search
Підписатися

logo

Серія Logitech MX Keys S — миші та клавіатури для професіоналів уже в COMFY

20 Червня, 2023, 02:25 0

Ви досвідчений користувач ПК, працюєте з кодом, програмуванням та розробкою нового програмного забезпечення? Тоді ми маємо для вас дещо цікаве — те, що зробить вашу роботу простішою і комфортнішою, допоможе автоматизувати однотипні процеси, котрі часто повторюються у вашій роботі, скоротить кількість рутинних дій і прискорить виконання операцій.

Отже, дозвольте представити — нові продукти серії MX від компанії Logitech, розумні миші та клавіатури для просунутих користувачів. Ці гаджети були розроблені спеціально для професійних користувачів, тому їхнє програмне забезпечення дозволяє спростити та оптимізувати роботу з великими масивами інформації, прискорює виконання різних операцій та дій. Такі гаджети виходять за рамки звичайної комп’ютерної периферії та стають розумним багатофункціональним інструментом у руках професіоналів. І це справді круто.

Автоматизація

Чим цікаві гаджети з нової лінійки Logitech MX і що в них особливого? Давайте познайомимося з ними ближче!

Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S

Почнемо з миші. Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S є, по суті, покращеною версією моделі MX Anywhere 3 як за дизайном, так і за своїми технічними характеристиками. Вона зручно лягає в долоню, завдяки чому рука не втомлюється навіть за довгої роботі, а ще така мишка дуже швидка й точна, з тихим, майже нечутним клацанням по всіх кнопках. Тож так, жодних дратівливих шумів під час роботи. І неважливо, наскільки швидко та часто ви кликатимете кнопками.

Миша Logitech MX Anywhere 3S

Які основні переваги має мишка Logitech MX Anywhere 3S? Якщо говорити про базові ТТХ цієї моделі, то тут можна навести такі параметри:

 • Висока швидкість датчика — до 8000 пікселів на дюйм, що дозволяє комфортно працювати на будь-яких поверхнях, у тому числі й у дуже вузьких просторах. У цій моделі встановлений якісний оптичний датчик із бездоганною точністю роботи, тому така мишка буде зручною навіть під час роботи на скляних столах.
 • Надшвидке прокручування коліщатком — швидкість прокручування можна налаштувати так, щоб один рух коліщатка переміщав на 1000 рядків. Це важлива перевага під час роботи з кодом.
 • Надшвидка зарядка — за допомогою кабелю живлення USB-C, який іде в комплекті з мишею Logitech MX Anywhere 3S, ви зможете максимально швидко заряджати вбудований акумулятор. Усього 1 хвилина зарядки забезпечить подальшу роботу гаджета протягом 3 годин.
 • Кнопки, що налаштовуються — усі кнопки миші й коліщатко можна налаштовувати індивідуально під ваші потреби та стиль роботи. Дії, макроси, ланцюжки операцій — усе це та багато іншого під силу такому гаджету.
 • Easy-Switch, підтримка кількох пристроїв — бездротова мишка MX Anywhere 3S може працювати одночасно з різними ПК при підключенні за допомогою Bluetooth. Водночас вона підтримує роботу з пристроями під керуванням різних ОС: Mac, Windows, iOS, Android та Linux Chrome OS.
 • Компактний та екологічний дизайн — окрім того, що корпус миші має ретельно продуману ергономічну форму, він ще й виготовлений із екологічних матеріалів. У виробництві цієї моделі використовується перероблений пластик, упаковка зроблена максимально екологічною, а ще мишка Logitech MX Anywhere 3S має сертифікат вуглецевої нейтральності.

Кольори

Миші серії Logitech MX Anywhere 3S представлені в різних кольорах та мають цілком доступну ціну для свого класу. Купити мишу Logitech MX Anywhere 3S ви можете у мережі роздрібних магазинів COMFY та на нашому сайті онлайн — швидко та зі зручною доставкою, за готівку, з оплатою карткою або на виплат.

Папка «Фото», фото Натискання

Бездротова клавіатура Logitech MX Keys S

Ідеальною парою для такої бездротової мишки стане професійна клавіатура Logitech MX keys S — багатофункціональний гаджет із ще ширшими можливостями налаштування, керування та використання. Тут чудово продумані всі аспекти використання — від ергономіки форми корпусу та клавіш до безлічі розумних функцій, заточених під виконання спеціалізованих завдань. А підтримка клавіатурою фірмового програмного забезпечення Logi Options+ дозволяє автоматизувати рутинні завдання та виконувати їх буквально одним натисканням клавіші.

Клавіатура Logitech MX keys S

Головна перевага такої професійної бездротової клавіатури — можливість використання Logitech MX Keys S Keyboard and Macros, фірмового програмного забезпечення для налаштування гарячих функцій, макросів і дій під різні завдання як для роботи, так і для автоматизації основних потреб користувача. За допомогою Smart Actions ви зможете налаштовувати різні процеси для своєї роботи, прискорювати та оптимізувати її, легко створюючи ефективні ланцюжки для різних завдань. Наприклад, тут можна налаштувати «ранковий запуск» ПК, щоби при старті системи в потрібному порядку відразу запускалися які-небудь програми та виконувалися необхідні дії. Тут можна налаштовувати клавіші, запуск тригерів для таймерів, прописувати власні екшн-хаки, задавати макроси та комбінації виконуваних дій для різних додатків та ситуацій.

Кому буде особливо зручно працювати за такою клавіатурою? Звичайно ж, програмістам, кодерам, людям, які щодня працюють із великими обсягами різного типу контенту, створюють та редагують його. А ще розумна клавіатура Logitech MX Keys S точно сподобається ютуберам, для яких вона відкриє нові обрії зручності під час створення відеоконтенту.

Які основні плюси має клавіатура Logitech MX Keys S, та що ще цікавого передбачили розробники для цієї моделі?

 • Особлива форма клавіш — завдяки сферичним заглибленням на кожній кнопці такої клавіатури набір тексту та коду спрощується. Підвищення комфортності роботи обумовлено тим, що навіть за тривалої та швидкої роботи пальці менше втомлюються, а рухи користувача виходять більш точними та вивіреними.
 • Розумне підсвічування клавіш — можливість індивідуального налаштування яскравості та тривалості свічення клавіш робить роботу за такою клавою дуже комфортною. Інтелектуальне кастомізоване підсвічування в клавіатурі Logitech MX Keys S має широкі можливості з налаштування та передбачає опцію автоматичного регулювання.
 • Тихе натискання клавіш — жодного гуркоту та клацання під час наборі тексту, тому нічого не заважатиме ані вам, ані вашим колегам.
 • Швидка зарядка — вбудований у клавіатуру MX Keys S акумулятор дуже швидко заряджається через фірмовий кабель USB-C, водночас такий пристрій може під’єднуватися для роботи до ПК як через Bluetooth, так і за допомогою USB-приймача для бездротового підключення, який йде в комплекті. У деяких ситуаціях це може бути вельми корисною опцією.
 • Підтримка технології Easy-Switch — з такої клавіатури ви зможете повноцінно працювати одночасно з трьома різними пристроями, керувати ними та обмінюватися файлами. Також цей гаджет підтримує різні ОС: MacOS, Windows, iOS, Android та Linux Chrome OS, а ще його дуже зручно використовувати у комплекті з iPad.
 • Підтримка комп’ютерних мишей MX Master 3S — клавіатура повноцінно синхронізуватиметься з такою мишею, і ви отримаєте всі переваги від такого тандему.
 • Екологічність — пристрій виготовлено з використанням переробленого пластику та низьковуглецевого алюмінію, а споживання ним енергії під час роботи мінімальне. Така клавіатура надійна, безпечна та має сертифікат вуглецевої нейтральності.

Синхронізація з MX Master 3S

Якщо ви хочете купити клавіатуру Logitech MX Keys S, то в COMFY ви зможете замовити таку модель за гарною ціною як окремо, так і в комплекті з іншими гаджетами цієї ж серії, наприклад, зі спеціальною підставкою під зап’ястя та (або) мишкою Logitech Master 3S. До речі, вам будуть доступні два кольори корпусів гаджетів — Graphite & Pale Gray. Також за потреби ви можете оформити на такі покупки безвідсоткові розстрочки, скористатися Оплатою Частинами від ПриватБанку та вигідно замовити будь-які потрібні вам супутні сервіси.

Зробіть свою роботу комфортнішою та ефективнішою разом із Logitech!

127528 0 cookie-check Серія Logitech MX Keys S — миші та клавіатури для професіоналів уже в COMFY

Читайте також:

Від Super Mario до Minecraft — 8 старих комп’ютерних ігор, що зруйнували межі геймінгу
Від Super Mario до Minecraft — 8 старих комп’ютерних ігор, що зруйнували межі геймінгу
16 Червня, 2023, 04:21 1371
Ти теж полюбляєш комп’ютерні ігри так само сильно, як і ми? Тоді пропонуємо трішечки поностальгувати за старою доброю геймерською класикою та згадати найпопулярніші ігри минулих...
Смотреть результаты
Лайфхаки для морозилки — освоюємо компактне зберігання
Лайфхаки для морозилки — освоюємо компактне зберігання
Ви часто стикаєтеся з переповненістю та безладом у морозильній камері, але приборкати цей хаос ніяк не вдається? Що ж, тоді ця стаття для вас, адже...
Смотреть результаты
Що робити, якщо кажан залетів у будинок
Що робити, якщо кажан залетів у будинок
Парадокс кажанів — наскільки вони милі (чи ні) на картинках, настільки вони лякають, коли раптово бачиш такого чарівного пухнастика у себе вдома. Погодься, навіть якщо...
Смотреть результаты