search
Підписатися

logo

Microsoft показала рекламне відео Windows 11 з Майстром Чіфом. Все про нову ОС

14 Вересня, 2021, 02:25 0

Microsoft випустила першу рекламу Windows 11. У хвилинному ролику героїня моментально переключається між додатками і функціями: заходить в Xbox Game Pass і зустрічає Майстра Чіфа з Halo, шукає інформацію про колібрі через сторінку віджетів, відкриває Microsoft Teams і милується новими шпалерами в ОС. І все це під звучання All Starts Now від Odessa і Тіма Майерса (Tim Myers).

Microsoft показала перше рекламне відео операційної системи Windows 11 – зі слоганом «З нею ти ближче до того, що любиш». За сюжетом героїня поринає у віртуальний світ Microsoft Store, де бачить Майстри Чіфа з Halo. У ролику показані нові фірмові шпалери – «як в реальності» – і оновлений Microsoft Teams

Слоган відео – «З нею ти ближче до того, що любиш» (Brings you closer to what you love). Знято воно в дусі недавньої реклами Xbox Series X, зрежисовано Тайком Вайтіті (Taika Waititi).

Windows 11 в першому рекламному відео

Разом з цим компанія показала ще одне технічне відео про нову операційну систему. Ролик – на 13 хвилин. Присвячений він поліпшенням продуктивності і оптимізації Windows 11. За словами віце-президента Microsoft Enterprise Management Стіва Діспенса (Steve Dispensa), зміни в операційній системі в середньому дозволять заощадити 32% оперативної пам’яті і 37% процесорного часу. Це перша Windows, створена «для нульової довіри і гібридного робочого світу». В операційній системі розробники мінімізували відволікаючі елементи інтерфейсу, щоб користувачі легко могли сфокусуватися на робочих завданнях. Окремо в ролику виділили функцію Snap Assist для упорядкування відкритих вікон.

Крім того, приділили увагу гібернації і пробудженню Windows 11. Кажуть, що на ПК з CPU Intel Core восьмого покоління і пристроях на ARM-процесорах система буде прокидатися миттєво.

Компанія повідомляє про те, що все ПЗ, сумісне з Windows 10, зможе працювати і на Windows 11. Для вирішення проблем сумісності Microsoft створила службу App Assist, що співпрацює з розробниками додатків.

  • Windows 11: оптимізація та покращення продуктивності (відео)

Windows 11 вийде 5 жовтня. Користувачі Windows 10 зможуть оновитися безкоштовно. «Десятку» Microsoft буде підтримувати до 14 жовтня 2025 року.

Windows 11-ОС

Очікується, що в жовтні разом з Windows 11 компанія випустить Windows 10 (21H2). Це друге оновлення програмної платформи у 2021 році. Ми знаємо про патч KB4023057. Установка пакета повинна підготувати ПК до інсталяції майбутнього оновлення і запобігти можливим проблемам, пов’язаним з цим. Поширюється і утиліта Microsoft Update Health Tools для забезпечення умов завантаження оновлень.

Також нагадаємо, що бета-тестерам вже доступний новий додаток Photos з підтримкою розширень для Windows 11. Компанія почала поширювати його для користувачів, зареєстрованих в програмі Windows Insider.

Windows 11 | Перший позгляд (відео)

118186 0 cookie-check Microsoft показала рекламне відео Windows 11 з Майстром Чіфом. Все про нову ОС

Читайте також:

Бред Пітт також полюбляє каву — актор став амбасадором De’Longhi
Бред Пітт також полюбляє каву — актор став амбасадором De'Longhi
03 Вересня, 2021, 04:36 1522
Сьогодні весь інтернет активно обговорює дуже красивий відеоролик із Бредом Піттом, котрий з’явився на офіційному YouTube-каналі De’Longhi. У ньому харизматичний Бред Пітт їздить на своєму...
Смотреть результаты
Нові Apple Watch отримають нові круті функції для моніторингу здоров’я
Нові Apple Watch отримають нові круті функції для моніторингу здоров’я
Видання Wall Street Journal із посиланням на власні джерела повідомило, що Apple планує найближчим часом додати своїм розумним годинникам Apple Watch низку пов’язаних із моніторингом...
Смотреть результаты
Стала відома дата виходу Windows 11 – 5 жовтня
Стала відома дата виходу Windows 11 - 5 жовтня
Корпорація Microsoft назвала дату виходу нової операційної системи Windows 11, яку офіційно представила ще в червні. Це 5 жовтня. Саме в цей день ОС стане...
Смотреть результаты