search
Підписатися

logo

У новому тізері Game of Thrones знайшли багато прихованих зловісних натяків. Все погано?

04 Квітня, 2019, 11:22 11

Творці «Ігри престолів» викотили новий тізер до восьмого сезону, після перегляду якого у фанатів, схоже, додалося сивого волосся – чим уважніше придивлятися до цього трейлеру, тим сильніше стає не по собі. Судячи з усього, HBO цілком може давати майстер-класи на тему «Як знищити віру в чудо за 60 секунд».

Винтерфелл

Але у фанатів ще жевріє надія на щасливий результат. Ну або хоча б не на такий жахливо зловісний, як натякнули нам в останньому промо-ролику. Погодьтеся – якщо все те, що ми побачили, виявиться правдою, це буде занадто жорстоко. Куди приємніше думати про цей тізер як про похмуре рекламне вкидання для підігріву аудиторії. З огляду на те, як ревно творці серіалу оберігають інформацію про сценарії майбутнього сезону і як ретельно вони плутають сліди, цілком можна очікувати, що показане у всіх цих промо-роликах не має до реальності ніякого відношення.

Зазирни сюди: HBO запустив власну онлайн-гру по Game of Thrones

Але уважно подивитися трейлер все ж варто. Як мінімум для того, щоб знайти і розгадати всі ці «пасхалки». Так що пропонуємо вам зазирнути в похмурі глибини фантазій творців серіалу Game of Thrones!

Увага! Ми не можемо гарантувати, що показане каналом HBO в тізері виявиться правдою, і події, на які натякають в роликах, дійсно відбудуться. Але є ймовірність, що тізер в більшій чи меншій мірі все ж є спойлером від режисерів. Тому, якщо ви боїтеся зіткнутися зі спойлерами до виходу нового сезону, не рекомендуємо вам дивитися відео і продовжувати читати цю статтю, бо далі ми будемо детально розбирати відеоряд, показаний в промо-ролику від 2 квітня 2019 року.

Розбір нового тізера Game of Thrones, Season 8: Aftermath

Отже, що нам показали в новому тізері? Заметений снігом напівзруйнований Вінтерфелл, в якому не залишилося жодної людини. Похмура картинка показує кадри спорожнілого гнізда північних королів – рвані стяги, присипані снігом, вибиті двері, проламаний дах і спорожнілі стіни. Якщо враховувати, що на момент закінчення сьомого сезону саме у Вінтерфеллі знаходилися основні сили Старків та їх союзників, і саме сюди тримали шлях молоді Таргаріени з військом і драконами Дейнеріс, то враження виходить зовсім безрадісне. Крупний план вихоплює дев’ять деталей, на яких акцентується увага глядачів, і кожна нова сцена нагнітає все більшу тугу.

Що буде далі? Лід, полум’я і слізки фанатів – що чекає нас у восьмому сезоні?

  1. Стріли драконового скла (0:07)

На перших же кадрах нам показують кинуту у дворі замку зв’язку стріл з наконечниками з драконового скла. Як всі пам’ятають з попередніх сезонів, саме драконове скло є одним з небагатьох дієвих способів знищення віхтів і Білих ходоків – крім обсидіану, крижану нежить можна прибити тільки клинками з валірійскої стали і драконівським вогнем.

З огляду на загальну розруху в порожньому замку, явні сліди битви і ці самі обсидіанові наконечники, нам, судячи з усього, відкрили завісу над результатом битви між мешканцями Вінтерфелла і гостями з-за Стіни. Тааак. Результат, судячи з цього відеоряду, дуже далекий від райдужного. Але дивимося далі.

Винтерфелл

  1. Брошка лорда-правиці (0:19)

На дев’ятнадцятій секунді нам показують напівзасипану снігом брошку десниці короля, що сиротливо лежить біля стіни в замковій стайні. На момент закінчення сьомого сезону такі брошки були у двох осіб – у десниць Серсеї і Дейнеріс. Це «добрий доктор» Квіберн, якого свого часу вигнали з ордену мейстрів за захоплюючі, але негуманні експерименти над людьми, і молодший Ланністер. Якщо враховувати, що Квіберна екстремальний туризм в напрямку півночі Семи Королівств взагалі не цікавив ні в якому форматі, то виходить, що символ влади лорда-десниці в стінах Вінтерфелла загубив саме Тіріон. Або, що теж ймовірно, не загубив – замет, на якому лежить брошка, не такий вже й маленький, так що все може бути.

Брошь десницы

  1. Голка Ар‘ї Старк (0:21)

Маленька шпага Ар’ї – клинок, який подарував їй ще в першому сезоні Джон Сноу. Вона завжди дуже дорожила цією зброєю і добровільно розлучалася з ним тільки в самих крайніх ситуаціях, тому дивно і сумно бачити цю елегантну, але смертоносну шпагу, сиротливо кинуту серед уламків і сміття. Легка витончена Голка, схоже, більше не потрібна своїй господині – малореально, що зброю забули в поспіху або не помітили на такому видному місці.

Игла Арьи Старк

  1. Перо Ліан Старк (0:26)

Ще в першому сезоні, коли Роберт Баратеон спускався в крипту під замком Вінтерфелл, де похована його кохана – Ліан Старк, він вклав у долоню її посмертної статуї сіре пташине перо. Вдруге в серіалі воно з’явилося вже в п’ятому сезоні, коли Санса знайшла перо на підлозі крипти і забрала собі. Втретє нам показали його в січневому тізері до восьмого сезону «Ігри престолів», коли його покривали паморозь і крижаний туман, що  повзуть по підлозі крипти замку Старків. І ось зараз, в самому свіжому промо-ролику, ця багатостраждальна пташина пір’їнка була скинута поривом вітру з уламка дерев’яного перекриття однієї з замкових будівель на вкриті снігом сходи.

Перо Лианны Старк

  1. Крісло-каталка Брана (0:32)

І якраз на тому місці, куди приземлилося перо Ліан Старк, що до цього, ймовірно, зберігалося у Санси, ми бачимо розбите крісло-каталку, на якому пересувався молодший спадкоємець Старків. Крісло Брана розбите повністю і явно давно лежить біля підніжжя сходів, що ведуть на криту бойову галерею замку. Оскільки самостійно пересуватися Бран може, на жаль, тільки в своїх видіннях, то тут два варіанти – або громіздку конструкцію кинули, відступаючи, а хлопчика забрали на руках, або … Ну, або не забрали. Будемо реалістами.

Коляска Брана

  1. Золота рука Джеймі (0:36)

Хороша новина – Джеймі, судячи з усього, таки зможе успішно дістатися до Вінтерфелла. Погана новина – на тридцять п’ятій секунді тізера нам показали його золоту руку, що лежить на замковому дворі. Можна припустити, що протез був кинутий або втрачений, але, якщо уважно придивитися до нього, то стає помітною одна цікава деталь. Між краєм рукавички і сніжним покровом видно щось незрозуміле, схоже на людське передпліччя, яке продовжує металева «рука». Або знімна золота рукавичка так «вдало» лежить на якомусь камені або уламку дошки, або з розтруба протеза дійсно виглядає частина руки з темною шкірою.

Рука Джейме

Ланцюг з підвіскою Дейнеріс (0:39)

На задньому плані за рукою Джеймі пориви вітру злегка розгойдують обривок срібного ланцюга з драконівськими головами, яку постійно носила Дейнеріс, використовуючи або для кріплення плаща, або просто як прикрасу. Практично всі сцени останнього сезону, де Матір Драконів була в теплому верхньому одязі, ця прикраса була на ній, але в цьому тізері ланцюг порваний. Невеликий шматок, що залишився від прикраси, висить в замковому дворі на спицях зламаного колеса від воза.

Цепочка Дейнерис

  1. Меч Джона Сноу (0:43)

І нарешті на 44 секунді тізера серед сніжної заметілі проступає меч Довгий Кіготь – клинок, викуваний з валірійскої сталі, що колись належав дому Мормонт. Джіора Мормонт, який був одним з братів Нічного дозору, подарував свій фамільний меч Джону Сноу, і через деякий час ведмежу голову на рукояті замінила вовча. Тільки ось тепер смертоносний для породжень тьми клинок опинився лежати в гордій самоті все в тому ж дворі Вінтерфелла. Причому і лезо, і рукоять, і сніг близько рукояті меча покриті свіжою червоною кров’ю, а сам великий замет під мечем виглядає досить підозріло.

Меч Джона Сноу

Силует Короля Ночі (0:43)

Камера повільно віддаляється від Довгого Кігтя, і на 50-й секунді раптово стає слабо, але помітним темний людський силует, в якому є певна схожість з Королем Ночі. Творці тізера витончено витримали інтригу – фігура людини (або не зовсім людини), що стоїть в арковому вході в укріплений замковий двір, безумовно проглядається, але практично нічого чітко розглянути не можна. Та й обривається відеоряд вже через пару секунд після того, як контури людини, що стоїть серед снігового бурану, стають хоч якось помітні, тому визначити, хто це, практично неможливо. Але судячи з «фірмової» пози головного мерця “Престолів» – з опущеними уздовж тіла і злегка відведеними в сторони руками, по відсутності об’ємного хутряного плаща і будь-якого головного убору, що дивно для живої людини в таку погоду, користувачі Reddit, що розгледіли в цьому баченні саме Короля Ночі, цілком можуть виявитися праві.

Силуэт Короля Ночи

HBO, що це було?

Що ж, підведемо підсумок. Є велика ймовірність, що цей тізер – просто провокаційний ролик для фанатів, створений для нагнітання напруги та підігріву інтересу до серіалу. Ну і для любителів пошукати всілякі пасхалки, натяки і прихований сенс. Ось чого-чого, а глибокодумних натяків і в цьому, і попередніх тізерах вистачає.

Але є ймовірність, що деякі речі і сцени, показані в промо-роликах, все ж зіграють свою роль в новому сезоні. Наприклад, перо Ліан Старк, яке вже кілька разів з’являлося і в серіалі, і в трейлерах, цілком може виявитися ключем до однієї з важливих сцен восьмого сезону. Наприклад, приведе нас до таємниці могили Ліан, в якій може бути приховано якийсь доказ походження Джона Сноу. Є навіть теорія, що саме в її усипальниці лежить знаменита арфа Рейгара Таргаріена.

Або ж це просто символічне відсилання до історії походження Джона Сноу і його зв’язку з домом Старків. Або витончене заплутування уваги – творці Game of Thrones відмінно набили руку в цій справі за роки існування серіалу. Але гадати на кавовій гущі – справа не особливо результативна, хоча і захоплююча. То ж тренуємо витримку і чекаємо 14 квітня 🙂

75026 0 cookie-check У новому тізері Game of Thrones знайшли багато прихованих зловісних натяків. Все погано?

Читайте також:

Огляд Samsung Galaxy Buds
Огляд Samsung Galaxy Buds
04 Квітня, 2019, 10:08 963 11
Цього не можна заперечувати – по-справжньому бездротові навушники просто прекрасні. Вони легкі, стримані і повністю позбавлені дротів, надаючи нам свободу і зручність, про які ми...
Смотреть результаты
Все найцікавіше зі вчорашньої презентації Apple
Все найцікавіше зі вчорашньої презентації Apple
Зростаюча конкуренція з боку китайських і корейських виробників смартфонів, планшетів та іншої електроніки робить дуже сильний опір пристроям Apple на ринку і, як і слід...
Смотреть результаты
Огляд Samsung Galaxy A30 – першопроходець серії «А» в 2019 році
Огляд Samsung Galaxy A30 - першопроходець серії «А» в 2019 році
Останнім часом увага, як наше з вами, так і самої компанії Samsung була зосереджена на новеньких флагманах. Розкішність і приголомшливий функціонал нових моделей Galaxy S10...
Смотреть результаты