search
Підписатися

logo

У Дніпрі завершилися курси самооборони для жінок

20 Липня, 2018, 09:21 10

Громадська організація «Gender Stream» за підтримки COMFY організувала курси самооборони для жінок «Борись, як дівчина». Протягом трьох місяців 10 дівчат вивчали прийоми бойових мистецтв.

Курси допомагають жінкам протистояти проявам агресії в свою сторону. Вони адаптовані для постраждалих від насильства дівчат і включають в себе заняття з професійним тренером і бесіди з психологом.

Заняття проходили два рази на тиждень протягом трьох місяців. Навіть за короткий строк дівчата відчули позитивні зміни.

Вєрьовкіна Лілія, головуюча ГО «Ти потрібен Україні», юристка: «Багато з нас, коли тільки прийшли, боялися висловити своє невдоволення чи обурення. Зараз всі дуже впевнені в собі. Ми полюбили спорт і отримали базу навичок самооборони, яка дозволить розвиватися далі ».

Грідіна Світлана, викладачка біології: «Курси допомогли усвідомити себе і стали психологічним відкриттям. Хочу продовжувати розвиватися і навіть міняю професію: буду допомагати займатися спортом маломобільним людям. Тренери приділяли нам багато уваги, я стала впевненіше і можу себе захистити. Не думала, що в 36 років вистачить сміливості так сильно змінити своє життя ».

Ольга Полякова, співзасновниця громадського руху «Gender Stream», розповідає, що половина дівчат готові продовжувати і оплачувати заняття самостійно: «Учасниці змогли знайти внутрішній стрижень, виявити в собі впевненість і сміливість. Такі якості є у кожної, але саме курси допомогли розкритися завдяки комплексній роботі тренерів та психолога ».

Організатори коментують, що попит високий і при достатньому фінансуванні курси не припинять діяльність.

55210 0 cookie-check У Дніпрі завершилися курси самооборони для жінок

Читайте також:

R-Місія: вручення автомобіля Nissan Qashqai
R-Місія: вручення автомобіля Nissan Qashqai
17 Липня, 2018, 12:25 865 10
16 липня відбулося урочисте вручення Nissan Qashqai. Розіграш автомобіля відбувається щорічно в рамках проекту «R-Місія» — унікального змагання серед співробітників COMFY. Щасливою власницею автомобіля стала...
Смотреть результаты
Олександр Кучерук на COMFY Tea: правила ефектної презентації
Олександр Кучерук на COMFY Tea: правила ефектної презентації
В гостях у COMFY – Олександр Кучерук, керівник освітнього проекту «Суперлюди», в минулому – маркетолог Microsoft. Олександр – визнаний фахівець зі створення презентацій, брав участь...
Смотреть результаты
Ірина Палько на COMFY Tea: п’ять секретів успішного виступу
Ірина Палько на COMFY Tea: п'ять секретів успішного виступу
В гостях у COMFY – Ірина Палько, творець проекту «Мотиваційні сніданки», тренер з ораторського мистецтва, риторики та презентацій. Ірина розповіла на зустрічі про те, як...
Смотреть результаты