search
Підписатися

logo

Wacom Intuos Pro: графічний планшет професійного рівня

20 Січня, 2020, 10:25 0

Графічний планшет – це девайс, який популярний зовсім не так, як смартфони. Але, як показує практика, потреба в ньому зростає все частіше і частіше. Причому у представників різних професій: навколо, адже один контент. Хтось – художник і просто любить малювати. Хтось створює ілюстрації до коміксів. Хтось – фотограф, який весь свій час проводить за Фотошопом. А хтось взагалі веб-дизайнер і, напевно, відсотків так 80 з усієї цієї когорти людей точно не відмовилися б від придбання графічного планшета.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

Зміст:

 1. Характеристики Wacom Intuos Pro S
 2. Комплектація й особливості Wacom Intuos Pro S
 3. Драйвери, ПО і налаштування Wacom Intuos Pro S
 4. Особливості стандартної комплектації й автономність Wacom Intuos Pro S

До нас на огляд потрапила молодша модель S, але в продажу, як правило, ще бувають M і L з робочою поверхнею розміру А4 і А5 відповідно. S-ка у нас – A6. Це 160 х 100 мм.

Огляд Wacom Intuos Pro S

Такий варіант добре підходить для роботи з середньостатистичним планшетом із-за приблизного збігу робочої площини і дисплея. А L-ка, наприклад, вже відмінно підійде для лептопа.

Це може вам сподобатися:Як вибрати графічний планшет? Рейтинг ТОП моделей

Взагалі, максимальний комфорт для роботи ви зможете собі створити якраз тоді, коли будете підбирати графічний планшет з робочою поверхнею під екран зі схожими габаритами. Принаймні, так радять професіонали.

Характеристики Wacom Intuos Pro S

В цілому, Wacom Intuos Pro S досить габаритний по довжині і ширині: 269х170х8 мм. Тому що на бічній частині у нього розташовано ще 6 механічних кнопок. А між ними посередині сенсорне кільце – touch ring.

Габарити Wacom Intuos Pro S

Та й по вазі чимало виходить: майже півкілограма. А ось товщина цієї “дошки” прямо радує: всього 8 мм. З виходом нових “Pros-ок” Intuos Wacom трохи змінила дизайн. І особисто нам здається, що в кращу сторону:

 • квадратні рамки – “у топку”;
 • робоча матова поверхня – дуже приємна. Вона ідеальна для малювання!

Але найголовніше – це дозвіл планшета. В даному випадку – 5080 ліній на дюйм. А швидкість читання тут – 200 pps. І це – порядні цифри.

Корпус Wacom Intuos Pro S

У сукупності з ультра чутливим пером, де 8192 рівня натиску і природно розпізнавання нахилу? Вийшло суперська точність. Але докладніше про неї трохи пізніше.

Вам може бути корисно: Гальмує і зависає планшет? Поради щодо виправлення проблеми

Корпус Wacom Intuos Pro S по колишньому монолітний: ніяких відсіків для модулів і стрижнів у ньому немає. На його задній частині знаходяться гумові ніжки для щільної посадки на столі. А сама ця частина зовні виглядає дуже стримано. Причому ніжки не маленькі та знаходяться не по кутах: тут дві суцільні смуги зверху і знизу.

Кріплення Wacom Intuos Pro S

А, значить, планшет кріпитися буде, як влитий.

Комплектація та особливості Wacom Intuos Pro S

Комплектація планшета, можна сказати, багата. В принципі, практично всі комплектуючі в коробці досить поширені. При цьому, всі вони – максимально якісні і наворочені.

Комплектація Wacom Intuos Pro S

Кабель для підключення і всякі інструкції – це зрозуміло. Далі – стилус wacom Pro Pen 2. Як ми вже сказали, рівнів натиску у нього дуже багато і за рахунок цього створюється реальне відчуття того, що ви малюєте якимось лайнером, олівцем або маркером, у залежності від наконечників.

Висота читання Pro Pen 2 – 1 см. Ми помітили, що цей нюанс зручний просто для переміщення курсору по екрану, для перемикання між вікнами додатків і тому подібного. Сам по собі стилус витонченим ми не назвемо. Він масивний. Нижні ⅔ корпусу прогумовані, тому хват – класний.

Цікаво і корисно:Захисне скло або плівка – що краще: поради від COMFY

Найзручнішою функцією пера для нас видався ластик на другому кінці. У реальності це значно економить час, коли ви створюєте начерки. Механічні кнопки пера знаходяться ближче до наконечника. Їх дві і за замовчуванням виконують правий і подвійний клік, але це все можна кастомізувати.

Wacom Intuos Pro S легко малювати

Власне, наконечник. Комплектація Intuos Pro S передбачає 7 стандартних чорних і 4 повстяних, по типу маркера. Кожен виконує свої завдання. Відразу скажемо, що маркерні наконечники стираються зі швидкістю світла. Така у них особливість. В той самий час, чорні “проживуть” набагато довше.

І ми якраз підійшли до ще однієї частини комплектації Wacom Intuos Pro S. Ось такий ось масивній сталевій таблетці, де зберігаються наконечники. Масивна в першу чергу тому, що важка. Їй і справді можна вбивати. За холодну зброю зійде на раз-два. А потрібно це, ми так розуміємо для міцної стійкості, бо це таблетка служить ще і підставкою для пера.

Підставка для пера Wacom Intuos Pro S

До того ж на плоскій частині цього пристрою теж є гумова вставка по всьому периметру кільця. Перо можна розташовувати як вертикально, так і горизонтально – як зручно кожному. Зі зворотного боку, прямо по центру, ми виявили невеликий отвір для заміни наконечників. Такий собі зручний мультитул.

Вам може стати в нагоді:PowerBank: як вибрати кращу модель у різноманітті брендів і моделей. ТОП 2018

Intuos Pro підтримує два інтерфейси: як провідний через кабель type-c так і Bluetooth-з’єднання. І, що важливо, будь-яка модифікація “на борту” містить бездротове підключення. Це плюс. Сам кабель довжиною 2 м нам здався не зовсім зручним: довжина іноді заважала. І, в принципі, могла б бути хоча б у половину менше. Але, хіба мало, раптом комусь знадобиться 2 м для підключення планшета до іншого пристрою на великій відстані?

Драйвери, ПО і налаштування Wacom Intuos Pro S

Подейкують, що графічні планшети багатьох брендів запросто можуть обходитися і без установки драйверів. Але, тільки в такому випадку ви втрачаєте головного кайфу: реакції на силу натискання. У випадку з Wacom обійтися без установки додаткових утиліт не вийшло. Але саме вони відкрили для нас кастомний світ Intuos Pro S і ту саму реакцію планшета на тиск пера.

Перо Wacom Intuos Pro S

Перша приємність, яка кинулася в очі – це вибір орієнтації планшета. Комфортно буде і для лівші, і для правші. А в іншому можливості налаштування панелі експрес безмежні: під будь-яку кнопку можна “підв’язати” практично будь-яку дію або комбінацію, які взагалі тільки можна здійснити за допомогою клавіатури або миші. Плюс є додаткові фішки, що стосуються управління Photoshop, і налаштування пензлів.

Чи працюєте з графікою? Вам буде корисно:Як оновити драйвера на відеокарту

Можна налаштовувати чутливість пера до нахилу, тиску, відстань для подвійного кліка і функціонал механічних кнопок на ньому. Додатково вдасться навіть кастомізувати комбінації під певні програми, в яких ви найчастіше працюєте. Але і це ще не все.

 Управління Wacom Intuos Pro S

Всі Intuos Pro даного покоління, в тому числі і S-ка, підтримують мультитач і управління жестами, яке активується на бічній частині корпусу планшета. Для нас найбільш зручними функціями мультитач в Intuos Pro були скролінг і зумування двома пальцями. Скролінг сенсорного кільця теж дуже “зайшов”. Це навіть зручніше, ніж коліщатко мишки.

Як такий безкоштовний софт у коробку Intuos Pro S не кладуть. На вибір пропонується тільки план Adobe Creative Cloud Photography або Adobe Premiere Rush всього на 2 місяці. Друга “софтіна” – це крутий відеоредактор зі штучним інтелектом від Adobe. А той самий план – дуже великий за своєю суттю. Він включає в себе стандартний Photoshop, Lightroom, Adobe Spark, Adobe Portfolio і все це обрамлене Adobe Sensei, яка допоможе зробити з будь-якого вашого творіння цукерку.

Комплектація пера Wacom Intuos Pro S

У загальних рисах, у рамках вищеописаного плану доступні:

 • редагування;
 • зберігання фото в хмарному сховищі на 20 ГБ або більше;
 • створення 3D-об’єктів, веб-сторінок, портфоліо;
 • інтелектуальний пошук інформації;
 • графічна аналітика;
 • створення цифрових документів з можливістю розширеного редагування.

Але є те саме “але”. Всього 2 місяці Wacom дає для того, щоб доторкнутися до прекрасного, не спустошуючи гаманець.

Особливості стандартній комплектації й автономність Wacom Intuos Pro S

До нас на огляд потрапив графічний планшет у стандартній модифікації. І мова зараз йде не про розмір, а про додаткові комплектації Paper Edition.

Лайфхаки для роботи з фото:Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android

Нам здається, що початківцям такі версії “зайшли” б. Вони передбачають звичайний папір для малювання з кращою текстурою за своїм вибором, спеціальний утримувач для паперу і перо Wacom Finetip Pen або ж додаткову кулькову ручку Wacom Ballpoint Pen.

Як малює Wacom Intuos Pro S

Всі малюнки після нанесення експортуються і конвертується в редагований файл у хорошому дозволі за допомогою “софтіни” Inkspace. Там ілюстрації не те, що “домальовують”, вони навіть можуть “оживати” або перетворюватися в формат MP4 або текстовий документ, якщо спочатку там було щось написано. Але, варто пам’ятати, що Paper Edition є тільки для Intuos Pro M і L.

Автономність Intuos Pro S можна позначити як хорошу: при активному використанні батареї на 1 350 mAh вистачає на 12 годин. Хочемо зауважити, що місткість молодшої версії лінійки більше, ніж у старших моделей, що дає + 2 години до автономної роботи. Для повної підзарядки девайса вистачає 2,5 години.

Враховуючи наші пристрасті до художньої фотографії, ми самі захотіли такий планшет. Дуже вже привабливо все це виглядає: купа всяких наконечників, кнопок з різним функціоналом і те саме відчуття, ніби ви малюєте олівцем по звичайному паперу.

96723 0 cookie-check Wacom Intuos Pro: графічний планшет професійного рівня

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також: