Як iOS 12 змушує мій iPhone SE знову відчувати себе «молодим»

16 Грудня, 2018, 01:11 7

iOS 12 від Apple дійсно може змінити ваш погляд на старий iPhone.

І хоча нам подобається чотиридюймовий форм-фактор, ми завжди трохи дивувалися тому, як Apple відноситься до SE. Його апаратна частина і обладнання вже давно технічно застаріли. Навіть коли йому був лише рік, ми вже почали помічати зниження продуктивності.

Як показала себе бета-версія

Как iOS 12 заставляет мой iPhone SE снова чувствовать себя молодым - четыре iPhone SE

Під час нашого першого знайомства з iOS 12, ми користувалися бета-версією, яка була доступна з червня 2018 року. З офіційним же запуском iOS 12, на SE продуктивність як і раніше така ж зоряна, якою вона була при бета-версії.

Нові тести

Незважаючи на те, що багато хто переходить на нові пристрої, наприклад, на iPhone Xs, деякі користувачі все ще можуть похвалитися раритетними iPhone SE, які так само можна оновити до iOS 12.

Поліпшення продуктивності виявилося відразу помітним …

Коли Apple представила iOS 12 на WWDC 2018, вона зазначила, що однією з головних причин нових можливостей, які з’явилися цієї осені, стало підвищення продуктивності. Передбачається, що останнє оновлення програмного забезпечення прискорить запуск додатків на 40%, клавіатури – на 50%, а камери – на 70%.

Как iOS 12 заставляет мой iPhone SE снова чувствовать себя молодым - золотой iPhone SE

«Круто!», – може подумати кожен з вас, але в подальшому замислюватися про це ви не будете.

Що було до того, як ми почали тестувати iOS 12 на своєму iPhone SE? Перейшовши на iPhone X, SE дійсно відчувався, як динозавр. Мені навіть не дуже сподобалося його використовувати, адже все завантажувалося значно довше.

Ми були настільки щасливі з iOS 12 на своєму SE з моменту запуску бета-версії, що було дуже радісно оновитися до офіційної iOS 12 відразу після її запуску.

Це зовсім не магія

З iOS 12 здається, що SE абсолютно новий, з новим чипом процесора і доповненою оперативною пам’яттю, хоча це той же самий iPhone, який ми отримали кілька років тому.

Ми можемо сказати щось на кшталт: «Це працює як диво», але насправді це не диво. Команда розробників Apple дуже старанно працювала над тим, щоб зробити подібні значні поліпшення в продуктивності iOS.

Как iOS 12 заставляет мой iPhone SE снова чувствовать себя молодым - iPhone SE на клавиатуре

Головний редактор iMore Рене Річі докладно пояснює, як Apple впоралася з цим завданням, збільшивши швидкість процесора, поліпшивши прокрутку і отримуючи дані у фоновому режимі.

Найголовніше, Apple внесла зміни в те, як наші пристрої реагують на запити пам’яті. В iOS 12 додаток буде 64, 32 або навіть 8-бітовим, в залежності від того, що зажадає запит. Це значно знижує частоту активних вимог до пам’яті.

Старе стає новим

Немає сумнівів в тому, що поліпшення продуктивності iOS 12 допомагають старим пристроям. Це дрібниці, які ми помітили першими.

Коли я запускаю додаток, він завантажується набагато швидше, навіть якщо це сторонній додаток. Trello – прекрасний приклад. Багато хто не дуже люблять його використовувати, але це загальноорганізаційна програма для відстеження того, що ми пишемо щодня. В iOS 11 на iPhone X завантаження тривало б чимало часу і, можливо, часто зависала, перш ніж взагалі працювати.

Але на iPhone SE з iOS 12 Trello завантажується за лічені секунди, хоча час від часу зависає.

Как iOS 12 заставляет мой iPhone SE снова чувствовать себя молодым - iPhone SE в руке

Багато інших додатків завантажуються з тією ж швидкістю на моєму iPhone SE під управлінням iOS 12, як і на iPhone X з iOS 11.4, коли вони були відкриті раніше. У багатозадачному режимі більшість додатків запускається швидше на iPhone X навіть до оновлення.

Додаток «Камера» завантажується з тією ж швидкістю, що і на iPhone X в iOS 11. Це не залежить від того, завантажую я додаток з Центру управління або проводжу пальцем вліво від екрану блокування. У цьому немає ніяких сумнівів.

Ви можете навіть не уявляти, як приємно бачити, що старенький iPhone SE працює швидше і плавніше, ніж будь-коли раніше. Ми можемо пишатися цим гаджетом!

iPhone SE може відчути себе професіоналом!

Користувачі з більш новими пристроями навряд чи помітять поліпшення продуктивності. Вся справа в тому, що ваш iPhone вже швидкий! Ці зміни будуть дійсно приємними для власників iPhone, що не оновлювалися протягом декількох років. Це можна було помітити, як тільки вийшла відкрита бета-версія iOS 12 для iPhone SE.

Якщо ви все ще дотримуєтеся 4-дюймового форм-фактора, а вашим улюбленим мобільним пристроєм є iPhone SE, то з iOS 12 ваш iPhone SE знову відчує себе «молодим», що зробить і вас трохи щасливішими.

65911 0 cookie-check Як iOS 12 змушує мій iPhone SE знову відчувати себе «молодим»

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Подарункові карти Comfy - сертифікат, який врятує будь-яке свято
14 Грудня, 2018, 08:29 890 9
Навіть від однієї лише думки про майбутні нескінченні пошуки «тих-найкращих-подарунків» до зимових свят кидає в холодний піт? Тож не дивно, адже передсвяткові клопоти практично завжди...
Смотреть результаты
Про наше, про жіноче: два маленьких, але корисних б'юті-гаджета
Бути красивою – досить нелегка справа. Б’юті-розклад практично кожної жінки сьогодні більше схоже на нескінченний біг по колу між стрижками-фарбуваннями, відвідуванням майстрів манікюру та педикюру,...
Смотреть результаты
Особливості роутерів і їх налаштування. Як налаштувати роутер?
Глобальна мережа Інтернет дуже тісно інтегрувалася в наше життя. Ми користуємося нею як у своїй професійній діяльності, так і просто в затишному домашньому побуті. Що...
Смотреть результаты