search
Підписатися

logo

Свіже оновлення Telegram — що змінилося для користувачів

22 Вересня, 2021, 11:48 0

Власникам гаджетів, що працюють під управлінням ОС iOS та Android стало доступним чергове оновлення Telegram, котре вже можна завантажити з магазинів App Store та Google Play відповідно. Версія Telegram 8.0.1 принесе користувачам чотири важливі зміни, котрі стосуються інтерфейсу додатка, емодзі та налаштувань групових чатів. Розповідаємо докладніше!

1.   Нові теми чатів у Telegram

По-перше, після оновлення додатка Telegram до версії 8.0.1 з’явиться можливість налаштовувати зовнішній вигляд окремих чатів. Усього користувачам зараз доступні вісім нових кольорових тем для налаштування приватного листування. Кожен з цих варіантів передбачає різні кольорові градієнти й анімовані фони з малюнками. Після застосування такої теми до чату його зовнішній вигляд змінюється для обох співрозмовників. Для цих тем доступні нічна й денна версії.

Раніше ми писали: Microsoft показала рекламне відео Windows 11 з Майстром Чіфом. Все про нову ОС

Як встановити нову колірну тему для чату в Telegram? Відкрий листування з користувачем, до якого ти хочеш застосувати новий стиль, і доторкнися трьох точок, що розташовані праворуч вгорі. Після цього розгорнеться невеличкий список із налаштуваннями — вибери в ньому пункт «Змінити кольори», й у нижній частині екрана з’явиться менюшка для вибору теми. Надалі розробники обіцяють із наступними оновленнями додавати нові цікаві теми для цієї функції.

2.   Анімовані емодзі в Telegram

По-друге, тепер у Telegram з’явилися нові анімовані ефекти для деяких емодзі. Відтепер під час відправлення одного з таких оновлених емодзі в обох користувачів синхронно показуватиметься яскрава анімація на весь екран. Смартфони обох співрозмовників при цьому ще й синхронно вібруватимуть. Але для такої синхронізації, звісно, на обох пристроях має бути одночасно відкрите це листування, а версія додатка Telegram — оновлена до актуальної. Поки що ця опція доступна для шести емодзі: 🎆 🎉 🎈 👍 💩 та ❤️, а скористатися нею можна тільки в особистих чатах.

3.   Список тих, хто прочитав повідомлення в групі

Третя цікава опція, що з’явилася в «Телеграм» після оновлення — відображення списку користувачів, які переглянули публікацію. Доступна вона невеликим груповим чатам. Тепер після того, як хоча б один з учасників групи перегляне повідомлення, це показуватиметься в інформації про публікацію. Просто доторкнися будь-якого повідомлення, що відзначене подвійною пташечкою, і над стандартною інформаційною менюшкою, що з’явиться, ти побачиш рядок із кількістю учасників групи, які побачили цей допис. Ну а якщо доторкнутися до цього рядка, то спливе віконце з докладним списком тих, хто читав це повідомлення.

Дані про перегляд допису зберігатимуться обмежений час. За 7 днів після відправлення повідомлення цю інформацію буде видалено.

Це цікаво: Нові Apple Watch отримають нові круті функції для моніторингу здоров’я

4.   Можливість запису групових трансляцій

Наступне нововведення — це можливість записувати трансляції, що проводяться в групових чатах Telegram. Нова опція буде доступною адміністраторам таких груп — вони зможуть записувати відео, що транслюється наживо, зі звуком як у вертикальному, так й у горизонтальному форматі, щоби викласти його в доступ для тих підписників, які пропустили трансляцію. Також буде можливість записувати лише звук таких трансляцій. Створені записи зберігатимуться в чаті «Вибране». Про те, що ведеться запис, сповіщатиме червона точка біля назви чату.

Також розробники обіцяють, що нова версія Telegram працюватиме стабільніше завдяки переходу на іншу систему ідентифікації. Якщо раніше «Телеграм» використовував діапазон INT32, то тепер додаток працюватиме в діапазоні INT64.

118426 0 cookie-check Свіже оновлення Telegram — що змінилося для користувачів

Читайте також:

COMFY запускає бренд COMFY KIDS
COMFY запускає бренд COMFY KIDS
21 Вересня, 2021, 05:57 2112
Компанія COMFY, найбільший омніканальній ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні, розширює асортимент дитячих товарів та запускає бренд COMFY KIDS. Покупці дитячих товарів на Comfy.ua...
Смотреть результаты
Нехай почнеться МАГІЯ: глобальна презентація Xiaomi – вже 15 вересня
Нехай почнеться МАГІЯ: глобальна презентація Xiaomi - вже 15 вересня
Вже завтра, 15 вересня в 15:00 за київським часом, пройде глобальна онлайн-презентація нових продуктів Xiaomi. Інтригуючи фразою «наші найбільш вражаючі пристрої вже поруч», нам обіцяють...
Смотреть результаты
Apple оголосила дату першої осінньої презентації – 14 вересня
Apple оголосила дату першої осінньої презентації - 14 вересня
Презентація нових продуктів Apple відбудеться 14 вересня о 20:00 за київським часом. І тепер уже точно. Компанія розіслала запрошення на свою першу осінню презентацію –...
Смотреть результаты