20/07/18,

21:21

У Дніпрі завершилися курси самооборони для жінок

Громадська організація «Gender Stream» за підтримки COMFY організувала курси самооборони для жінок «Борись, як дівчина». Протягом трьох місяців 10 дівчат вивчали прийоми бойових мистецтв.

Курси допомагають жінкам протистояти проявам агресії в свою сторону. Вони адаптовані для постраждалих від насильства дівчат і включають в себе заняття з професійним тренером і бесіди з психологом.

Заняття проходили два рази на тиждень протягом трьох місяців. Навіть за короткий строк дівчата відчули позитивні зміни.

Вєрьовкіна Лілія, головуюча ГО «Ти потрібен Україні», юристка: «Багато з нас, коли тільки прийшли, боялися висловити своє невдоволення чи обурення. Зараз всі дуже впевнені в собі. Ми полюбили спорт і отримали базу навичок самооборони, яка дозволить розвиватися далі ».

Грідіна Світлана, викладачка біології: «Курси допомогли усвідомити себе і стали психологічним відкриттям. Хочу продовжувати розвиватися і навіть міняю професію: буду допомагати займатися спортом маломобільним людям. Тренери приділяли нам багато уваги, я стала впевненіше і можу себе захистити. Не думала, що в 36 років вистачить сміливості так сильно змінити своє життя ».

Ольга Полякова, співзасновниця громадського руху «Gender Stream», розповідає, що половина дівчат готові продовжувати і оплачувати заняття самостійно: «Учасниці змогли знайти внутрішній стрижень, виявити в собі впевненість і сміливість. Такі якості є у кожної, але саме курси допомогли розкритися завдяки комплексній роботі тренерів та психолога ».

Організатори коментують, що попит високий і при достатньому фінансуванні курси не припинять діяльність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Читайте також:

Підпишіться на розсилку!

Не турбуйтеся, ми не спамимо :-)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: