search
Підписатися

logo

Що таке ІНВЕРТОР Direct Drive в пральній машині? | Огляд LG F2J3NN1W

27 Серпня, 2019, 03:38 12

Багато до кінця не знають, що найголовніше в пральній машині. Відповідаючи на це питання, деякі кажуть барабан, інші кажуть програми, треті говорять все в комплексі. Але насправді серце будь-якого пристрою це – двигун. Адже від його роботи залежить практично все. Одним з найсучасніших моторів на сьогоднішній день вважається інверторний прямого приводу. Або інвертор.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

  1. Переваги інверторного двигуна
  2. Огляд пральної машини LG F2J3NN1W
  3. Переваги пральної машини LG F2J3NN1W

Інвертор є в пристрої пральної машини LG F2J3NN1W. На прикладі її огляду ми і будемо розглядати інверторний двигун прямого приводу. У ній встановлено інвертор Direct Drive, який також називається трифазним кроковим асинхронним.

 Інвертор Direct Drive

Переваги інверторного двигуна

Є кілька основних переваг цього пристрою:

  1. Подає енергію безпосередньо до барабана, і за рахунок цього потужність двигуна може регулюватися в залежності від навантаження. Наприклад, при повному завантаженні машинки та при максимумі оборотів, енергія буде витрачатися по максимуму, а при малій кількості речей при швидкому пранні в рази менше.
  2. Конструкція цього мотора не використовує щіток, тому менше деталей, які легко зношуються.
  3. Дуже тиха робота машини. Якщо при роботі звичайного пристрою в середньому шум варіюється від 50 до 60 децибелів, то при обертанні барабана цієї машини шум не перевищує 40 децибелів.

Огляд пральної машини LG F2J3NN1W

У пральній машині LG F2J3NN1W є більш ніж десять програм зі своїми блоками використання шости рухів. Але передбачені й універсальні блоки, які будуть змінюватися в залежності від типів тканини. Наприклад, при делікатному пранні буде задіяний блок погойдування, а при пранні бавовни базове обертання.

Режими пральної машини LG F2J3NN1W

Саме в цій моделі машинки існує шість варіантів рухів при прокручуванні, щоб підлаштуватися під різні види тканин і ступеня забруднення білизни. Крім крутіння й обертання, є ще розгладження, щоб на речах було мінімум складок, рух маятник для швидкого розчинення порошку, щоб впоратися зі стійкими забрудненнями.

Погойдування – щоб білизна перебувала постійно в воді, та не стикалася зі стінками барабана, що відповідає дбайливого прання та не дає усадки речей. Насичення – підходить для прання великої кількості речей, щоб рівномірно змочуватись водою з миючим засобом.

Переваги пральної машини LG F2J3NN1W

У моделі LG F2J3NN1W передбачено прання дитячих речей і спортивної форми, де в першому варіанті прання буде проходити при високій температурі з додатковим третім полосканням. У другому випадку прання розраховано на одяг із синтетичних матеріалів, у цій програмі між білизною та барабаном створюється водяна подушка, за рахунок якої тканини не ушкоджуються. Що можливо ще і завдяки спеціальному бульбашковому покриттю барабана.

Можливості пральної машини LG F2J3NN1W

Однією з корисних можливостей пральної машини LG F2J3NN1W є те, що навіть якщо ви забули додати якусь річ у прання, ви можете натиснути на паузу та через три секунди відкрити люк і покласти річ, а після продовжити процес прання. Зробити це можна на самих часто використовуваних режимах прання.

Максимальне завантаження машини 6 кілограмів, але вам не потрібно спеціально зважувати білизну перед пранням, оскільки в машинці є алгоритм автоматичного зважування білизни. Це можливо тому як двигун знаходиться на одній осі з барабаном, і датчиком ваги білизни є сам мотор. Закладаєте речі, і після пари обертань машина сама визначить вагу та відповідно час циклу, а також витрату по воді та електроенергії.

Габарити пральної машини LG F2J3NN1W

Окремо варто відзначити, що пральна машина LG F2J3NN1W відноситься до класу вузьких пральних машин. Дверцята відкриваються на 160 градусів, що стане приємним бонусом при установці в маленьку ванну кімнату. Функція самодіагностики є безперечною перевагою, якщо щось трапилося з пральною машиною досить просто відкрити програму на вашому смартфоні та піднести її до дисплея на машині, та вона самостійно проведе діагностику.

86894 0 cookie-check Що таке ІНВЕРТОР Direct Drive в пральній машині? | Огляд LG F2J3NN1W

Читайте також: