search
Підписатися

logo

Оновлення з Windows 10 до Windows 11 — все, що потрібно знати

28 Вересня, 2022, 03:00 0

Розповідаємо всі основні моменти щодо оновлення операційної системи Windows 10 до нової версії ОС — Windows 11. Відповідаємо на найпопулярніші питання, пов’язані з переходом на нову операційну систему, тому рекомендуємо ознайомитися з цією публікацією, якщо плануєте глобальне оновлення свого ПК!

Ноутбук HP Laptop 15s-eq1042ua (562C2EA) Jet Black

16999 грн

Купити

Ноутбук HP Laptop 15s-eq1042ua (562C2EA) Jet Black

16999 грн

Купити

Ноутбук Xiaomi Mi RedmiBook 15 (JYU4507EU) Charcoal Gray

16999 грн

Купити

Чим ОС Windows 11 краща за попередню версію

В операційній системі Windows 11 представлені нові функції та можливості в порівнянні з Windows 10. Працюючи під новою операційною системою, комп’ютер зможе виконувати складні завдання, котрі вимагають високої продуктивності, з меншим навантаженням на систему. Продуктивність вища, а можливостей більше! Так, а ще перехід на Windows 11 безкоштовний для власників ліцензійної ОС Windows 10.

Коли ПК зможе оновитися до Windows 11

Для оновлення ОС до Windows 11 технічні параметри комп’ютера повинні відповідати мінімальним технічним вимогам до системи. Це стосується типу та моделі процесора, кількості вбудованої та оперативної пам’яті, підтримки відеокартою DirectX 12 та інших важливих характеристик. Окрім того, розробники відзначають, що для роботи низки функцій у Windows 11 вимоги до системи вищі за мінімально прохідний поріг для оновлення.

Якщо ви хочете дізнатися, чи відповідає ваш ПК вимогам для оновлення до Windows 11, скористайтеся спеціальним додатком від Microsoft — Перевірка працездатності ПК Windows. Ця програма перевірить ваш комп’ютер і повідомить, чи можна встановлювати нову версію ОС на вашу систему, а якщо не можна, то вкаже на компоненти заліза, які не відповідають необхідним вимогам.

Перенесення та збереження особистих файлів

Під час такого оновлення операційної системи диск не форматується, тому всі особисті дані користувачів зберігаються. Проте розробники все одно рекомендують про всяк випадок зробити перед початком встановлення резервну копію важливої для вас інформації. Хорошою альтернативою створенню ручної копії, до речі, може стати використання віртуального простору OneDrive — після синхронізації файли будуть збережені у хмарі, тож ви зможете відновити їх на будь-якій системі.

Раніше ми писали: У новій версії Windows 11 буде можливість керувати налаштуваннями Xbox

Також повинні зберегтися зв’язки між ПК й усіма підключеними до оновлення аксесуарами та встановленими пакетами ПЗ, але тут краще все ж таки уточнити самостійно, чи підтримує ваше обладнання роботу під Windows 11.

Встановлення файлів та тривалість оновлення

Плануючи свій час, враховуйте, що оновлення з Windows 10 до Windows 11 триває довше за звичайне встановлення патчів на поточну версію ОС. Також тривалість встановлення оновлення залежить від швидкості інтернету. Тому найкращим рішенням буде планування встановлення таких оновлень на той час, коли ви не плануєте використовувати комп’ютер, наприклад, уночі або ж просто після завершення робочого дня.

Встановлення Windows 11 на ПК, що не відповідає вимогам

Встановити Windows 11 на комп’ютери, технічні параметри яких не відповідають мінімальним вимогам до системи для підтримки нової ОС, в деяких випадках все ж таки можливо, але це пов’язано з певними ризиками. Справа в тому, що через несумісність деяких компонентів, система може працювати некоректно та видати помилки. Окрім того, в деяких випадках через це можуть виникати фізичні несправності компонентів. Тому розробники категорично не рекомендують ставити Windows 11 на комп’ютери, які не підходять для такої ОС.

Та якщо Windows 11 все ж таки встановити на такий ПК, то протягом 10 днів після оновлення залишатиметься можливість повернутися на свою стару версію Windows 10 — саме такий термін система зберігатиме необхідні для повернення на попередню версію ОС дані. Протягом цих 10 днів можна відкотитися без чистої установки, але пізніше користувачеві доведеться робити бекап своїх даних і встановлювати Windows 10 начисто.

Якщо процес оновлення до Windows 11 буде запущено на комп’ютері, який не відповідає мінімальним вимогам до системи, користувачеві буде відображено повідомлення «Потрібна ваша увага».

124409 0 cookie-check Оновлення з Windows 10 до Windows 11 — все, що потрібно знати

Читайте також:

Максим Оса та золото Песиголовця — офіційний трейлер і дата виходу фільму
Максим Оса та золото Песиголовця — офіційний трейлер і дата виходу фільму
27 Вересня, 2022, 11:54 898
Мало хто з нас не чув про зйомки пригодницького українського фільму «Максим Оса», адже вперше про нього заговорили ще у 2013 році, проте дати виходу кінострічки...
Смотреть результаты
Товар дня 26 вересня 2022 — праска Saturn ST-CC7113
Товар дня 26 вересня 2022 — праска Saturn ST-CC7113
А ми тут новий товар дня  підвезли — корисну річ для дому за дуже приємною ціною. Відмінний варіант заощадити, коли потрібно придбати дрібну побутову техніку!...
Смотреть результаты
Google Tasks покращиться — планер систематизуватиме сповіщення з додатків Google
Google Tasks покращиться — планер систематизуватиме сповіщення з додатків Google
У 2018 році компанія Google явила світові корисний продукт — програму Google Tasks або ж «Завдання». Проте, хоча ідея й була цікавою, не всім користувачам...
Смотреть результаты