповідає. Для того, щоб опис був більш помітним, можна використовувати різні емоції. Щоб правильно оформити свій аккаунт, подивіться на вже існуючі популярні профілі. І спробуйте просто повторити їх опис, тільки використовуючи свої дані.

Як обзавестися передплатниками

Четверте. Ось тепер ми можемо перейти до того, щоб наповнити свій аккаунт передплатниками. Про нього можна розповісти всьому світу, але відразу хочемо вас застерегти – не потрібно використовувати платні сервіси для массфоловінга, масслайкінга. Вони тільки нашкодять вашій репутації. Для початку достатньо просто розповісти про акаунт близьким друзям, запустити посилання на нього з невеликим описом і запрошенням його відвідати в різні соціальні мережі. Обов’язково попросіть людей репостнуть це повідомлення, якщо воно сподобається.

З цього можна почати, але потім, природно, захочеться щоб на ваш аккаунт підписувалися не тільки друзі і друзі друзів. Але ще й люди, яким може бути цікава ваша тематика. Щоб знайти таких передплатників, потрібно додавати тематичні хештеги до своїх постах.

Наприклад, можна ставити популярні хештеги міста, в якому ви зараз знімаєте. Якщо це Київ, то # інстакіев. Знайти такі хештеги легко. Можна пошуком в інтернеті, просто в google вбиваєте Популярні хештеги Instagram Київ і починайте їх використовувати в своїх фотографіях. А можна прямо в Instagram пошукати.

 Пошук хештегів

Також не забувайте використовувати геолокацію. По ній вас будуть знаходити і пабліки, і інші користувачі. Ще можна брати участь в різних конкурсах і завданнях, які дають деякі пабліки. Наприклад, є один цікавий, де кожен день з’являється якесь завдання, вам потрібно відзначити фотографію, яка відповідає цьому завданню, відповідним хештегом. І потім, якщо ви потрапляєте в стрічку до цього пабліку, то до вас йде цільова аудиторія.

Ось невеликий приклад. Ви зняли гарний велосипед десь в Амстердамі. Що можна зробити? Ви можете поставити тематичні хештеги міста Амстердам, тематичні хештеги велосипедного співтовариства. Також подивіться, хто зробив цей велосипед, і поставте хештеги цього виробника. Таким чином, ви можете потроїти шанси потрапити до кого-небудь в паблік. А якщо і цього мало, то завжди можна закинути кілька баксів в Instagram, щоб просунути якусь роботу. Так ви теж збираєте реальну аудиторію.

Основні правила публікацій

П’яте. Потрібно публікувати регулярно. Це дуже важливе правило, причому не тільки для інстаграма. Насправді, для всього в цьому житті. Якщо ви відзняли 10 фотографій в якомусь місці, не потрібно їх відразу всі публікувати, хоча іноді дуже хочеться. Справа в тому, що це може нашкодити, адже людям набридне велика кількість однотипних фотографій. Краще завжди залишити резерв, щоб кожен день публікувати нову фотографію. Дуже часто просто немає часу для того, щоб вийти і щось познімати. А так у вас буде резерв на цілих 10 днів.

Шосте. Опублікувати бажано в певний час. Якщо ви живете в Україні і більшість передплатників звідси, публікуйте вранці. В аналітиці інстаграма видно, коли ваша аудиторія користується інстаграмом найактивніше. А якщо у вас велика частина аудиторії, наприклад, зі Штатів, то їх активність максимальна тоді, коли ми спимо.

 Статистика профілю

Для того, щоб мати більшу ймовірність попадання в якісь топи за хештегом в паблік, потрібно щоб кожна фотографія за перші кілька хвилин збирала якомога більше лайків. І, відповідно, якщо ви публікуєте фотографію або відео, коли вся ваша аудиторія спить, то лайки будуть набиратися дуже повільно. Навіть якщо після закінчення доби вони зберуться в достатній кількості, то ваша фотографія практично приречена на те, щоб кудись потрапити. А якщо в перші півгодини, наприклад, вона зібрала багато лайків, Instagram дивиться, думає Популярний пост, мабуть, просунемо її.

Дотримуючись цих шести рад, зовсім не складно стати успішним блогером. Хочете ще більше можливостей? Підписуйтесь на канал!

52410 0 cookie-check Як стати блогером в Instagram? ▶ ТОП 6 порад Ляпота Саші

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

за хронологією
за рейтингом спочатку нові за хронологією

Читайте також: