search
Підписатися

logo

Огляд Samsung Galaxy Buds

04 Квітня, 2019, 10:08 11

Цього не можна заперечувати – по-справжньому бездротові навушники просто прекрасні. Вони легкі, стримані і повністю позбавлені дротів, надаючи нам свободу і зручність, про які ми могли тільки мріяти.

Випуск подібних девайсів в Samsung почали у 2016 році, коли вперше вийшли Gear IconX – навушники, які виглядали неймовірно круто, але їм дечого бракувало, наприклад, достатнього часу автономної роботи. Навушники IconX другого покоління, випущені у 2018 році, могли набагато довше обходитися без підзарядки, і все ж всі ми очікували чогось більш грандіозного.

Чи є вони найкращим продуктом Samsung на даний момент, і чи можуть вони розглядатися в якості альтернативи навушникам від інших відомих брендів? Саме час розібратися!

Дизайн і комфорт

Обзор Samsung Galaxy Buds - наушники в ушах

Samsung Galaxy Buds дотримуються звичної формули. Навушники мають форму вкладишів, які повинні бути встановлені в нашу вушну раковину. Гумові наконечники, які входять у вушний канал, можуть бути замінені, а в комплектації передбачено три різних розміри. Пошук розміру, який підійде найкраще, має вирішальне значення, оскільки це впливає не тільки на те, наскільки комфортно вони почуваються, а й на те, як добре вони звучать. З протилежного боку гумові крила злегка притискаються до мочки вуха і забезпечують додатковий контакт. Знову ж таки, вони замінні, і ви отримуєте кілька крил різних розмірів в комплекті.

Протягом всього тестування я ніколи не відчував, що Galaxy Buds ось-ось можуть випасти з моїх вух. Вони дуже легкі, і я відчуваю себе комфортно, навіть коли ношу їх кілька годин поспіль в спокійній обстановці. Проте, я відчуваю їх присутність набагато сильніше, коли виконую інтенсивні заняття, наприклад, бігаю. Це, ймовірно, не найкомфортніші навушники для тренувань, бо вони не мають високого рівня стійкості до води.

Galaxy Buds виготовлені в трьох кольорах: чорний, білий і яскраво-жовтий, який можна роздивитися на вас з відстані в кілометр. Ми звернули увагу, що біла модель відображає світло з тонким перламутровим ефектом, дуже схожим на той, який присутній у білому Galaxy S10 +. З однаковим кольоровим виконанням ці два пристрої прекрасно поєднуються один з одним.

Обзор Samsung Galaxy Buds - наушники в кейсе

У той час поки Samsung Galaxy Buds не використовуються, їх можна зберігати в чохлі зі специфічною формою, який служить і зарядним пристроєм з вбудованим акумулятором. Навушники замикаються в ньому за допомогою магнітів, що зводить до мінімуму ймовірність того, що ви встановите їх без повного контакту із зарядними клемами. Таке траплялося з торішніми IconX. Сам корпус трохи більше, ніж у Apple AirPods, але менше, ніж чохли від багатьох інших альтернативних виробників. Він повністю поміщається в кишеню для дрібниць моїх джинсів.

Підключення

Обзор Samsung Galaxy Buds - наушники на смартфоне

Не дивно, що Galaxy Buds найкраще працюють зі смартфоном Samsung Galaxy, тому в процесі нашого тестування ми підключали їх до Galaxy S10 +. Саме підключення проходить швидко, тому що, як тільки я відкрив чохол, смартфон Galaxy виявив, що навушники знаходяться в межах досяжності і запитав, чи хочу я синхронізувати два пристрої.

Підтримка Bluetooth 5.0 справила на нас відмінне враження. Знадобилася відстань близько 37 метрів у відкритому просторі, перш ніж з’єднання стало переривчастим, але без повного розриву. Крім цього, сигнал досить впевнений, навіть якщо пройти хоча б за одну цегляну стіну, тому музика або дзвінки залишаються без перешкод навіть у сусідній кімнаті. Але в парі з моїм ноутбуком, який підтримує тільки старіший Bluetooth 4.1, радіус дії Buds склав всього близько 6 метрів у відкритій офісній кімнаті.

Безумовно, Galaxy Buds можна використовувати не тільки зі смартфонами Galaxy. Однак на інших пристроях Android вам потрібно завантажити додаткове програмне забезпечення, щоб отримати доступ до більш просунутих функцій і налаштувань, наприклад, таким як Ambient Sound. Це буде недоступно на iPhone через відсутність супутнього додатку для iOS, але в іншому Buds нормально працюють і зі смартфонами Apple.

Функціональність і управління

Обзор Samsung Galaxy Buds - корпус наушников

Спеціальний додаток для Android – це те, що ви використовуєте для доступу до вищезгаданої функції Ambient Sound. Як випливає з назви функції, навушники використовують вбудовані мікрофони Buds, щоб пропустити шум, що виникає навколо вас. Це корисно для безпечного переходу через вулицю або для розмови з кимось, не знімаючи Buds. Принаймні, в теорії.

Використання Ambient Sound залишило досить суперечливі враження. Коли він включений, через відтворення музики може бути погано чути навколишній шум. Йдучи по вулиці, я можу чути більш гучні звуки, схожі на гудок автомобіля, але не звук машини, що рухається повз мене. Ambient Sound можна включити тимчасово, коли ви торкаєтеся і утримуєте палець на будь-якому з навушників. Це дозволяє чути, як хтось говорить поруч зі мною, але коли я говорю з ними, то чую свій голос в незвичайній тональності, як ніби я засунув пальці у вуха.

Зовнішні боки Samsung Galaxy Buds чутливі до дотиків: одне натискання призупиняє відтворення пісні, подвійне натискання – до наступного треку, а потрійне натискання повертає нас до попереднього. Звичайно, мати якісь елементи управління набагато краще, ніж взагалі не мати таких, але під час керування навушниками необхідно бути уважним. Іноді подвійне торкання може розпізнаватися, як одне, а одиночне торкання через невпевнене натискання, може взагалі не реєструватися. Я повинен так само згадати про те, що постукування по Buds може викликати неприємні відчуття, адже звук від них може передаватися прямо у вушний канал.

Ми можемо налаштувати те, що активується тривалим натисненням. Як ми говорили вище, мої Buds налаштовані на активацію Ambient Sound довгим натисканням, але в якості альтернативи можна встановити ту саму дію для управління гучністю або доступу до вашого віртуального помічника, будь то Bixby або Google Assistant. Але варто розуміти, що ви не зможете одночасно мати доступ і до регуляторів гучності, і до Ambient Sound, і до помічника.

Якість звуку

Обзор Samsung Galaxy Buds - программа для управления наушниками

Samsung Galaxy Buds звучать добре. Це не пара аудіофільних моніторів-вкладишів і вони можуть звучати не так, як дротова гарнітура з комплекту Galaxy S10 +, але вони будуть відповідати очікуванням більшості слухачів. Вони звучать кілька напружено на високому рівні гучності,, але мені ніколи не доводилося встановлювати гучність до максимуму. Басові ноти добре визначені, але не дуже сильні. Існує п’ять пресетів еквалайзера, але мені за весь тест знадобився лише динамічний.

Galaxy Buds так само може приймати телефонні дзвінки, і у нас немає серйозних претензій до ефективності цього процесу. Мікрофони навушників відмінно сприймають мій голос і мене легко зрозуміти на іншій стороні лінії.

При перегляді відео звук від Galaxy Buds не відстає, або, принаймні, не до відчутного ступеня. Однак  при відтворенні ігор, у звук може злегка затримуватися.

Автономність

Обзор Samsung Galaxy Buds - беспроводная зарядка от смартфона

В Samsung стверджують, що Galaxy Buds можуть працювати до 6 годин без підзарядки, а батарея, вбудована в чохол, може значно продовжити цей час. Звичайно, все буде варіюватися в залежності від гучності прослуховування і від того, як часто ви включаєте Ambient Sound, але, судячи з мого досвіду, ви зможете отримати не менше 5 годин часу прослуховування тільки від навушників. Після використання повністю заряджених Galaxy Buds протягом приблизно декількох годин в день протягом трьох днів я помітив, що чохол виявився розряджений, тоді як в кожному з навушників ще залишалося 80% заряду.

Цікава особливість Samsung Galaxy Buds полягає в тому, що чохол можна заряджати за допомогою бездротової мережі або від будь-якого бездротового зарядного пристрою, сумісного з QI, або ж від самого Galaxy S10 + завдяки новій функції Wireless PowerShare, доступній в смартфоні. Після того, як чохол і Buds повністю розрядилися, їх зарядка від Galaxy S10 + по бездротовій мережі зайняла менше трьох годин. 40 хвилин виявилося достатньо, щоб досягти позначки 30%.

Висновок

Обзор Samsung Galaxy Buds - белые наушники Buds

У той час як попередні бездротові навушники Samsung намагалися виділитися такими функціями, як коучинг і моніторинг серцевого ритму, що більшості людей, насправді, може виявитися непотрібним, Samsung Galaxy Buds дотримуються основ. Це не просто банальні навушники, призначені для користувачів Samsung Galaxy, щоб слухати улюблені мелодії зручним способом. Вони добре виглядають, довго тримаються без підзарядки і обладнані сучасним Bluetooth 5.0. Якість звуку не ідеальна, але з іншого боку, вона досить гарна для більшості користувачів.

Чи варто купувати такі навушники? Звичайно, особливо якщо ви роздумуєте про покупку смартфона Galaxy. Однак ми не можемо рекомендувати їх користувачам iPhone через обмежений доступ до розширених функцій і налаштувань.

Переваги навушників:

  • Вражаючий діапазон і впевнене бездротове з’єднання
  • Легкі і в цілому зручні
  • Гарний час автономної роботи
  • Чохол з бездротовою зарядкою зручний

Над чим потрібно попрацювати:

  • Сенсорне управління не завжди зручно
  • Функція Ambient Sound може бути кращою
  • Немає високого ступеня захисту від води
75024 0 cookie-check Огляд Samsung Galaxy Buds

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Все найцікавіше зі вчорашньої презентації Apple
Все найцікавіше зі вчорашньої презентації Apple
26 Березня, 2019, 10:28 713 9
Зростаюча конкуренція з боку китайських і корейських виробників смартфонів, планшетів та іншої електроніки робить дуже сильний опір пристроям Apple на ринку і, як і слід...
Смотреть результаты
Огляд Samsung Galaxy A30 – першопроходець серії «А» в 2019 році
Огляд Samsung Galaxy A30 - першопроходець серії «А» в 2019 році
Останнім часом увага, як наше з вами, так і самої компанії Samsung була зосереджена на новеньких флагманах. Розкішність і приголомшливий функціонал нових моделей Galaxy S10...
Смотреть результаты
Новенькі Huawei P30 і P30 Pro з суперзумом. перші враження
Новенькі Huawei P30 і P30 Pro з суперзумом. перші враження
Зараз сезон релізів і презентацій. Не інакше: буквально вчора, 25 числа, Apple представила свої нові продукти і сервіси, як сьогодні, 26 березня, спробували здивувати хлопці...
Смотреть результаты