search
Підписатися

logo

ПЛОСКИЙ живіт за 2 тижні – РЕАЛЬНО? !! ✅ ЗСЖ з Денисом Мініним

14 Серпня, 2019, 01:00 9

Сьогодні ми розберемо животрепетну для багатьох тему – як прибрати живіт за 2 тижні. Чи реально це? Спробуємо розібратися разом!

Зміст:

  1. Фактори, що призводять до великого живота
  2. Види жиру і як його уникнути
  3. ТОП-4 продукту для плоского живота
  4. Золоті правила, що стосуються калорій і тренувань
  5. Що стосується пива …
  6. Вправи, що допомагають позбутися від живота
  7. P.S. Чи можна прибрати живіт за 2 тижні?

Фактори, що призводять до великого живота

Почнемо з теорії. Чому у людей такий величезний живіт? По-перше, через неправильне харчування. Саме нездорове неправильне харчування і тим більше переїдання призводить до сумних наслідків. По-друге, із за гормонального збою, що актуально для людей після 40 років. Сюди ж відноситься уповільнення метаболізму і, звичайно ж, порушення обміну речовин. Це і є запорукою великого живота. Третій фактор – мала тренованість, тобто малорухливий спосіб життя. І тим більше – гіподинамія.

Так що там говорити про вік, коли вже підлітки ходять з великими животами. Все тому, що переїдають, їдять неправильну їжу, мало рухаються, не ходять і не гуляють на вулиці, а сидять за комп’ютерами. Це просто бич нашого суспільства. Але ми не збираємося витрачати час на критику, а переходимо до конкретних рекомендацій для плоского живота.

Види жиру і як його уникнути

Нормалізація холестерину і розгін метаболізму дозволять уникнути появи жиру. А який жир нам заважає? Ясна річ, підшкірний. Але є ще таке поняття, як вісцелярний жир. Тобто, якщо у нас підшкірний жир – це який під шкірою, який видимий і не дає проявитися пресу, косим м’язам живота. А вісцелярний – це жир, який знаходиться не під шкірою, а виключно всередині черевної порожнини. Найчастіше він, безумовно, потрібен в невеликій кількості, так як оберігає внутрішні органи. Але його надлишок – вже відхилення від норми. Тому часто люди качають прес, роблять різні види вправ, а живіт все одно не йде. Тоді справа у вісцелярному жирі.

 Види жиру: підшкірний і вісцелярний

Як ми вже з’ясували в самому початку, уникнути його можна відновленням гормональної системи, розгоном метаболізму, шляхом приведення в норму холестерину за рахунок правильного харчування. Назавжди відмовляємося від рафінованих цукрів, гідрогенізованих жирів (в тому числі тваринного походження). При цьому збільшуємо кількість сиродавлених олій.

Сиродавлені олії

Вони свіжі, натуральні, рослинного походження, підходять для салатів і продуктів з великою кількістю білка, амінокислот, клітковини. Наприклад, це насіння льону, чіа і інші, які багаті величезною кількістю поліненасичених незамінних жирних кислот (Омега-3, Омега-6, Омега-9). Тобто, ми прибираємо погані жири і замінюємо хорошими.

Крім того, назавжди відмовляємося від фастфуду. Це бич вашого величезного живота, тому що ви споживаєте величезну кількість крохмалю, клейковини, багато мучного. А це різновид білка, глютену, який викликає, в тому числі, ще й алергічні реакції, порушує обмін речовин. Замінюємо фастфуд цільнозерновими продуктами.

Йдемо далі. Потрібно їсти величезну кількість клітковини. Адже той білок, який ми споживаємо, обов’язково потрібно переварити. Допомагає нам в цьому класична клітковина. Де її взяти? Наприклад, це ті ж самі салати. Величезна кількість листів і тим більше зелені. Неважливо – петрушка, кріп, щавель або навіть листя кульбаби, підходить все.

Продукти, багаті клітковиною

ТОП-4 продукту для плоского живота

Тепер про кращі продукти, які можуть допомогти впоратися з великим животом. Це зелений чай, екстракт зеленої кави (ні в якому разі не обсмаженої), гель алое вера і перлова каша. Здавалося б, каша містить величезну кількість калорій. Але завдяки клітковині, яка в ній є, вона є дуже навіть корисною.

Золоті правила, що стосуються калорій і тренувань

Звичайно ж, ви обов’язково повинні пам’ятати золоте правило. Вітається не профіцит калорій, а дефіцит. Ви повинні більше спалювати калорій, чим споживаєте. Тобто, більше рухатися, менше їсти. Плавно переходимо тепер до тренувального циклу. Адже якщо ви будете вести малорухливий спосіб життя, то нормальної фігури ніколи не бачити.

Починаємо з піших прогулянок. Тобто швидка ходьба, потім переходить в кроси, марафони. Головне, зберегти серцево-судинну систему і пам’ятати про пульсову зону, яка у деяких може досягати від 140 до максимум 160 ударів в хвилину. Все залежить від віку.

Отже, ми здійснюємо ці прогулянки, максимально довгий час ходимо. До речі, скільки кожен день людина повинна проходити? Щонайменше п’ять тисяч кроків. Це дуже важливо. Не просто бігайте, а поєднуйте біг з короткочасним, максимально піковим навантаженням в спринт. Як це виглядає? Ви біжите підтюпцем, через якийсь проміжок часу, наприклад, один або два кілометри, ви робите максимальний спринт, тобто вибуховий біг. Це потрібно для того, щоб підняти гормональний сплеск і спровокувати виділення гормону росту.

Що стосується пива …

Про гормони ми заговорили не просто так. Є наука, і вже все давно доведено. Наведемо приклад. Назва Пивний живіт невипадкова. При вживанні великої кількості пива починається гормональний збій, тому складно зберегти нормальний зовнішній вигляд і красиву струнку сексуальну фігуру. Отже, потрібно відмовитися і від пива, якщо хочеться виглядати ідеально. Взагалі, від будь-яких згубних звичок краще відмовитися.

Вправи, що допомагають позбутися від живота

Наступний лайфхак – використання скакалки. Це найкраще аеробне навантаження, актуальна і для вулиці, і для домашніх умов, і для офісу. Наступне, що потрібно використовувати в своєму тренувальному циклі, щоб зберегти класну талію, це вакуум. Запам’ятайте, як його робити.

Перший варіант – лежачи на підлозі. Наприклад, вранці (ніколи не робить на повний шлунок). Максимально видихаєте повітря, втягуєте живіт і кілька секунд в такому положенні перебуваєте. Другий варіант – ставите ноги на ширині плечей, впираєтеся кистями в коліна і в такому положенні робите аналогічні рухи живота. Тобто, максимальний видих, втягнули живіт і на утягненому животі стоїте не менше 10 секунд. Якщо не виходить, можна і 5 секунд. Потім вдихнули, 30 секунд (максимум одну хвилину), відпочили і зробили ще таких два або три підходи вакууму.

Дихальна вправа вакуум для живота

Обов’язково робіть цю вправу і плоский живіт буде гарантований за умови виконання всіх рекомендацій.

P.S. Чи можна прибрати живіт за 2 тижні?

Будемо реалістами – за два тижні, звичайно ж, прибрати живіт не вийде. Але є і хороший момент! Через два тижні після того, як ви почнете вдаватися до правильних рекомендацій, буде помітний результат. В ідеалі потрібно не менше місяця або навіть 3-4 місяців, щоб живіт став плоским.

Хочете ще більше корисних порад?

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

75837 0 cookie-check ПЛОСКИЙ живіт за 2 тижні – РЕАЛЬНО? !! ✅ ЗСЖ з Денисом Мініним

Читайте також: