search
Підписатися

logo

3 ЧАРІВНІ КАРТИНИ своїми руками 💥 DIY №3

14 Серпня, 2019, 03:56 9

https://www.youtube.com/watch?v=VGuqUuy-jQU

У кожному інтер’єрі повинна бути своя родзинка. Іноді додати її набагато простіше, ніж здається. Наприклад, за допомогою картин своїми руками. Пропонуємо три ідеї декоративних прикрас інтер’єру, для втілення яких потрібні найпростіші й доступні матеріали.

Зміст:

  1. Картина із зображенням сонячної системи
  2. Різнокольорова картина восковою крейдою
  3. Картина в абстрактному стилі

Картина із зображенням сонячної системи

Застеляємо робочу поверхню клейонкою для надійного захисту. Одягаємо рукавички, беремо відповідну білу паперову основу для картини. Зафарбовуємо за допомогою балончика з аерозольною синьою фарбою, розпорошуючи рівномірним шаром.

Також використовуємо фарби іншого кольору, наприклад, зелені і фіолетові. Їх розпилюємо хаотично, нашаровуємо, проявляючи максимум фантазії. При цьому кладемо зверху шматочок зім’ятої фольги, щільно притискаємо і акуратно знімаємо, отримуючи цікавий ефект. У деяких місцях додаємо крапельки білої акрилової фарби, зверху придавлюючи серветкою для створення ще одного оригінального ефекту.

Кладемо на картину дві одноразові тарілки різних розмірів (одну побільше, іншу поменше, догори дном, в правому верхньому і нижньому кутах, можна використовувати кришки). Розпилюємо навколо фарбу, прибираємо тарілки, знову використовуємо фольгу і отримуємо вигадливі візерунки. Використовуючи трафарет з маленькими кружечками, розпилюємо рожеву фарбу в верхньому лівому кутку. За допомогою великої кисті наносимо набризки білої фарби. Маленькою малюємо зірочки. Отримуємо неповторну картину, яка нагадує сонячну систему.

 Картина із зображенням сонячної системи

Різнокольорова картина восковою крейдою

На білу паперову основу для картини розкладаємо воскові крейди різного кольору (попередньо один край нагріваємо запальничкою для надійного зчеплення). За допомогою фена надаємо тепловий вплив на кожен з них, щоб крейда повністю розтанула і розтеклася по всій поверхні. Ретельно висушуємо. Різнобарвний шедевр готовий!

Різнокольорова картина восковою крейдою

Картина в абстрактному стилі

Робочу поверхню застилаємо клейонкою, беремо 3 пластикових стаканчика. На дно кожного наливаємо акрилову фарбу (червона, синя, зелена), потім додаємо клей ПВА, розмішуємо, додаємо трохи води і доводимо до однорідної консистенції.

Отримані суміші по черзі виливаємо в один порожній стаканчик. Щільно прикладаємо його до білої паперової основи, притискаючи, потім різко перевертаємо. Піднімаємо і даємо вмісту стаканчика розтектися по всій поверхні, злегка повертаючи основу в різні боки. Отримуємо чарівну картину, написану за лічені хвилини.

 Картина в абстрактному стилі

Хочете ще більше надихаючих ідей для творчості?

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

 

61877 0 cookie-check 3 ЧАРІВНІ КАРТИНИ своїми руками 💥 DIY №3

Читайте також: