search
Підписатися

logo

Відьмак 3: Дикий Гін. 10 рослин в грі, які існують насправді

07 Травня, 2021, 10:18 0

Як і в багатьох іграх з відкритим світом, в The Witcher III: Wild Hunt є можливість збирати рослини для майбутнього продажу або використання в якості інгредієнтів. Рослинний світ Відьмака досить різноманітний, і сьогодні хочу поговорити з вами про те, наскільки реалістична флора фентезійного світу і як повернути її на свою користь.

 Кожна рослина в грі має свою назву, яку ви бачите, коли підходите до неї, збираєте або переглядаєте в інвентарі. Ви можете зустріти рослини під водою і біля водойм, на скелях, на пагорбах, в печерах часто ростуть гриби, ліси також усіяно різними представниками флори. На міні-карті вони позначені маленькими зеленими листочками і ви можете зібрати все, що зустрічається вам на шляху.

Навіщо збирати рослини

Якщо не ігнорувати можливість зібрати трави і квіти, в подальшому їх можна продати або використати для приготування еліксирів, бомб, відварів і олій. Також деякі входять до складу фарби для зміни кольору обладунку.

У грі «Дикий Гін» у вас немає свободи для експериментів з алхімією, як це відбувається, наприклад, у Скайрімі. Майстерність Відьмака як алхіміка підвищується поступово, коли він знаходить необхідні рецепти або проходить навчання у друїдів. Саме тому важливо тримати в інвентарі ті інгредієнти, які згадуються в рецептах, а іншими можна розпоряджатися на свій розсуд, наприклад, продавати.

Максимум одиниць одного виду в інвентарі — сто штук, тому якщо ви бачите, що досягли такої кількості, краще продати частину рослин найближчому травнику, так як при зборі чисельність не збільшуватиметься і це стане непотрібною дією.

Купівля, продаж і виготовлення

Рослини можна продати травникам у відносно великих містах, відьмам або друїдам. У них також можна придбати рідкісні інгредієнти, якщо ви помітили, що для якогось алхімічного рецепта їх не вистачає.

На початку гри збір і продаж рослин іноді рятують, якщо потрібні гроші. Звичайно, ви не заробите стільки ж, скільки за замовлення або за квести, але на каедвенський стаут в найближчій корчмі вистачить.

Раджу періодично переглядати вкладку «Алхімія» і поповнювати запаси. Геральт також робить це самостійно під час медитації і при достатній кількості алкагесту. Про наявність необхідного зілля, бомб і олій краще подбати заздалегідь, так як в критичний момент їх наявність або відсутність може вирішити результат бою. Гра дозволяє зручно сортувати і фільтрувати інгредієнти, тому ви точно побачите, що вже є у вас в рюкзаку, що можна приготувати і в чому є потреба.

Рослини в грі та їх аналоги в реальному світі

За моїми спостереженнями, в грі немає зовсім вже фантастичних екземплярів, які точно не зустрінеш в реальному житті. Розгляну кілька прикладів, але в цілому тенденція така, що всі рослини в тому чи іншому вигляді існують насправді.

Аренарія

Невеликий пишний кущ з білими квітами. Часто зустрічається у травників. Іноді відчувається її дефіцит, так як аренарія використовується для приготування Білої Чайки, яка, в свою чергу, є основою для приготування доброї половини еліксирів з ознакою «відмінний» — від Кішки до Чорної Крові.

Тримайте аренарію в запасі, звертайте увагу на її наявність у травників і викуповуйте всю, якщо дозволяють гроші. Також аренарію можна зібрати під час подорожей, вона зростає в Білому Саду, у Коломниці, околицях Оксенфурту і у великій кількості на островах Скелліге.

В реальності аренарія також називається піщанкою і належить сімейству Гвоздикові.

Кульбаба

Впевнена, що всі знають цю яскраву рослину. У грі можна зустріти тільки жовту «версію» кульбаби. Використовується для виготовлення ряду бомб, олій, відварів і для отримання жовтої фарби для обладунку. Можна придбати у травників або зібрати самостійно.

В реальності кульбаба належить до сімейства Складноцвіті і часто зустрічається в середній смузі лісостепу.

Одуванчик с детства знаком жителям средней полосы

Вербена

Коли під час подорожей натикаюся на зростаючу вербену, відразу згадую її приємний аромат і з задоволенням збираю. У грі вона росте на луках, трав’яниста рослина з невеликими білими квіточками. Описується в книзі «Гербарій друїдів».

Використовується в якості інгредієнта при виготовленні алхімічних субстанцій. Наприклад: кіновар, квебріт, гідраген, ребіс.

В реальності використовується як лікарська рослина, входить до складу багатьох косметичних засобів. Належить до сімейства Вербенові. Сорт Лимонна вербена використовується для отримання ефірної олії.

Волкобой

Рослина з фіолетовими квітками, рясно росте повсюди. Використовується в рецепті квестового предмета — Очищуючої мікстури. Також входить до складу олій проти вампірів і проклятих, і еліксирів — Неяситі і Повного місяця. Можна купити у травників або продати їм же, тому що гострої потреби у Волкобої ви навряд чи будете відчувати, це популярна рослина.

В реальності називається аконіт, відома під назвою «борець» або «вовчий корінь». Є отруйною, у всіх частинах рослини міститься аконітін. Належить сімейству Лютикові.

У волкобоя яркие фиолетовые цветы

Білий мирт

У грі він схожий на аренарію, це теж кущ з білими квітами. Геральт збирає пелюстки білого мирта і потім використовує їх в приготуванні краснолюдського спирту і декількох еліксирів: наприклад, Ластівки і Пурги.

У житті мирт є вічнозеленою рослиною, росте у вигляді куща, з п’ятилистними квітками, дає плоди. Листя використовуються для виготовлення ефірної олії.

Лепестки белого мирта используются в качестве алхимического ингредиента

Шишки хмелю

Хміль — відома рослина і популярна навіть в ігровому світі. Часто можна зустріти під час подорожей. Використовується в ряді алхімічних рецептів: олія проти реліктів, бомби Картеч і Місячний пил, відвар з волколаку.

В реальності хміль звичайний використовується як лікарська рослина, шишки хмелю можна зустріти в аптеках як болезаспокійливий засіб при ниркових хворобах або в складі заспокійливого чаю. Хміль здавна використовується в пивоварінні, виготовленні хліба.

Хмель растет в игровом мире в виде кустарника

Корінь мандрагори

Мабуть, найбільш відомою мандрагора стала після виходу «Гаррі Поттера», в світі Відьмака вона також використовується. Корінь мандрагори разом з коренем запашного перцю зустрічається в продажу у травників. Присутній в складі квестового еліксиру Екстракти трав. Використовується при виготовленні відварів з екімми і стародавнього лісовика, і Сови.

До речі, ігрова рослина Сенжігрон нагадує реальну мандрагору, тільки верхню частину рослини.

В реальності мандрагора належить сімейству Пасльонові. Її корінь нагадує чоловічків, а вживання не рекомендується, так як рослина містить алкалоїд скополамін. Мандрагору часто згадують в мистецтві, літературних творах і музиці.

Сенжигрон очень похож на верхнюю часть реального растения мандрагора

Корінь запашного перцю

Коли вже ми згадали цей інгредієнт, давайте подивимося на нього детальніше. Знайти його можна у торговців. Корінь запашного перцю краще тримати в достатній кількості, так як він використовується при виготовленні багатьох бомб, входить до складу олії проти магічних створінь, еліксиру Кішка і деяких субстанцій — зокрема, альбедо, купоросу і ребісу.

В реальності ми всі зустрічали запашний перець і використовуємо його в якості прянощів. Це невеликі горошини з гострим смаком і яскравим ароматом. Також є в продажу у вигляді порошку.

Капріфоль

Капріфоль у Відьмаку зустрічається на луках і виглядає як невеликий кущ з рожевими квітами. Використовується в багатьох алхімічних рецептах, але гостру потребу в ній ви навряд чи відчуєте. Як правило, вистачає того, що зібрано самостійно, ще й залишиться що запропонувати травникам на продаж. Стане в нагоді в приготуванні Білого меду, деяких мутагенів, олії проти магічних створінь та інсектоїдів.

У реальності ви зустрічали капріфоль під назвою «жимолость запашна». Виглядає високий кущ трохи інакше, ніж в грі. Любить добре освітлені місця. Витка рослина часто використовується в якості декоративної в озелененні, тому що жимолость може виростати до шести метрів. Екстракт з квіток жимолості використовується в косметиці.

Собача петрушка

Висока рослина, дуже поширена, його розлогі білі квіти видно здалеку. З усіх частин рослини Відьмак використовує листя. Стане в нагоді при виготовленні відварів з туманника, накеру, василиска, для олії Яд повішеного і ще декількох рецептів. Чесно кажучи, навіть не бачу сенсу її купувати у травників, тому що зустрічається буквально скрізь.

Коли шукала аналог цієї рослини, спочатку подумала, що це борщівник. Вони і справді схожі, але на ділі виявилося, що все простіше і існує рослина собача петрушка. Рослина отруйна. Однолітник виростає до метра заввишки. І собача петрушка, і борщівник належать сімейству Зонтичні, тому не дивно, що їх легко переплутати.

Собачья петрушка принадлежит семейству Зонтичные

Які ще рослини зустрічаються у відкритому світі Відьмака

У процесі дослідження у мене сформувалися гіпотези по іншим рослинам і їх реальним аналогам.

Гриб-дощовик існує насправді під назвою «Дощовик їстівний». За зовнішнім виглядом схожий також на гриби-шибальці з гри, аналогів яким не зустрічала.

Трава ластівки — ви здивуєтеся, але це дуже популярний в наших широтах Чистотіл, належить родині Макових.

Плід берберки — є всі підстави припускати, що під такою назвою фігурує Барбарис звичайний. Наукова назва у нього якраз Berberis.

Под берберкой явно подразумевается знакомый нам барбарис

Крушина — існує рослина з такою назвою, але на відміну від гри, де крушина є водною рослиною, яка росте на дні прісних водойм, в реальності крушина — деревна листопадна рослина у вигляді невеликих дерев або кущів.

Омела — думаю, всім знайома рослина, традиційно використовувалась як прикраса на Різдво в Англії.

Чемериця — також існує насправді, належить сімейству Мелантієві.

Ріжки — в грі можна зустріти насіння ріжків в продажу. В реальності ріжки — це гриб-паразит, який росте на житі.

Мишохвост дуже нагадує мені нарцис через яскраво-жовті квіти, але не впевнена, що в грі у нього такі ж властивості.

Мышехвост чем-то напоминает нарцисс

Трава-зубрівка також часто зустрічається в полях середніх широт, належить до тонконогоцвітих, відома під назвою «чаполоть».

Скороцель чимось нагадує подорожник, хоча він не аналогічний за властивостями, судячи з того, що в грі його вирощують в городах. Втім, подорожник можна вживати в їжу, тому припущення про їх схожість має шанс бути вірним.

Вороне око існує насправді, однак мене трохи бентежить, що в грі рослина намальована як коричневий горішок, в реальності ж у нього плоди синього кольору, чимось схожі на лохину.

Раног — коли зустрічаю його в грі, нагадує якусь хвощевидну рослину. Можливо, це аналог Хвоща польового.

Раног похож на полевой хвощ

Зелена цвіль в грі представлена як окрема рослина, її можна купити, використовується в ряді алхімічних рецептів, в тому числі в оліях і бомбах.

Переступень також зустрічається в реальному світі, рослина відома під назвою «адамов корінь». Трав’яниста рослина належить до сімейства гарбузових, але в грі виглядає зовсім інакше і зустрічається в скелястих районах.

Роголистник ви могли бачити в прісних акваріумах і водоймах. У грі його зовнішній вигляд змінили.

Рослини, яких немає в реальності

Для цих згаданих в грі рослин мені не вдалося поки знайти аналогів або ідентичних прикладів. Пропонуйте в коментарях варіанти, якщо у вас є припущення з цього приводу.

Волокна хана схожі на кущі білого мирта або аренарії, але в реальності складно знайти аналог. Квітка двоєгрота має нехитрі червоні квіточки. Нострікс зустрічається на міських стінах і житлових будинках, витка рослина. Кровостій можна зустріти на березі водойми, має брудний червоний колір. Можливо, варто пошукати в напрямку червоних водоростей. Гриб безмір чомусь нагадав мені коричневі печериці, але він більше за розміром, судячи з масштабу. Гінація з ліловими пелюстками росте у вигляді куща, але не вдалося підібрати її родича з реального світу.

114984 0 cookie-check Відьмак 3: Дикий Гін. 10 рослин в грі, які існують насправді

Читайте також:

Як правильно читати розвиваючі книжки
Як правильно читати розвиваючі книжки
06 Травня, 2021, 01:58 1740
На відміну від художньої літератури, нон-фікшн вимагає особливого підходу, тому що ми хочемо не тільки отримати задоволення від книги, а й впровадити отримані знання в...
Смотреть результаты
Безпечні поїздки з дітьми. Чим відрізняються автокрісла для дітей різного віку
Безпечні поїздки з дітьми. Чим відрізняються автокрісла для дітей різного віку
Коли планується поїздка з дитиною автівкою, не обійтися без хорошого автокрісла, адже воно забезпечує дитині комфорт і безпеку під час ваших подорожей. Навіть якщо їхати...
Смотреть результаты
Як спекти класичну паску
Як спекти класичну паску
Пекти паску – той ще квест. Не завжди виходить, навіть якщо строго слідувати рецепту. А потім думаєш: чи то мука така, чи то дріжджі підвели,...
Смотреть результаты