search
Підписатися

logo

Мобільний додаток Facebook стане зручнішим

05 Серпня, 2021, 02:39 0

У компанії Facebook анонсували вихід нової версії мобільного додатка — простішої та зручнішої у плані налаштувань. Як повідомляють розробники, вже до кінця цього тижня користувачі почнуть отримувати свіженькі оновлення програми для своїх смартфонів і планшетів.

Оновлена версія мобільного додатка Facebook отримає перероблене меню налаштувань — вони мають стати значно простішими та зручнішими у використанні. Насамперед зміни торкнуться меню параметрів конфіденційності та принципу угруповання основних установок програми.

Раніше ми писали: Фан-сторінки, гумор та посадові особи — Facebook почне маркувати дописи

Скоротиться кількість категорій у налаштуваннях — відтепер їх буде всього шість: Аккаунт, Уподобання, Аудиторія і видимість, Дозволи, Ваша інформація, Стандарти спільноти та юридична політика. Також у цьому меню з’явиться опція пошуку, котра допоможе користувачеві знайти будь-який параметр, навіть якщо він точно не знає, як саме називається цей пункт та в якій вкладці його треба шукати.

Крім того, всі налаштування, що стосуються управління конфіденційністю, розробники винесли до окремого блока. Ярлик для управління конфіденційністю тепер буде розміщений у верхній частині цього списку, щоби користувачам було максимально просто його знайти.

Корисний відеоогляд: Крадіжка акаунту: як захистити Instagram, Facebook і Google?Як обіцяють представники Facebook, оновлена прога стане інтуїтивно зрозумілою і простішою у використанні. Розсилка нової версії мобільної програми Facebook стартувала в усьому світі 4 серпня 2021 року. Оновлення отримають всі версії мобільного софту цієї соціальної мережі — аппи для Android та iOS, додаток FB Lite і версія «Фейсбуку» для мобільних браузерів.

117291 0 cookie-check Мобільний додаток Facebook стане зручнішим

Читайте також:

Windows за замовчуванням блокуватиме торренти та небажане ПЗ вже з цього серпня
Windows за замовчуванням блокуватиме торренти та небажане ПЗ вже з цього серпня
05 Серпня, 2021, 02:28 1384
Розробники компанії Microsoft готують для нас свіже оновлення політики безпеки Захисника Windows (Windows Defender), в рамках якого посилять боротьбу з потенційно небажаним програмним забезпеченням. Тепер...
Смотреть результаты
Студія Amazon завершила зйомки серіалу «Володар перснів»
Студія Amazon завершила зйомки серіалу «Володар перснів»
Відмінна новина для поціновувачів фантастичного світу Толкіна — кіностудія завершила зйомки власної версії екранізації культової саги про Братство Персня. Новий серіал «Володар перснів» від Amazon...
Смотреть результаты
Темна тема Google Maps для iPhone та iPad вже на підході!
Темна тема Google Maps для iPhone та iPad вже на підході!
Навесні цього року розробники розгорнули темну тему в додатку Google Maps для гаджетів на базі Android, і зараз ця опція нарешті стане доступною й користувачам...
Смотреть результаты