search
Підписатися

logo

Послуга «Грай-Повертай» — сервіс для повернення дитячих іграшок

07 Грудня, 2021, 04:45 0

Наближаються зимові свята, а це означає, що багато хто з нас уже почав клопотати собі голову над вибором подарунків для дитини. Іграшки, ляльки, машинки, всякі розвивальні конструктори та інші дитячі радощі… Варіантів подарунків може бути не просто багато, а дуже багато, адже так важливо, щоби малюк отримав на Новий рік, Різдво, день Святого Миколая чи інше важливе для дитинчати свято саме те, що зробить його щасливим!

Але всім батькам відомо, якою мінливою буває дитяча любов до іграшок. Якщо сьогодні малюк у захваті від подарунка, то вже завтра нова іграшка вже може йому набриднути. І ось до коробки з «нецікавими» іграшками вирушає чергове поповнення. Сумний сценарій.

Але хіба ж Comfy може залишити маленького розчарованим у новій іграшці? В жодному разі! Тому ми запустили сервіс «Грай-Повертай», з яким батьки зможуть легко повернути до магазина іграшки, якщо ті набридли або ж взагалі не підійшли дитині. Саме так. Адже малюк завжди має бути задоволеним! 😉

Програма «Грай-Повертай»

Програма повернення дитячих іграшок у Comfy «Грай-Повертай» доступна для більшості різновидів дитячих товарів, а працює вона приблизно за тим самим принципом, що й страхові поліси. Так, такий собі страховий поліс на дитяче щастя. 😉

Оформити цю послугу можна під час купівлі дитячих товарів.

Як замовити послугу «Грай-Повертай», які вона передбачає умови повернення та обміну дитячих товарів, та що взагалі потрібно знати про цю програму? Розповідаємо все по пунктах!

 • Замовити послугу «Грай-Повертай» можна, купуючи дитячі іграшки в інтернет-магазині Comfy. 
 • Базова вартість послуги «Грай-Повертай» становить 10% від вартості іграшки, на яку вона оформляється.
 • Якщо придбана таким чином іграшка не підійшла дитині або ж набридла маленькому господареві, її можна повернути до магазина упродовж 365 днів із моменту покупки, незалежно від стану та наявності заводського пакування.
 • Для повернення покупки за програмою «Грай-Повертай» необхідно попередньо подати заявку за номером 0-800-305-122. Товар та чек покупець у такому разі відправляє до Comfy безкоштовно через «Нову Пошту». 
 • Кошти за цією програмою повертаються у 100% розмірі. Гроші перераховуються у вигляді електронної подарункової картки Comfy. Ці кошти можна використовувати для придбання будь-яких інших іграшок та товарів у магазинах мережі «Комфі», сплативши ними до 100% від вартості нового придбання. 
 • Усі іграшки, що були повернені через сервіс «Грай-Повертай», «Комфі» передає до дитячих будинків. ❤

Зверніть увагу: В Comfy також діє інша програма повернення дитячих іграшок і товарів — «Грай-Повертай 50». По ній ви можете впродовж 12 місяців з моменту покупки здати іграшки, конструктори, аксесуари для дитячих візочків, настільні ігри та багато іншого й отримати повернення 50% від початкового цінника такої покупки. Вартість цієї послуги становить усього 5% від ціни на товар, а до повернення приймаються іграшки в будь-якому стані, навіть якщо малюк дуже активно з ними грався. 😅 Бажаєте дізнатися більше і про цю програму? Зазирніть за посиланнячком до сторінки з докладним описом послуги «Грай-Повертай 50» — тут все-все докладно розказано!

Програма «Повертай 30»

Ще одна зручна фішка для таких покупок — послуга «Повертай 30». Відмінне рішення, коли іграшки купуються дитині в подарунок на якесь свято, адже ви будете впевнені, що зможете повернути покупку до магазина й отримати 100% її вартості, якщо малюкові вона не сподобається. Ну, або якщо хтось із родичів прийде на ваше свято з таким самим подарунком, що також нерідко трапляється.

Оформляється вона також під час купівлі товару, але за трішки іншими умовами: 

 • Повернути іграшки за програмою «Повертай 30» можна впродовж 30 днів із моменту покупки товару.
 • Кошти за покупку повертаються у 100% обсязі (електронна подарункова картка Comfy на цю суму).
 • На іграшках не має бути слідів використання, також потрібно додати їхню «рідну» коробку у товарному вигляді. Для повернення обов’язково прикладається чек.
 • Вартість послуги «Повертай 30» становить лише 0,15% від ціни товару.
 • Заявка на повернення подається за номером 0-800-305-122, а упаковка з іграшкою та чеком безкоштовно надсилається через «Нову Пошту».

Най дитина завжди буде радісною та щасливою! 😘

119924 0 cookie-check Послуга «Грай-Повертай» — сервіс для повернення дитячих іграшок

Читайте також:

Таблиці Гугл: 20 функцій, про які ви не знали
Таблиці Гугл: 20 функцій, про які ви не знали
07 Грудня, 2021, 12:56 4341
Google Таблицями користуються всі офісні працівники, багато хто веде в Таблицях домашню бухгалтерію, робить розрахунки, зберігає дані в базах. Однак, напевно, у вас виникає відчуття,...
Смотреть результаты
Надихаючі заняття: список із 35 активностей для перемикання, відпочинку та розслаблення
Надихаючі заняття: список із 35 активностей для перемикання, відпочинку та розслаблення
Іноді потрібен час, щоб знову навчитися піклуватися про себе. Пропонуємо вам список занять, які допоможуть згадати свої потреби, позбутися зайвого і придбати нові корисні звички. ...
Смотреть результаты
Чорна П’ятниця 2021 у Comfy, День 2. ТОП-5 товарів!
Чорна П’ятниця 2021 у Comfy, День 2. ТОП-5 товарів!
Чорна П’ятниця 2021 року в Comfy йде повним ходом і ось вам, кошенятка, наступна партія шикарних знижок. ТОП-5 товарів зі знижками у «Комфі», ексклюзивно доступні лише...
Смотреть результаты