search
Підписатися

logo

Google Tasks покращиться — планер систематизуватиме сповіщення з додатків Google

22 Вересня, 2022, 04:29 0

У 2018 році компанія Google явила світові корисний продукт — програму Google Tasks або ж «Завдання». Проте, хоча ідея й була цікавою, не всім користувачам сподобався Tasks, оскільки на той момент вже існувало декілька хороших аналогів від інших розробників, наприклад, той самий To-Do від Microsoft. Звісно, Google Tasks усі ці роки не був позбавлений уваги розробників, але особливих змін чи покращень, які змогли б переважити терези на його користь, не з’являлося. Дотепер.

Отже, нарешті Google повідомила, що працює над великим оновленням Tasks, з яким додаток отримає нові функції, інтеграцію нагадувань у Google Assistant та інші додатки екосистеми Google, у тому числі й у Календар. І треба сказати, обіцяні зміни повинні не просто покращити роботу із «Завданнями» — коли розробники впровадять усі анонсовані оновлення, програма Google Tasks обіцяє стати ледь не найзручнішим віртуальним планером, який існує цей час. Принаймні, саме це обіцяють нам розробники на Блозі Google.

Отже, що саме має змінитись?

А ще завітайте сюди:Покращення пошуку в сервісі Google Диск — додано пошук за категоріями

До цього часу робота системи нагадувань і завдань у Google була дещо хаотичною та розділеною, наприклад, Google Нагадування та Google Завдання, Keep та Календар, Keep та Асистент відрізнялися один від одного і не були зручно синхронізовані. Єдиною альтернативою, по суті, був гуглівський Календар, який давав змогу побачити всі (або майже всі) свої справи, проте система нагадувань і управління в ньому, якщо відверто, бажали кращого. Тому не дивно, що всі ці роки користувачі надавали перевагу іншим додаткам-планерам, наприклад, тому ж самому To Do: Lists & Tasks від Microsoft. 

Тепер у Google поставили доволі амбітну мету: централізувати завдання та перетворити Tasks на повноцінний і багатофункціональний інструмент, що поєднує всі інші продукти компанії — від пошти Gmail до Асистента. Тож із виходом анонсованого оновлення програми Google Tasks усі заплановані завдання та нагадування повинні автоматично підтягнутися до цього додатка, а сама програма — отримати нові можливості. І особливо тут цікаві ті можливості, котрі може дати розширена підтримка голосового помічника, адже користувач зможе просто надиктувати йому завдання, які Google Tasks вноситиме до списку справ, а потім вчасно про них нагадуватиме.

Раніше ми писали: Переходимо на українську. Як змінити видачу в Google та YouTube?

І хоча з якоїсь причини розробники вирішили (принаймні поки що) не інтегрувати в Google Tasks Keep, такі нововведення не можуть не тішити, адже вони обіцяють зробити «Завдання» справді зручним рішенням для планування як робочих, так і особистих завдань.

Що ж до термінів виходу оновлення, то його обіцяють запустити протягом найближчих декількох місяців. 

124385 0 cookie-check Google Tasks покращиться — планер систематизуватиме сповіщення з додатків Google

Читайте також:

Видалити з пошуку Google особисту інформацію стане простіше
Видалити з пошуку Google особисту інформацію стане простіше
22 Вересня, 2022, 04:20 1360
Зізнайтеся, хотіли б видалити з результатів пошуку Google якусь особисту інформацію, наприклад, ваші опубліковані десь контактні дані, домашню або електронну адресу? Тоді ми маємо чудову...
Смотреть результаты
Apple випустила iOS 16.1 beta 2. Розповідаємо, що нового з’явиться в iOS 16.1!
Apple випустила iOS 16.1 beta 2. Розповідаємо, що нового з’явиться в iOS 16.1!
Минув тиждень із дня виходу першої бети для ОС 16.1, але хлопці з Купертіно вже випустили другу бета-версію iOS 16.1 (номер збірки 20B5050f), призначену для...
Смотреть результаты
Комісію на Amazon для українців скасували на рік — подробиці
Комісію на Amazon для українців скасували на рік — подробиці
Як повідомляють у Мінцифри та «Укрпошті», глобальний торговий інтернет-майданчик Amazon скасував реферальну комісію для українських користувачів при розміщенні товарів для регіонів UK та EU. Як...
Смотреть результаты