search
Підписатися

logo

Windows за замовчуванням блокуватиме торренти та небажане ПЗ вже з цього серпня

05 Серпня, 2021, 02:28 0

Розробники компанії Microsoft готують для нас свіже оновлення політики безпеки Захисника Windows (Windows Defender), в рамках якого посилять боротьбу з потенційно небажаним програмним забезпеченням. Тепер захист від такого софта та його блокування при спробі інсталяції чи запуску відбуватимуться в автоматичному режимі.

Потрібно купити хороший комп’ютер недорого? Вибирайте стаціонарні комп’ютери та ноутбуки в магазині Comfy — у нас є просто величезний вибір потужних систем під будь-які завдання. У «Комфі» завжди відмінні ціни на ПК!Оновлення Windows Defender, після яких Захисник почне в автоматичному режимі блокувати так зване «небажане ПЗ», почнуть надходити на комп’ютери користувачів вже цього місяця. Що саме буде блочити Windows Defender? Наприклад торрент-клієнти, програми для майнінгу, проги, до яких вшита спливаюча реклама, «оптимізатори ПК» й інший подібний софт. Тобто все, що може уповільнювати систему і прискорювати знос заліза ПК, сидіти у фоновому режимі, від’їдати частину ресурсів комп’ютера та взагалі неблагонадійно себе вести.

Раніше ми писали: Підтримку одразу трьох версій ОС Windows 10 офіційно припинено

Над блокуванням таких програм у Microsoft працюють ще з 2018 року. Але раніше для того, щоб активувати ці опції, користувач повинен був вручну увімкнути їх через інтерфейс PowerShell. Пізніше, навесні 2020 року, можливість заблокувати потенційно небажані програми була винесена до меню «Безпека Windows». І ось тепер система зможе блокувати такий софт сама — просто за замовчуванням. А побачити, які саме програми заблокувала система, можна буде з меню Windows Defender.

Це цікаво: Що відомо про Windows 11 — дата виходу, характеристики, вимоги до ПК і бета-версія

Але тут є деякі уточнення. По-перше, користувачі зможуть вимикати цю функцію вручну — її можна буде повністю погасити з меню «Захисника». По-друге, якщо на ПК встановлена ​​антивірусна програма від сторонніх розробників, то ця опція «Захисника» просто спатиме, якщо сторонній антивірус активний.

І, треба визнати, якщо для просунутих користувачів ця опція не є необхідною, оскільки вони самостійно можуть налаштовувати свої ПК найкращим чином і без подібних «милиць», то для недосвідчених користувачів, які часто ставлять помилково програми та доповнення з поганою репутацією, вона дійсно стане у пригоді. Наприклад, особливо корисною ця функція буде літнім людям — такі користувачі особливо часто стають жертвами нав’язливого рекламного ПЗ, фальшивих оптимізаторів й іншого подібного софту.

117277 0 cookie-check Windows за замовчуванням блокуватиме торренти та небажане ПЗ вже з цього серпня

Читайте також:

Студія Amazon завершила зйомки серіалу «Володар перснів»
Студія Amazon завершила зйомки серіалу «Володар перснів»
04 Серпня, 2021, 02:59 1488
Відмінна новина для поціновувачів фантастичного світу Толкіна — кіностудія завершила зйомки власної версії екранізації культової саги про Братство Персня. Новий серіал «Володар перснів» від Amazon...
Смотреть результаты
Темна тема Google Maps для iPhone та iPad вже на підході!
Темна тема Google Maps для iPhone та iPad вже на підході!
Навесні цього року розробники розгорнули темну тему в додатку Google Maps для гаджетів на базі Android, і зараз ця опція нарешті стане доступною й користувачам...
Смотреть результаты
Huawei готує до переходу на HarmonyOS 2.0 старі флагмани 2016 року
Huawei готує до переходу на HarmonyOS 2.0 старі флагмани 2016 року
Компанія Huawei, схоже, серйозно взялася за переведення своїх смартфонів з ОС Android на HarmonyOS. Ця нова операційна система, що була розроблена брендом під власні пристрої,...
Смотреть результаты